Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zmiażdżyłeś mi psyche teraz :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki Pany za spocika.. zacnie było Jakby ktoś chciał wyrezać CLH to zapraszam Prawda Łukasz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widziałeś? Czyli na tą chwilę gramy w EK :banan::banan: Udało się... Po co wydawać kasę na transfery, premie dla zawodników itp jak można spokojnie spaść i grać dalej w EkstraKlasie :naughty: Filipiak to ma łeP
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z czym do ludzi ??? nasze parchy nie nadają sie mów za siebie :polew: BTW:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kto się z Tobą kłóci? na pewno nie ja i żeby byłą jasność, nie podważam nikogo umiejętności tylko mam pewne wątpliwości i jeszcze weźmy pod uwagę że hamownia hamowni nie równa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***iście, czyli jak ja pojeździłem ze 2 m-ce to mogę mieć 377 Nm? zresztą... tak jak pisałem nie znam się, więc więcej się wypowiadał w tym temacie nie będę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to samo miałem pisać już o aucie radimm ale ok, może ja mam te 357 nm nadmuchane a turbinę mam pewnie pół raza mniejszą i 30 KM mniej:shock3: ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- nie wiem, nie znam się
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za 5zł mycie tapicerki BTW
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka Pańcie Dziś zmieniam rozrząd, więc nie wiem o której dotrę i czy w ogóle... ale się postaram.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To żem pogrillował... Mam dziś imieniny mamusi Dalej jest 5-ciu:kwasny:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest już 6...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, straszy i straszy już od 15-stej... lipa nie burza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to za dużo powiedziane. po prostu nie przepadam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no już wiem czemu lennox nie ma włochów na nogach skąd wiesz? podglądałeś, ty brzydalu!
-
Piłka nożna
Nie, ja mam 31 lat i nie jestem najmądrzejszy. Nie uważam się też za sezonowego kibica, pomimo tego że kibicowałem w tych mistrzostwach, po odpadnięciu Polski, Hiszpanii. Napisałem tylko moje zdanie o Włochach i jeśli masz (macie) jakieś inne zdanie w temacie i argumenty są inne niż okrzykiwanie kogoś sezonowym kibicem, to je napisz... Ograniczony to jest Twój pogląd, ponieważ wszystkich którzy kibicują innej niż Twoja drużynie bądź też krócej niż Ty, można nazwać sezonowymi. gratuluję
-
Piłka nożna
A co Ty kolego możesz wiedzieć o kibicach sezonowych mając (wg profilu) 23 wiosny... Bez obrazy ale jak ja chodziłem na mecze piłki nożnej to Ty posikiwałeś jeszcze w pieluszkę. "Tyle na temat."
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No gratulacje. Ile to to miało 80cm, 4kg? Na hodowlanym łowisku czy gdzieś dziko? Aż mi się zachciało zamoczyć kija
-
Piłka nożna
Nie Portugalia była gorsza tylko Hiszpania lepsza i to w całym turnieju. A że Niemcy podeszli do meczu z Włochami tak jak podeszli i to że w pierwszych minutach stracili 2 bramki przesądziło o wyniku. Niemcy grali cały turniej o wiele lepiej niż makarony. Ale niestety fakt jest faktem że przegali. A co ma piernik do wiatraka? Chłopie obudź się. Chyba normalne że jak nie ma Polski w turnieju, to się kibicuje tym co lepiej grają. Możesz sobie kibicować i 50 lat - Twoja brocha. Nic Ci do tego kto, komu i za co kibicuje, w LM i ME i MŚ. Chwalisz się że jako Polak kibicujesz od 15 lat makaronom? Gratuluję Czy w 10 czy 11 i tak by rady nie dali rady, bo jeśli pamiętasz to 2 gole padły kiedy makarony grały w 11. I jeśli myślisz że Chiellini miałby być zbawieniem dla nich to się mylisz i to grubo. Nie jest to żadne wytłumaczenie do tego, że dostali najwyższe baty w historii wszystkich finałów ME. Nieraz oglądało się mecze że drużyny grały i w 9 i dawały radę. Makarony były po prostu kiepskie. Jedynie dla treneiro można pochylić czoło za taktykę ze szwabkami, ale to i tak większa wina za przegrany mecz po ich stronie leży. ---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------
-
Piłka nożna
skończ już może jakby w Hiszpanii zagrała babcia Del Boske to Włosi wygrali by do zera... Powiedzmy szczerze, Włosi fartem wyszli z grupy i fartem weszli do finału. Może wystarczy fartów dla płaczków jak na jedne Mistrzostwa ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ---------- poza tym pierwszy raz w historii finałów ME ktoś takie łoty dostał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziś już nie mieli takiego farta jak ze szwabkami ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- i 4:0 w finale przegrać pffffff
-
[Małopolska] Widziany, widziana
pudło
-
[Małopolska] Widziany, widziana
moze Ty masz dwie żony bo tak Ci sie powodzi Łukasz, od przybytku głowa nie boli. Dwie koleżanki okey, ale żony... To potężny ból głowy... Jarko znasz z autopsji?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
moze Ty masz dwie żony bo tak Ci sie powodzi Łukasz, od przybytku głowa nie boli.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ktoś uprowadził Cubrowi furacza na to wychodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie mam tej opcji z powiadomieniem o przepalonej żarówie, bo jak mi się żarówa z przodu spaliła nic mi nie wyświetlało na desce. aha czyli G bedziemy od ciebie wiedzieć czy warto to kupować a one są na bank na 12V coś jest na nich opisane bo w ori układzie MCE może podawać inne napięcie Na następnym spocie przekręcimy np do mnie i się dowiemy