Treść opublikowana przez krotki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiecie co? - wszystko fajnie tylko to spot łączony... - Wy i my... a o nas ani słowa... - może warto byłoby wspomnieć że lubuskie też tam będzie??? - taka luzna sugestia
-
[ALL B6]17 cali czy 18 cali funkconalność, praktyka, uzytkowanie co lepsze?
tak jak kolega Łukasz powiedział... - jeżdże na 18" - jest o.k. - wcześniej miałem 17" i powiem Tobie że nie ma różnicy w komforcie (oczywiście jeżeli zawieche masz w dobrym stanie) - zakładaj 18"
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
-cóż - 1BE -nie położysz niżej niż 2 centy... - szukaj czegoś tak z -4cm - wtedy jakoś wygląda... - ja już mam srężynki -4 - na wiosne wejdą w auto razem z 19"
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a kolega miał przyjechać i się pochwalić...
-
Armin van Buuren - Imagine - nowy album, do autka super - polecam
a wiem w hali włóczanki - byłem... - fajna imprezka i trafić łatwo nawet jeżeli nigdy się nie było w Bydgoszczy...[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 21:50_________________________________________________tak z najnowszych wiadomości to bilety na Armina właśnie się skończyły... - właśnie na FTB poszła ostatnia pula - teraz tylko obieg wtórny... :/ hala widowiskowo sportowa Łuczniczka nei wolczanka takie male sprostowanko - no właśnie yyyyyyy... - popier****** mi się lekuchno - dziękuje za sprostowanie - no dobra... - to w takim razie gdzie w Polsce jest Włóczanka???
-
Spocik Lubuski :)
oooo Paweł... - co tTy znowu wymodziłeś w tym Poznaniu? - znowu masz zderzak do malowania? ...masakra... - jakiś pechowy jest - sprzedaj go i kup inny...
-
Spocik Lubuski :)
mi pasuje - będziemy mieli 2 godziny dnia -wystarczy żeby obejrzeć auta
-
Armin van Buuren - Imagine - nowy album, do autka super - polecam
a wiem w hali włóczanki - byłem... - fajna imprezka i trafić łatwo nawet jeżeli nigdy się nie było w Bydgoszczy...[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 21:50_________________________________________________tak z najnowszych wiadomości to bilety na Armina właśnie się skończyły... - właśnie na FTB poszła ostatnia pula - teraz tylko obieg wtórny... :/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam - że tak się wtrące... - pomyślcie też powoli na którą godzine Wam pasuje ten spot - pamiętajcie też że teraz szybko robi się ciemno i jeżeli chcemy pooglądać nasze furki to musimy mieć troche czasu - pozdrowienia z Zielonej
-
Armin van Buuren - Imagine - nowy album, do autka super - polecam
-ta!!! - kto jedzie do Poznania na Armin Only??? krotki, moj kolezka ze slupska jedzie na armina. niestety nie ma A4 a jakiegos padlego escorta z kiera po prawej stronie:) hehehe - a Ty się nie wybierasz? - jeżeli lubisz taką muze to naprawdę mocno polecam - mega...
-
Spocik Lubuski :)
panowie - musimy dogadać się z Poznaniakami co do godziny... deklarować się o której Wam najbardziej pasuje... - ja jestem wolny przez cały dzień - dla mnie bez różnicy :gwizdanie:
-
Armin van Buuren - Imagine - nowy album, do autka super - polecam
-ta!!! - kto jedzie do Poznania na Armin Only???
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
hehehe - to nie kolor robi robote tylko body Caractere... - z tym kitem każde S5 będzie boskie
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
czarne - mega białe - modny mega
-
Strefa Śmiechu
masssssakra :):) - już Cie lubie... - mega...
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
-też tak mam... :gwizdanie:
-
[ALL B6] Zmiana z ksenonu na Bi-xenon
auto ma 4 lata..palnik xenonowy tyle wytrzymuje? A jesli nawet to powinien miec chyba inna barwe ? - dużo zależy od tego jak często auto jest jeżdżone ale 4 lata to raczej już graniczny okres efektywnego działania żarników przy normalnym użytkowaniu samochodu.
-
[ALL B6] Zmiana z ksenonu na Bi-xenon
a zmieniałeś już żarniki? - jeżeli nie były zmieniane od nowości to na pewno już przychodzi ich czas...
-
[ALL] co sądzicie o DUNLOP SP SPORT 9000
git - zakładaj - na pewno bęedziesz zadowolony
-
Spocik Lubuski :)
to w tą środe ten wielki dzień...? hehehe - przyjedziesz się pochwalić ?
-
Spocik Lubuski :)
- drobiażdżek
-
[B6 AWX] jak ta felga by wygladała ?
- tak jak mówisz... - zawieche trzeba zmienić -chociaż ori s-line czyli -2cm - wtedy jako tako to wygląda :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
konian - na razie na kreske moge z Tobą stanąć - po czipsie już nie będzie sensu... - jak do następnego spocika nic nie będziesz grzebał to się przejedziemy - tak? Topor- moim zdaniem z tym Wolsztynem to całkiem dobry pomysł - poczekajmy co powie reszta naszych i co na to Poznaniacy - ja jestem za
-
Spocik Lubuski :)
-i tak trzymaj - niech wielkie miasto odwiedzi w końcu nasz zaścianek
-
Spocik Lubuski :)
Ta - to kiedy następny? - i już chyba od razu na MAKRO...- bo się nie pomieścimy... :gwizdanie: