Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany a jedzie ktoś na jeden dzień? w sensie w ten sam dzień w nocy wraca?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz 3mam kciuki. Nie za dobrze temat wygląda z tego co widzę, ale na pewno będzie dobrze. A tak półżartem, to teraz to już na pewno do BT nie pojedziesz. Bo i po co? Chociaż zawsze możesz potańczyć patrząc jak się inni ruszają I nawet nie musimy rozmawiać, z resztą w sumie to z Tobą i tak nigdy nie było o czym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
same kasztany, centusie i złodzieje, bo każdy pijak to złodziej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj tam, nie musisz ale możesz. Mówiłem Ci że idzie się przyzwyczaić, kupisz dla siebie numer 39 wsadzisz skarpetki na przód i już nie będzie tak przeszkadzać że są za duże.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A u mnie zaraz jak wyłączę silnik, tak około 23:15. Moim zdaniem powinno wcześniej...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i jak dziewczyny? Kto nie wytrzymal cisnienia pojechal wczesniej i zaoszczedzil dwojke?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co tam jest? Pakiet gówno?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka Pany, mnie dziś nie będzie na spocie - dwójka w kiermanie Łukasz - 2:thumbup:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A nie będzie Cię gryzło sumienie że za tak ciężko zarobione dwa złote opłaciłeś kolejny haracz na utrzymanie darmozjadów z UMK Oczywiście że wolałbym, aby spoty odbywały się w pizzerii Peppez na Księcia Józefa, bo jest tam pyszna pizza i darmowy parking. Ale rzucone przeze mnie hasło pozostało bez jakiegokolwiek odzewu więc zostaje płatny parking w Galerii Kazimierz i plucie sobie w brode że dwa złote z mojej krwawicy będę musiał odprowadzić darmozjadom z ZIKIT-u O czy Wy ku..wa mówicie? Jaki UMK, jaki ZIKiT? Przecież to teren prywatny. Jak wprowadzili strefę to się przez dzień zwaliło na parking kilka setek aut. Ja bym zrobił dokładnie to samo jakby to był mój teren, a szkoda że nie jest.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty chcesz to do Swojego paścia? Przecież to już nie jedzie, a co dopiero na 17" A zwalić ci klocka na masce Na następnym spocie zapraszam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty chcesz to do Swojego paścia? Przecież to już nie jedzie, a co dopiero na 17"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakby taki stoper 2 dyszki kosztował to jak będzie ktoś dobrze kombinował to za 10 spotów się zwróci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przynajmniej nikt mnie z parkingu nie wyrzuci A 2zł na tydzień...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja chce następnego spota koło Castoramy żeby kupić młotek każdemu kto chce cokolwiek zmieniać żeby sobie to wybił z głowy. Pablo dla Ciebie 5kg btw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spokojnie Lennox, coś tam o tych przepisach wiem Qmpel też jest instruktorem więc też powinien się orientować Powyżej wrzuciłem cytat i jest napisane "dopuszcza się" świecenie z tablicą i pozycją tył więc luzik Spokojnie przecież napisałem że mi się wydaje. Kiedyś, dość dawno oglądałem na TVN Turbo "Uwaga pirat", jak koleś miał dokładane dzienne włączone i wlepili mu mandat. Tak jak pisałem "wydaje mi się"... co nie znaczy że się nie mogę mylić ---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ---------- A jeśli były zakodowane to pewnie większego problemu nie będzie żeby przegrzebać i ustawić jak chce. Niech przyjedzie na spota.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a chce dolozyc, czy zakodowac? Zakodować, a konkretnie to ma już zakodowane ale świecą mu razem z pozycją tył i tablicą co jest akurat zbędne i trzeba się tego pozbyć Z tego co wiem to się nie da tak zakodować. Kiedyś próbowałem. Mało tego, doczytaj sobie dobrze przepisy dotyczące świateł do jazdy dziennej, bo wydaje mi się że jeśli nie były fabrycznie zamontowane (od jakiegoś rocznika) to muszą świecić dodatkowo z tyłu. Np tak jak ma Dante jest niezgodnie z przepisami i za to można dostać mandacik jak za jazdę bez świateł ---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ---------- Był i to jaką furą. Coupe
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
i od razu zaopatrz się w dodatkowe 1-1,5l oleju na 10kkm A tak BTW, przed chipsem nie pojechałem więcej niż 190, no chyba że z góry, a nominał miałem bardzo zdrowy bo 126KM.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładne ładne tylko z tej perspektywy wyglądają jak 16 na balonie 195/65 to na zimówki zakładasz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma za co ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- btw dzieki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A termostat wymieniał? Może się wiesza, zamknął obieg i wtedy zagotował.
-
Piłka nożna
To jest polska sprawiedliwość... Craxa za odpalenie rac dostała 2 mecze bez publiki i 60 tysi, a Wisła za rzucenie rac na boisko i przerwanie meczu zamknięcie 1 sektora!!! Ubecja po całości!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zadzwon jutro to Ci cos podpowiem. Wyrywalem wszystkie 4ry ;/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka A cużta? Przecież jesteś tam prezesem? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!