Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. bardzo dziękuję ci koleżko obadam temat u kolegi Dzika :>
  2. Widzę że też trafiłeś piękną sztukę te avanty zgrabnie wyglądają wyjątkowo w kombi
  3. wiem że to wygląda dziwnie ale autem jeździł ojciec szwagra Niemiec robił po 3000 tyś rocznie mam książę a na dodatek garażowany był a jaki filtr jeśli już? Dzię :hi:ki za odp
  4. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    miałem inna zajawkę zwana essi ale z tego co widziałem to sporo golfów zawsze stało... :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 22:39_________________________________________________wie ktoś gdzie w Radomiu można zalać olejem Fuchs'a
  5. ogólnie to jestem na tak z tym radiem mam już ze 3 lata i nie ma choinki jak w nie których ale to kwestia gustu :>
  6. sory że wrócę do radia to nówka czy nie? bo sam mam takie jeszcze z poprzedniego auta to mi padło raz wejście na palucha a teraz widzę ze joy zaczyna mieć akcje w jedna mańkę
  7. patrząc na takie przypadki jestem za aborcja z miejsca
  8. Witam wszystkich jestem nowy tu ... zostałem posiadaczem A 4 1996 1.8 z oryginalnym przebiegiem który teraz mam 52000 zalany jest olej Fuchs 5 W 30 nadchodzi czas na wymianę i nurtuje mnie pytanie co mu teraz zalać. Pozostać przy tym czy coś innego polecacie Dziękuję jeśli ktoś odpowie
  9. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to fakt wcześniej widywałem wiecej aut jak miałem drugą zmianę w kołchozie zwanym obi
  10. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    że się wetnę pozdrawiam wszystkich z WR i okolic Musze któregoś pięknego piątku zajechać pod to obi
  11. stwierdzam fakt że Avanty jedne z ładniejszych kombi
  12. witam Przepraszam że się wtrącę w wątek pracowałem w sklepie z łożyskami FAG - Germany SKF - Sweden FŁT - Poland na naszym rynku głownie liczące i szanujące się 3 firmy Pozostałe zostawiam bez komentarza (optimal,complex itd)
  13. był essi mk VI jest a 4 b 5 niebo a ziemia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.