Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema pijaki Pablo to Twój ziomek? https://www.youtube.com/watch?v=cUt0ArewIQU
-
Piłka nożna
kurw.. to co sędziowie robią w naszej lidze to koszmar.. gol z metrowego spalonego ustawił mecz:facepalm: Powiózł wilk razy kilka, powieźli i wilka Mecz kozak. Nie pierwszy i mam nadzieje nie ostatni w tej rundzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to Ty tez sie pochwal
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i sweter....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mówią że to się kurczy na zimnie Może się kurczyc na zimnie. I tak w lecie nie mogę chodzić w krótkich spodenkach. eeee.... nie ma tragedii tylko zainwestuj w jakieś dobre szelki cobyś nie musiał ręcami podtrzymywać http://s17.postimg.org/6xo6snqv3/IMG_20130814_220919.jpg Ten to jak przydupcy to zawsze z grubej rurki :polew: ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- było ale bez komentarza profesora ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- eee... nie ma tragedii
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Piłka nożna
No nie może być. Następny Wał... Ciekawe kim będzie Rumak w reprezentacji. Może noszowym?- Piłka nożna
A dziś znowu przewał. Żeby sobie za***iste Zagłębie mogło wygrać, a wraz z nim wielki Orest. No chłopaki z Widzewa ewidentnie odpuścili mecz, nie ma co gadać, a przewidziałem to. W końcu Leńczyk będzie asystentem Nawałki, choć to nie potwierdzone. :polew: ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- Aaaaa zapomniałem o Tarasie, on będzie masażystą za tą wygraną Zawiszy z rzeką. Bo to przecież też był Wał.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba u Ciebie na holu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka pany- Piłka nożna
Pewnie wygrał kupę kasy u buka... szczęściarz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no Gruszka mówiłem żeby sobie fotel podniósł to nie ...spoko wszystko widzę gość nie zdążył wcisnąć wajchy w dół od platformy a u Gruchy już było R i but zdjęcie banana z przed buta http://s12.postimg.org/5uxm10l4t/IMG_0629_2.jpg :facepalm::polew::polew: jak zwykle roz..ebał system.- Piłka nożna
Może i skutecznosci brak,ale nie mozesz powiedziec,ze gra jak drewno.... Mi sie akurat podoba dzisiaj. Chyba nie mówimy o tym samym Lewandowskim Mi chodzi o Levandinhio- Piłka nożna
Nosz ku..wa, ten Lewandowski śniadolicy to się nawet do tarcia chrzanu nie nadaje. :facepalm: Jak widze jak on biega, jak atakuje, jak podaje piłkę to mnie krew zalewa, jak takie drewno może reprezentować PL :facepalm:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i weź się mu upomnij po zakupie że Ci skrzynia padła (jak to rzeczywiście jego furacz)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:brydzien Łukasz, moja CCCO jak dostanie wpiz*e to po 300m jest 90*- [Małopolska] Widziany, widziana
Kerczi 8:30 opolska na wysokości prądnickiej- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry Panowie może jakiś większy spocik połączony z grillem i/lub innymi atrakcjami na koniec sezonu? Wąski kiedyś wstępnie deklarował że można u niego coś wymodzić- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zegarami, w tym poliftowym bardziej podobne do CCCO B6/B7 tylko podświetlenie niebieskie przedlift ma podświetlenie zielone i zegary bardziej podobne do B5 climatronik niebieski, kierunki w lusterkach, silniki chyba AVF ten 131KM jest tylko w polifcie, w przedliftach są najmocniejsze 110KM reszty różnic nie kojarzę za bardzo....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do wszystkiego brak mu: -podgrzewanej przedniej szyby -bixenona + spryski -skórzanych wentylowanych foteli -podgrzewanej tylnej kanapy -listew zderzaków i bocznych chromowanych -składanych elektrycznie lusterek -podświetlanych kratek nawiewu -podgrzewanych spryskiwaczy Aaaa i ten model nie ma 8 poduszek tylko 6 bo 8 to ma napisów airbag, ale to ktoś mógł nie wiedzieć Ojtam ojtam... Napisałem "chyba", po drugie to trendline a nie highline- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Pany Mój znajomy też ma Paska tyle że troszkę młodszy i większy wypasik. Auto ma od prawie 6 lat. Naprawdę zadbana sztuka. Możliwość negocjacji (jak bym się uparł to do może 20tyś zejdzie ) Volkswagen Passat 1.9 TDI Trendline ---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ---------- Aaaa... ten Pasek ma chyba wszystko z co mogły mieć tamte roczniki.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:siemka Transit wszystkiego najlepszego!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fantowski wszystkiego co najlepsze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
stary to jest wupex wersja XXL BTW - Piłka nożna