Treść opublikowana przez luck109
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Zapomniałem, że ona oklejona folią carbon jest
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
@dawid195a, tą czarną ramkę do wokół grilla to sam robiłeś na czarno? Czy kupna? No fura ładnie wypolerowana
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Autko ślicznie wygląda Wszystko kwestia gustu Ale ja bym okleił tylko dokładkę
-
Spoty w Skarżysku
Panowie, może coś w niedzielę, w godzinach popołudniowych?
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
Ktoś podpowie jak najlepiej pozbyć się oznaczeń modelu i pojemności? Suszarka + żyłka?
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
No ok... a może ktoś podać jej numer, ewentualnie ile kosztuje w ASO ta felga?
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
Próbuję znaleźć te felgi w etce ale jakoś nie mogę ich znaleźć... :/
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
Widziałem jak to wygląda... jednym słowem tragedia Tylko gdzie dorwać pewne felgi?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak w miejscu spotkania postawisz darmowy dystrybutor to każdy się pojawi :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
Panowie... panowie... szykuje się coś w najbliższym czasie? czy może spróbujemy zebrać ludzi?
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
Dzięki Zastanawiałem się nad tym przyciemnianymi szybami, ale będą one dublowały funkcji rolet :gwizdanie: Fakt, że zapewne by to wyglądało lepiej Przechodziło mi też, przez myśl, żeby na czarno walnąć relingi+logo a felgi na grafitowo. Felgi na czarno w czarnym samochodzie troszkę by się w niego wtapiały. Nie byłyby dostrzegalne A wtedy byłby widoczne, i tak subtelnie rzucały się w oczy Przymierzam się do zakupu felg. Znalazłem coś takiego na allegro: http://allegro.pl/nowe-felgi-18-5x112-audi-a3-a4-s4-a5-a6-a8-tt-q5-i1821708996.html Tylko, czy ta cena nie jest za tanie... Ewentualnie czy ktoś mógłby polecić pewne źródło takich felg
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
No nie ma sprawy Tylko teraz czekać na kabelek, i ewentualnie samemu zabierać się za robienie czegoś
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Tak, połapałem się Będzie to pewnie pomoc, żeby uniknąć przyszłych problemów W razie czego też wiem komu zasypywać skrzynkę pytaniami
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
No to trzeba z tym dalej żyć [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 13:34_________________________________________________@czarny588, a Ty możesz powiedzieć jakie masz doświadczenia z DPFem oraz pompą? Coś pod tym kątem zrobiłeś w swoim silnku?
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
Właśnie zauważyłem, że trzeba go mocniej pierdzielnąć, żeby się otworzył
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
Wiem, poczytałem troszkę na ten temat Już poczyniłem kroki w tym kierunku. No a przygodę z DPFem już miałe Mam problem z zacinającym się uchwytem pod napoje - może ktoś podać jakiś link do rozwiązania tego problemu, bo nie mogę tego nigdzie znaleźć
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
felasie pewnie były takie Jednak wolę swoją ;p Dzięki Oczywiście w miarę możliwości skorzystam Dzięki
-
[ALL B7] Gdzie usunąć DPF-sprawdzone warsztaty.
To ja przyłącze się do pytania,możne ma ktoś namiary na warsztaty w województwie świętokrzyskim?
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
Więc nic specjalnego, obecne ładniejsze - przynajmniej dla mnie Mam zamiar dołożyć aluminium, bo trochę bije po oczach brak tych kilku dodatków Roletka na żywo prezentuje się świetnie No a nieszczęsne korby planuje zmienić Jak najbardziej potwierdzony Okazało się, że seryjnie ma Bluetooth Zapomniałem, żeby wyszukać od razu po przekręceniu kluczyka Jedna rzecz do zrobienia mniej
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
Chociaż to nie jest felga na której wyjechał z fabryki Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - będzie felga pod zimówki Oryginalnie było: CL6 = Alloy wheels 7.5J x 17 Ktoś ma pojęcie jak może wyglądać ta felga? To znaczy, że była jakaś 17"? Czy jakaś konkretna?
-
[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik
W końcu po długich miesiącach poszukiwań oraz pójściu na kompromis, na podjeździe stanęło nowe wozidełko Miało być 2.0TFSi quattro z Fullem No ale ciężko było znaleźć takie wyposażenie + benzyna. Rachunek ekonomiczny również przemawiał na stronę Trafiła się ona... po dogłębnym przebadaniu samochodu + szybkich kalkulacjach wyszło, że kupię tak wyposażoną. Resztę dołożę sam - będzie radocha ze zrobienia samochodu pod siebie Przejdźmy do rzeczy. Produkcja: 10/2007 Wyposażenie: E4J = "S-line" Obniżone zawieszenie -20mm Czujniki parkowania z tył Aluminiowe listwy wewnątrz Pakiet Comfort - elektryka przód, mechaniczno-mięśniowy tył, oświetlenie przestrzeni nóg itp. Bi-xenon + DRL (bez AUTO) Servotronic Skórzana trójramienna-wielofunkcyjna kierownica + skórzany drążek Pełen FIS RNS-E z PL + Bluetooth Sterowanie głosowe Sportowe fotele przednie - elektryczna regulacja lędźwi + podgrzewane Climatronic - dwustrefowy Tempomat Chłodzony schowek - lodówka? Rolety w tylnich oknach Felgi alu ori 16'' + 205/55R16 Elektryczne lusterka - ale czy podgrzewane? 8x Airbag No to chyba tyle jak o czymś zapomniałem... to dopiszę/poprawię W planach: Pełen pakiet zewnętrzny s-line Felgi ori 18'' RS lub Rotor + dystans 10mm Grill od RS + czarne logo Tylne światła LED Pozbycie się oznaczeń z tylnej klapy Fotele sportowe skóra+alcantara lub pełna skóra Pozbycie się uchwytu pod telefon Interfejs iPod i/lub zmieniarka Czujnik zmierzchu + lusterko fotochromatyczne Kamera cofania Elektryczne tylne szyby Podwójny wydech od 3.0TDI Czas na fotki:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników forum