Treść opublikowana przez DeeJayMF
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Do dizelka polecam energizer plus (74Ah 680A) . Może nie za tani, ale tira można od niego odpalić.
-
[ALL] Co gorsze-2.5 TDI czy 2.5 TDS :)
kumpel mial e34 i non stop miał problemy z odpalaniem w zimie. poza tym bety strasznie z ceny spadają poza tym 2.5 tdi ten pierwszy z a6 c4 150km a ten z a6 allroad 180 km to zupełnie inna para kaloszy
-
[ALL B5] Koło dwumasowe czy jednomasowe
a ja mam jednomas od 1z i nie narzekam, w sumie to żadnej różnicy nie zauważyłem.
-
[ALL] Mieszanka Benzyna+Olej do silnika...
Nie bardzo rozumiem sensu stosowania takiej mieszanki, ale sądzę że buteleczka mixolu na bak nie zaszkodzi
-
[ALL] Kolizja - pytanie kogo wina? - rysunek sytuacyjny
Jak dle mnie winę ponosi pojazd 2, sytuacja jest mniej więcej taka sama jak wymuszenie pierwszeństwa na drodze jednokierunkowej na samochodzie jadącym pod prąd, ewidentnie pojazdu 2 nie powinno tam być.
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Ciekawe ile $$$ wyjdzie całość takiego przedsięwzięcia.
-
jaka drukarka laserowa kolorowa ?
Ja mam w gabinecie stomatologicznym do druku zdjęć drukarkę epson b500dn, jest to tak jakby profesjonalna drukarka atramentowa, pojemność tuszu ok 7000stron. komplet tuszy kosztuje ok. 500zł A drukarka około 1800. Przy tym koszt papieru do drukarki atramentowej jest o wiele mniejszy, a jakość o wiele lepsza. Szczerze ją polecam
-
[ALL B5] Zmienna geometria - zapieczenie kierownic.
Znacie w Kielcach lub okolicach jakiegoś machera, który mi w ekspresowym tempie wyczyści turbinę?? bo łapię notalufa przy 2500rpm, i najprawdopodobniej kierownice się zapiekły. A w poniedziałek wyjeżdżam na wczasy.
-
Spociki w Kielcach
Raczej pozbierają go do kupy i będzie jako bezwypadkowy, jeżdżony tylko przez dziadka do kościoła, przebieg 118tys.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:24_________________________________________________Znacie w Kielcach lub okolicach jakiegoś machera, który mi w ekspresowym tempie wyczyści turbinę?? bo łapię notalufa przy 2500rpm, i najprawdopodobniej kierownice się zapiekły. A w poniedziałek wyjeżdżam na wczasy.
-
[B5 AFN] Czarny AFN
Właśnie mnie ostatnio to uratowało, bo się miśki w CK z przenośnym coś często ustawiają.[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 00:04_________________________________________________Wczoraj mi się tylny prawy hamulec zapiekł, muszę chyba je przeczyścić. Tarcza była czerwona jak w filmie [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 10:59_________________________________________________[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 19:06_________________________________________________aaa Po polerce całego samochodu pastą turtle wax scratch remover, polecam łatwo się nanosi, i łatwo poleruje, smugi nie pozostają. cena 30 zł w praktikerze [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 19:07_________________________________________________Nowości na 1 str
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
a sorry to też mam. Więc to już wszystko?[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 16:55_________________________________________________Sprzęgło LUK 623 113 900 kosztuje ponad póltora kafla, i na dodatek jest nie do dostania Kupiłem jakieś inne (też nie było tanie - 800zł) jak wróce do domu podam firmę i oznaczenie. sprzęgło od g60 nie pasuje do jednomasa z 1z (nawet po przeróbkach)
-
Spociki w Kielcach
Ze zdjęć mało podobne do aczwórki
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Z potrzebnych rzeczy zebrałem już: kompletny zestaw sprzęgła od corrado g60 jednomas od 1z uszczelniacz elring 342.093 czy oprócz oleju i filtra oleju coś mi jest jeszcze potrzebne? bo jutro chce do warsztatu oddać
-
Spociki w Kielcach
Zna się ktoś w świętokrzyskim na sprzęgłach dwu-masach itp itd??
-
Ubezpieczenie
możesz jeździć do końca trwania polisy bez problemu. tylko samochód musi być nieprzerejestrowany. Czyli samochód przerejestrowujesz dopiero kilka dni przed zakończeniem okresu ubezpieczenia. I niech cię ręka boska broni wozić umowę kupna-sprzedaży w schowku.
-
Spociki w Kielcach
Ani tu ani tu Borków jest 8km za Sukowem. Czyli z 15 od Kielc.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
pierwsze pół baku jest większe niż drugie :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
66 litrów, w kłatro 60
-
Spociki w Kielcach
Kur.... ślub mam
-
Spociki w Kielcach
Znacie w Kielcach jakiegoś dobrego magika, co się zna na elektronice i mi nie powie np: Twojego kluczyka się nie do przerobić na scyzoryk, albo nie da się zrobić żeby radio gasło przy wyłączeniu zapłonu. A jakby można to jeszcze jakiegoś lakiernika - polernika, tylko żeby używał dobrych past.
-
[ALL B5] 55r17
chodzi o to że w chwili obecnej mam 215/40/17 i trochę za mały ten profil.
-
[ALL B5] 55r17
Czy opony xxx/55/17 nie będą obcierać w b5??
-
[ALL B6] Pasek klinowy?
to chyba tylko w twoim silniku :> Nie tylko w moim :> W książce serwisowej tak w moim jak i twoim jest napisane 90 tys km, ale mechanicy polecają zmieniać co 60
-
[ALL B6] Pasek klinowy?
mi oczywiście chodzi o rozrząd
-
[ALL B6] Pasek klinowy?
co 60 tys km.