Treść opublikowana przez ciasnyWiesiek
-
Zmiana otworu centrujacego w felgach
ja swoje rotory wysalalem do tej firmy AUTHENTIC CARS Kraków | auto detailing, prostowanie felg, renowacja felg, Kraków, Wieliczka
-
B8 TrOOOOp
no dobrze ale ochrona komponentu nie zostala wprowadzona tylko po to by kradzionymi czesciami nie handlowac ale zeby k..a kase dalej ciagnac, czy inne marki tez taki system wprowadzaja ??
-
B8 TrOOOOp
macie namiar na zlomiarzy do a4 b8 szukam amorkow na przod??
-
[B8 CAGA] czarny kot
powietrzny jak dobrze pojdzie hehehehe
-
[B8 CAGA] czarny kot
ja juz kupilem razem z felgami to po cam zmieniac :-P
-
[ALL B8] moje czarne cztery kolka:)
bezawaryjnosci dach "miodzia" hehehe
-
[B8 CAGA] czarny kot
kurde ale rude to podobno falszywe hehehehehehe
-
Felgi od BMW X5 do B6
tylko nie wiem czy tam nawiercanych otworow pod audi nie bylo, ale reki nie dam sobie uciac
-
waga kół
oj nie bardzo to przejdzie np GLS odbierze ale na bazie ważą, bedzie zwrot i każa jeszcze zaplacic :-P
-
Jak pomalowac felgi, pomysly i opinie mile widziane
kolor bialy, srebrny i czarny z gory odpadaja
-
[ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)
bialy avancik no i navi powodzenia w modzeniu :-)
-
Jak pomalowac felgi, pomysly i opinie mile widziane
juz dodalem post #1318
-
Jak pomalowac felgi, pomysly i opinie mile widziane
kopiuje post ze sowjego watku na B8 bo tam jakos posucha :-( nowy felunek w domu 19" Bentlay mulliner 9cali szerokosci oponki 215/35/19 hihihihih teraz trzeba przystosowac do b8 tzn przetoczy i pomalowac tylko jaki kolor wybrac, zwazywszy ze chce okleic auto na biala perle albo aztec bronze :-P licze tez na wasze propozycje koloru rotorow bo rant bedzie polerowany oto co ja wymyslilem (odrzucam od razu srebrne i czarne ) *******polerowanie wibracyjne***********(nie wiadomo jak z trwaloscia tego procesu) ******zlote podobny wzor ale na 20" felgach bentleya************ *********a moze rudeee*************
-
Felgi od BMW X5 do B6
no fajowe ale juz czarne b8 Bariego jest w eu
-
A4 Klub Polska proszę was o głosy na Kacpra FANA AUDI :D
"Głosów: 195, dziękujemy za oddany głos! " :-)
-
Felgi od BMW X5 do B6
ja te felgi sprzedalem po pierwszym wiekszym zlocie jak nagle 5 aut je mialo na sobie :-P czyzby w tym roku na vagevencie bedzie podobnie????
-
Felgi od BMW X5 do B6
Przycierały Ci koła jak jechałeś na maxa załadowanym autem? Ile obniżone miałeś zawiesznie? mialem gwiant, felga byla rowno z nadkolem ale ja mialemn z tyly 9J, gwint byl tak ustawiony ze max z tylu jedna osoba mogla jechac :-) ---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- prosze Bagged6 | Klutch Republik
-
waga kół
zawaz balon, po nadmuchaniu zwaz go ponownie , sam sobie odpowiesz na zadane pytanie :-)
-
audi a4 b8 prosze o rade
Jak widzisz za orginalne kółka do audi trzeba zabulic ja bym szukał jakiś używanych do małego odnowienia Opcja1 porażka Opcja2 oklepane Opcja3 spoko ale cena!!! Nie dał bym za nie tyle siana Jeśli zależy Ci na wygodzie bierz 18" chodź 19 fajnie pasują do b8 , nie wiem jaki masz zawias?? Porob virtuala z różnymi kolami albo popatrz w dziale b8 co mamy na autach Ja osobiście kupiłem 19" bentley mulliner bo chciałem coś innego. Na forum panuje dziwne zachowanie (opinia tylko z B8) ze jak masz slinowe albo ttrs felgi to jesteś boski i masz za***iste koło. Wszystkie inne to gowno. Sorry za OT.
-
Jak podnieść zawieszenie i poprawic komfort jazdy?
u ciebie albo siedzi gwint ze tak nisko jest ,albo amorki padly i sprezyny sie "zbiegly" heheheh tutaj podobny problem http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/pomozcie-prosze-niskie-zawieszenie-1be-251501/ gumy nie wiele pomoga, dodatkowo zmniejszy skok sprezyny i bedzie twardo a kolego chce poprawic komfort,
-
B8 TrOOOOp
WRC, napisales w watku o EGR-rze "W B8 w sterowniku silnika nie ma aktywnego (Mess.Blocks 08) wchodzi sie w Indet. rozsze. 1A" tam nic nie ma tylko spis informacji o aucie, to jak to bo Mess.Blocks nieaktywne ???
-
[B8 CAGA] czarny kot
kazdy lubi co innego :-PPPP
-
Czy opłaca się naprawiać felgi
ale oni maluja akrylowo a nie proszkowo, a wiadomo jakie zalety ma malownaie piecowe (choc podobno wygrzewanie oslabia felgi)
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Juz mamy speca w IRL co jak bedzie trzeba to łodke z neij zrobi hehehehe
-
[B8 CAGA] czarny kot
Hehe Staram się grzebać jak najmniej żeby nie popsuć Może trzeba zderzak ściągnąć o zobaczyć co tam zawadza ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- nowy felunek w domu 19" Bentlay mulliner 9cali szerokosci oponki 215/35/19 hihihihih teraz trzeba przystosowac do b8 tzn przetoczy i pomalowac tylko jaki kolor wybrac, zwazywszy ze chce okleic auto na biala perle albo aztec bronze :-P licze tez na wasze propozycje koloru rotorow bo rant bedzie polerowany oto co ja wymyslilem (odrzucam od razu srebrne i czarne ) *******polerowanie wibracyjne***********(nie wiadomo jak z trwaloscia tego procesu) ******zlote podobny wzor ale na 20" felgach bentleya************ *********a moze rudeee*************