Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. no pewnie rozmiar kapci też ma coś w tym...
  2. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to ci dopiero misja:decayed:
  3. wątki mylicie tu jest o spalaniu a nie o bezpiecznej jeździe itp
  4. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    u nas taka się poniewiera nawet na części nikt nie chce , chyba rąbana ---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ---------- Jak złodzieje chcą nas złamać?
  5. link do folii http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/index74.html post http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/index74.html#post3651886
  6. a potem się dziwimy że jest tyle wypadków...takie wpisy nie powinny mieć w ogóle miejsca.
  7. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak dla mnie kiera nie z tej bajki ale reszta ok:kox: ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- taka sytuacja: pod blokiem obok wycieli pacjentowi przednią szybę ze starego twingo z suwanym dachem:bag: ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- wyrzeźbił w GS ie stoi
  8. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    w mieście jestem już... a do pracy od poniedziałku
  9. cena też pewnie adekwatna do jakości:wink:
  10. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    i ja się przewijałem wtedy po okolicy... ładnie skasowali passata co cały bok zerwał ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- Nowość Audi: nadchodzi następca legendy
  11. mam to samo i nie widzę potrzeby przepłacania, a dawno już zarobiło na siebie
  12. tak tak 67 tyś poleci 200 ale waha w oczach schodzi:decayed:
  13. Poleci 200 km/h z pakietem zimowych opon na stali w bagażniku i walizka (aktualnie 67 tyś przebieg), w niedziele leciałem z wakacji znad morza S7(trasa)około 15 l wciąga jak się gniecie
  14. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wosk "Nigrin" w upałach dał jakoś radę i po paru myciach ---------- Post dopisany 13-08-2013 at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2013 at 10:43 ---------- u nas AIR Show szkoda że w tym terminie bo daleko nie jest:kwasny:
  15. sam mam dylemat jednego dnia podobają mi się polifty drugiego przed w kolorze
  16. Nie ma srania po krzakach, jest "T" jest zabawa :kox:Nie to co u mnie:whistling: Ps.wszystko widać
  17. jajca chyba też wymasuje UR11 Relaksujący MASAZER DO GŁOWY kup ajuwerdyjski (3402216684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- SŁOMKI PENISKI rurki na WIECZÓR PANIEŃSKI (3435659277) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ---------- cycek - PaczTo.pl
  18. u mnie na tym Motul 8100 x-cess 5w40 90 i ani kreski dalej na urlopowych trasach Kolegom wyżej chodziło o temperaturę oleju a nie płynu chłodzącego jak koledze kiko79 Akurat VAG'i mają to do siebie że czy temperatura płynu chłodzącego ma 95 czy 105 stopni to na liczniku wskazówka zawsze stoi dęba na 90 Ale zrobił się mały off top na temat temperatury płynu chłodzącego w wątku o olejach, podobnie jak z teoriami spiskowymi producentów olejów, samochodów i tosterów... o fakt... po podróży zrypany - Idź spać u mnie nawet nie ma temperatury oleju na starych zegarach:doh:
  19. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    niestety blokowisko... centrum... ---------- Post dopisany 12-08-2013 at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany 11-08-2013 at 23:35 ---------- tzw Most Czterech Pancernych miałem zabarykadować swoim czołgiem ale odpuściłem ---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ---------- widziałem go dzisiaj Marzewo: śmiertelny wypadek na „siódemce” - Elbląg w www.portEl.pl
  20. u mnie na tym Motul 8100 x-cess 5w40 90 i ani kreski dalej na urlopowych trasach
  21. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobra fota ja dałem d*py z fotą w Piaskach. Też dobre miejsce na końcu kraju, myślłem że przejade do przyjaciół rosjan...ale okazało się że autem nie da rady ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.