Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lennox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lennox

  1. no właśnie, gdzie???
  2. ostatecznie można by... ja mam w sumie po drodze...
  3. Ja będę około 20
  4. A poduchy wypaliło? Jeśli nie to wydaje mi się że nie ma podstaw. Naprawa nie przekroczy raczej 70% wartości pojazdu (i to też zależy od ubezpieczalni), no chyba że ma zrobione milion kilometrów ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ---------- BTW Ja dziś się pojawiam na spocie. Będzie ktoś w końcu?
  5. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A co ma piernik do wiatraka? Znam kibiców GKSy z Chorzowa... Chyba sam nie wiesz co piszesz. Jeśli kibic rzeki pisze że się podłożyła to chyba bardziej przekonujące niż jakby to napisał kibic Ruchu. Podłożenie ewidentne i mecz wypaczony przez sędziego. Tytuł należy się Ruchowi... ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- Historia lubi się powtarzać - 1993 rok Tyle że tu nie jest to tak ewidentne
  6. ale wał poszedł aż się oglądać piłki nie chce. rzeka odpuściła mecz i sędzia chyba kape na oczach miał... Ruch na ten tytuł zasłużył, ale to Polska...
  7. Boseronku kilka dni wcześniej spadła ( gdy Lechia Wygrała mecz ) Klub który ma szosty budżet w lidze i jeden z najładniejszych stadionów leci o klase niżej. Co do samego faktu spadku to myśle ze wyjdzie to na + bo może wreszcie ktoś rozpędzi to towarzystwo które sie nazywa zarządem klubu + miernych kopaczy i całą reszte odpowiedzialną za transfery itd . Święte słowa I coś dla tych co wiedzą o co kaman w Craxie - "Radomski ciebie to już chyba całkiem pojebało..." :polew: filmik za***iście oddaje całokształt ostatnich kilkunastu miesięcy w klubie.
  8. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
  9. oj tam oj tam pożartować nie można ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ---------- zdrówko Panowie
  10. Pablo... właśnie obraziłeś wszystkie c*py. To jest największa piz*a jaką kiedykolwiek widziałem. Nie wiem czy ja jakbym się wkurzył to bym mu nie wdupczył
  11. Mariusz, ciekawe ile to Enzo pali po mieście :polew: dzięki za spota Panowie.
  12. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    przecież to normalne że każda drużyna która wygrywa będzie miała więcej fanów "z odzysku" niż ta na ostatnim miejscu, ale to tyczy się wszystkich drużyn o których tu piszemy Barca, Real, Milan, Juve, MC, MU, itp... stanley dobrze prawi - skończmy już bo to nie ma sensu...
  13. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    a za sukcesami Realu nie szli kibice? Śmieszne argumenty... dodatkowo, w przeciwieństwie do Barcelony, kibice szli za gwiazdami ściąganymi co rusz do "galacticos" pasowali i pasują do siebie jak pięść do nosa... ale jakoś te indywidua (czasem) wygrywały najważniejsze sprzedane koszulki i mecze "pokazowe" na całym świecie żeby jak najwięcej kasy zarobić a później utopić w zawodnikach Real to zbiór gwiazd, uzupełniony o 2-3 wychowanków.
  14. Seat Altea z silnikiem 1.6 moich rodziców. Po pierwszym pojawieniu się błędu wymieniona sonda lambda. Po przebiegu 100km ten sam efekt. Nie wiem czy był ten sam błąd ale ta sama kontrolka świeciła się na konsoli. Może ktoś z benzynką 1.6 miał takie doświadczenia... Poniżej logi VAG: Address 01: Engine Labels: Redir Fail! Control Module Part Number: 06A 906 033 DA Component and/or Version: SIMOS71 1.6l 2V 5901 Software Coding: 0000071 Work Shop Code: WSC 06401 785 00200 VCID: 61C2A7DA8713BC14 1 Fault Found 19617 - Linear Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1; Pump Current Wire: Open Circuit P3161 - 008 - Implausible Signal - Intermittent - MIL ON Freeze Frame RPM: 1152 /min Bin. Bits: 00000100 Voltage: 5.020 V Voltage: 0.000 V RPM: 2176 /min Bin. Bits: 00100000 Voltage: 5.100 V Voltage: 0.000 V Readiness: 0000 1000
  15. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    a może to antykibice Realu Miód na cierpiące serca kibiców Barcy vice versa, dokładnie tak samo jak po przegranej Barcelony ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- tylko jakoś antykibiców Realu jest coś więcej ciekawe dlaczego...
  16. Łukasz z co to za swap? bo moja też działa tak że
  17. update: czips by V-TECH jestem za***iście zadowolony z wykonanej roboty, mimo że turbo troszkę przeładowywało, chłopaki dali radę. jazda o niebo lepsza szczególnie w zakresie 2.300-2.800 czyli w takim zakresie jak najczęściej jeżdżę. ---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ---------- wykres w pierwszym poście
  18. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    a może to antykibice Realu ---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- BTW brawo Bayern, jednak GD podmęczyły i Real i Barce.
  19. Ano jakbym wiedział wcześniej to bym osobiście Panu Prezesowi życzenia poskładał... Ale że nie wiedziałem no to teraz wszystkiego naj Cuber i Themon:drunk: I jeszcze raz dzięki
  20. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Już nie długo właściciel C+ przejmie całe iti a już przejął n-ke Tylko czekać na połączenie marketingu i oferty... wynikiem tego będzie oglądanie ekstraklasy i LM na platformie N+ No i sceptycznie widzę ceny abonamentów... chociaż Cyfrowy Polsat zmusi do rywalizacji przez abonentów którzy mają "gdzieś" ekstraklasę i LM
  21. W zasadzie nie wklejam linków ale ta B7 miażdży... Pablo, Cuber, Norbi - to ta o której mówiłem... http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?157703-B7-BKN-3-0-TDI-pakiet-czer%F1-RECARO-Listwy-S4-24-11-11r/page19 ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- BTW dzięki za spocika
  22. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    nie powiedział bym
  23. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jaki spalony? Jaki zawodnik Bayernu jak to Ramos strącił ręką piłkę Poczekamy do santiago, Bayern lekko nie odda możliwości jedynego tytułu w 2012... A w końcu i tak Barca wygra
  24. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    1. Jak by Bayern nie strzelił bramki na 1;0 to by tą rękę gwizdnął i byłby karny. Zasada korzyści. 2. Wywrotka Gomeza była spowodowana atakiem na niego, trzej obrońcy nie mieli zamiaru odebrać piłki tylko uniemożliwić mu wyjście na pozycję i oddanie strzału. Co wg mnie daleko przekroczyło walkę bark-w-bark. 3. Uważam że wynik 3:1 byłby sprawiedliwy. 4. Zgadzam się Webb dał radę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.