Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krotki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krotki

  1. wiecie co? - wszystko fajnie tylko to spot łączony... - Wy i my... a o nas ani słowa... - może warto byłoby wspomnieć że lubuskie też tam będzie??? - taka luzna sugestia
  2. tak jak kolega Łukasz powiedział... - jeżdże na 18" - jest o.k. - wcześniej miałem 17" i powiem Tobie że nie ma różnicy w komforcie (oczywiście jeżeli zawieche masz w dobrym stanie) - zakładaj 18"
  3. -cóż - 1BE -nie położysz niżej niż 2 centy... - szukaj czegoś tak z -4cm - wtedy jakoś wygląda... - ja już mam srężynki -4 - na wiosne wejdą w auto razem z 19"
  4. a kolega miał przyjechać i się pochwalić...
  5. a wiem w hali włóczanki - byłem... - fajna imprezka i trafić łatwo nawet jeżeli nigdy się nie było w Bydgoszczy...[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 21:50_________________________________________________tak z najnowszych wiadomości to bilety na Armina właśnie się skończyły... - właśnie na FTB poszła ostatnia pula - teraz tylko obieg wtórny... :/ hala widowiskowo sportowa Łuczniczka nei wolczanka takie male sprostowanko - no właśnie yyyyyyy... - popier****** mi się lekuchno - dziękuje za sprostowanie - no dobra... - to w takim razie gdzie w Polsce jest Włóczanka???
  6. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    oooo Paweł... - co tTy znowu wymodziłeś w tym Poznaniu? - znowu masz zderzak do malowania? ...masakra... - jakiś pechowy jest - sprzedaj go i kup inny...
  7. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mi pasuje - będziemy mieli 2 godziny dnia -wystarczy żeby obejrzeć auta
  8. a wiem w hali włóczanki - byłem... - fajna imprezka i trafić łatwo nawet jeżeli nigdy się nie było w Bydgoszczy...[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 21:50_________________________________________________tak z najnowszych wiadomości to bilety na Armina właśnie się skończyły... - właśnie na FTB poszła ostatnia pula - teraz tylko obieg wtórny... :/
  9. witam - że tak się wtrące... - pomyślcie też powoli na którą godzine Wam pasuje ten spot - pamiętajcie też że teraz szybko robi się ciemno i jeżeli chcemy pooglądać nasze furki to musimy mieć troche czasu - pozdrowienia z Zielonej
  10. -ta!!! - kto jedzie do Poznania na Armin Only??? krotki, moj kolezka ze slupska jedzie na armina. niestety nie ma A4 a jakiegos padlego escorta z kiera po prawej stronie:) hehehe - a Ty się nie wybierasz? - jeżeli lubisz taką muze to naprawdę mocno polecam - mega...
  11. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    panowie - musimy dogadać się z Poznaniakami co do godziny... deklarować się o której Wam najbardziej pasuje... - ja jestem wolny przez cały dzień - dla mnie bez różnicy :gwizdanie:
  12. -ta!!! - kto jedzie do Poznania na Armin Only???
  13. hehehe - to nie kolor robi robote tylko body Caractere... - z tym kitem każde S5 będzie boskie
  14. czarne - mega białe - modny mega
  15. masssssakra :):) - już Cie lubie... - mega...
  16. -też tak mam... :gwizdanie:
  17. auto ma 4 lata..palnik xenonowy tyle wytrzymuje? A jesli nawet to powinien miec chyba inna barwe ? - dużo zależy od tego jak często auto jest jeżdżone ale 4 lata to raczej już graniczny okres efektywnego działania żarników przy normalnym użytkowaniu samochodu.
  18. a zmieniałeś już żarniki? - jeżeli nie były zmieniane od nowości to na pewno już przychodzi ich czas...
  19. git - zakładaj - na pewno bęedziesz zadowolony
  20. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    to w tą środe ten wielki dzień...? hehehe - przyjedziesz się pochwalić ?
  21. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    - drobiażdżek
  22. - tak jak mówisz... - zawieche trzeba zmienić -chociaż ori s-line czyli -2cm - wtedy jako tako to wygląda :gwizdanie:
  23. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    konian - na razie na kreske moge z Tobą stanąć - po czipsie już nie będzie sensu... - jak do następnego spocika nic nie będziesz grzebał to się przejedziemy - tak? Topor- moim zdaniem z tym Wolsztynem to całkiem dobry pomysł - poczekajmy co powie reszta naszych i co na to Poznaniacy - ja jestem za
  24. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    -i tak trzymaj - niech wielkie miasto odwiedzi w końcu nasz zaścianek
  25. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ta - to kiedy następny? - i już chyba od razu na MAKRO...- bo się nie pomieścimy... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.