Treść opublikowana przez Kwinto69
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
foto cpyknij:wink:
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
ITD
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
no pewnie rozmiar kapci też ma coś w tym...
-
SPOTY RADOMSKIE
to ci dopiero misja:decayed:
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
wątki mylicie tu jest o spalaniu a nie o bezpiecznej jeździe itp
-
SPOTY RADOMSKIE
u nas taka się poniewiera nawet na części nikt nie chce , chyba rąbana ---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ---------- Jak złodzieje chcą nas złamać?
-
1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
link do folii http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/index74.html post http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/index74.html#post3651886
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
a potem się dziwimy że jest tyle wypadków...takie wpisy nie powinny mieć w ogóle miejsca.
-
SPOTY RADOMSKIE
jak dla mnie kiera nie z tej bajki ale reszta ok:kox: ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- taka sytuacja: pod blokiem obok wycieli pacjentowi przednią szybę ze starego twingo z suwanym dachem:bag: ---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- wyrzeźbił w GS ie stoi
-
SPOTY RADOMSKIE
w mieście jestem już... a do pracy od poniedziałku
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
cena też pewnie adekwatna do jakości:wink:
-
SPOTY RADOMSKIE
i ja się przewijałem wtedy po okolicy... ładnie skasowali passata co cały bok zerwał ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:11 ---------- Nowość Audi: nadchodzi następca legendy
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
mam to samo i nie widzę potrzeby przepłacania, a dawno już zarobiło na siebie
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
tak tak 67 tyś poleci 200 ale waha w oczach schodzi:decayed:
-
ile może wynieść spalanie przy prędkościach rzędu 180km/h?
Poleci 200 km/h z pakietem zimowych opon na stali w bagażniku i walizka (aktualnie 67 tyś przebieg), w niedziele leciałem z wakacji znad morza S7(trasa)około 15 l wciąga jak się gniecie
-
SPOTY RADOMSKIE
Wosk "Nigrin" w upałach dał jakoś radę i po paru myciach ---------- Post dopisany 13-08-2013 at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2013 at 10:43 ---------- u nas AIR Show szkoda że w tym terminie bo daleko nie jest:kwasny:
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
sam mam dylemat jednego dnia podobają mi się polifty drugiego przed w kolorze
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
- 1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta
Nie ma srania po krzakach, jest "T" jest zabawa :kox:Nie to co u mnie:whistling: Ps.wszystko widać- Strefa Śmiechu
jajca chyba też wymasuje UR11 Relaksujący MASAZER DO GŁOWY kup ajuwerdyjski (3402216684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- SŁOMKI PENISKI rurki na WIECZÓR PANIEŃSKI (3435659277) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ---------- cycek - PaczTo.pl- Strefa Śmiechu
- Jaki olej silnikowy do Audi?
u mnie na tym Motul 8100 x-cess 5w40 90 i ani kreski dalej na urlopowych trasach Kolegom wyżej chodziło o temperaturę oleju a nie płynu chłodzącego jak koledze kiko79 Akurat VAG'i mają to do siebie że czy temperatura płynu chłodzącego ma 95 czy 105 stopni to na liczniku wskazówka zawsze stoi dęba na 90 Ale zrobił się mały off top na temat temperatury płynu chłodzącego w wątku o olejach, podobnie jak z teoriami spiskowymi producentów olejów, samochodów i tosterów... o fakt... po podróży zrypany - Idź spać u mnie nawet nie ma temperatury oleju na starych zegarach:doh:- SPOTY RADOMSKIE
niestety blokowisko... centrum... ---------- Post dopisany 12-08-2013 at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany 11-08-2013 at 23:35 ---------- tzw Most Czterech Pancernych miałem zabarykadować swoim czołgiem ale odpuściłem ---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ---------- widziałem go dzisiaj Marzewo: śmiertelny wypadek na „siódemce” - Elbląg w www.portEl.pl- Jaki olej silnikowy do Audi?
u mnie na tym Motul 8100 x-cess 5w40 90 i ani kreski dalej na urlopowych trasach- SPOTY RADOMSKIE
Dobra fota ja dałem d*py z fotą w Piaskach. Też dobre miejsce na końcu kraju, myślłem że przejade do przyjaciół rosjan...ale okazało się że autem nie da rady ... - 1.8T Bandit by Magicbattle// swap na polifta