Treść opublikowana przez DeeJayMF
-
[ALL B5] Liftowa kierownica do starszych modeli
jest taka przejściówka, widziałem na alledrogo za 17 zł
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Spoko Będzie tylko gorzej
-
Spociki w Kielcach
tak 4.2 biturbo
-
Głupia moda na allegro !
Ma kolega słuszność. Trzeba by się skontaktować z jakimś adminem alledrogo
-
[ALL B5] Czerwone tarcze hamulcowe
Witam, przed chwilą po przejechaniu ok. 2KM moja prawa tylna tarcza hamulcowa zrobiła się czerwona, a dokładniej mówiąc pomarańczowa, jak na reklamie need for speed. Co mogło być przyczyną? dodam że po ostygnięciu wróciłem do domu i była już normalna.
-
Radio cd/mp3 zamiast concert II
Jak chcesz coś tańszego, to polecam sony cdx gt-33u mam i nie narzekam. Ma czerwone podświetlenie, także wygląda całkiem ok.
-
[ALL B5] Leje się woda
Witam, gdzie ma ujście woda która zbiera się w układzie wydechowym, bo dziś pod samochodem zauważyłem wielką kałużę, a godzinę wcześniej myłem auto, kapało tak mniej więcej z okolicy "za przednim prawym największym wahaczem"
-
Spociki w Kielcach
Wczorajsza frekwencja :polew:
-
[ALL B5] 4.2 v8 biturbo
Dużo by było rezania żeby takiego potwora wsadzić do b5?? http://moto.allegro.pl/audi-rs6-4-2-bi-turbo-505ps-silnik-i1596876095.html
-
Spociki w Kielcach
Coś mam ze sobą zabrać?? Ktoś bierze jakiegoś grilla czy cóś w tym stylu?
-
Spociki w Kielcach
pasi
-
Spociki w Kielcach
jak w niedziele to moge przyjechać P.S. Jakbyś mógł Grzanek to wpisz mnie na liste
-
[ALL] Wskazanie komputera dotyczące spalania
komputer pokazuje wtedy ile paliwa jest potrzebne do: utrzymania jałowych obrotów silnika, napędzenia klimy alternatora itp itd, natomiast na biegu energia ta jest pobierana powiedzmy z siły pędu samochodu. i tak nawet jak stoisz na luzie z odpalonym silnikiem pokręć gałka klimy i zobacz że spalanie sie zmieni. spalanie na biegu przestaje byc zerowe ponizej 1200rpm (zależy od silnika)
-
Spociki w Kielcach
mi tez by bardziej 22 pasował
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
250kkm olej Mobil Super 3000 XE 5W-30
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
Jest gęstszy, przez co może wypłukiwać osad ropopochodny z baku (to jest napisane na stronie stacji bliska)
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
tak mi powiedzial moj mechanik
-
[B5 AFN] Skrzynia 6-jakie koszta?
Nie orientuje się ktoś ile by w przybliżeniu kosztowała by mnie wymiana skrzyni biegów na sześcio-biegową?
-
Spociki w Kielcach
To jak, robimy jakiego spota?
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
No przynajmniej po wlaniu tego specyfiku miałem przepływke do wymiany.
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
bio 100 rozpuszcza cały syf z baku i wwala do filtra i przepływki, oszczędności raczej z tego nie ma. poza tym przynajmniej mi na bio pali litr więcej.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
jest, bo stare żarówki działają
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
mam pewien problem otóż do światełka tego oświetlającego wnętrze kupiłem dziś ledy, ten podłużny świeci normalnie, a te boczne w ogóle, jak wsadziłem te żarówki w postojówki to działają, stare żarówki też działają, o co kaman?
-
[INNE] Testowaliście na stacji Bliska - "BIO 100" oraz EKODIESEL?
Zalałem to raz, i spalił mi półtora litra więcej czyli na 1000 km na które starcza bak byłem jakieś 50 zł w plecy zamiast coś zaoszczędzić, poza tym śmierdzi frytkami, ma gorsze zebranie i głośniej chodzi. ogólnie odradzam. :wallbash: oczywiście chodzi mi o niebieskie paliwko z bliskiej. A jeżeli chodzi o te bajki z liczbą cetanową to 51 jest minimalną liczbą jaka jest w Polsce dopuszczalna w paliwach typu diesel, z tego co wiem złoty diesel na statoilu ma 57 albo 59
-
[B5 AFN] Czarny AFN
Te 2 czy 3 km/h naprawdę nie są warte tysiąca albo więcej na nowe opony