Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krotki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krotki

  1. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a mi też się podobało - szkoda że musiałem się wcześniej zwinąć - jak było na kresce??? -Paweł jak się spisałeś ???
  2. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    naklejki naklejki naklejki - żebym nie zapomniał...- yyyyyyyy - postaram się :gwizdanie:
  3. hehehehe - dooobre )) - kreatywność polaków nie zna granic...
  4. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    - tak ajk Topor powiedział... - wiek się nie liczy! - szkoda że nie dasz rady - gdyby coś się zmieniło -my będziemy [br]Dopisany: 17 Październik 2008, 14:48_________________________________________________no dobra chłopaki - to ilu nas będzie?
  5. eeeeeeeeetam... - jeżeli myślisz że osiągnąłeś już wszystko to po co żyć??? - zawsze może być lepiej - to dzięki takiemu podejściu najpierw zeszliśmy z drzew a potem wyszliśmy z jaskiń... Topor - szukaj zmieniaj kombinuj - nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej!!!
  6. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    o.k. - mi pasi... - to deklarować się tak na 100% - kto będzie? 18-go o 18:00 tam gdzie zawsze...
  7. - hehehe - no i się zaczęło... :>
  8. - a już wiesz co będziesz zakładał? 19" oczywiście jak sądze :gwizdanie:
  9. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    - mam - przywioze jak nie zapomne... - Paweł - też chcesz?
  10. - było...
  11. hehehe - Pawłowi wkręciłem 19... i teraz jest szczęśliwy...
  12. dobrze wygląda - jak dla mnie brakuje tylko xenonu... poza tym
  13. ) - gratulacje panie - nie słuchaj tylko złych języków które namawiają Ciebie na fele 18" - robią to specjalnie żeby wpędzić Cie w koszty... - do B6 TYLKO 19" - inne są po prostu za małe i za chwilę i tak będziesz chciał zmieniać... - szkoda zachodu - a furacz
  14. TA! - 19 to 19 i już... - ja swoje dopiero na wiosne - ale za to wejdą w auto razem z RNS-em i półskórami na fotelach
  15. tak myślał... tak kombinował... i założył ori... - he he he - mi się podobają - gratulacje
  16. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no 19 by pasowało...
  17. krotki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    NO ! -tak w sumie się nie dziwie - tak właśnie powinno być... - ja rozumiem że to nie jest forum miłośników języka polskiego ale bez przesady :/
  18. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    hehehe - kiere , gałke , mieszek i rączke od ręcznego... - mam wolną niedziele tydzień przed i tydzień po 26
  19. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    znowu sobie nie pogadam z Wami :/ - ja pracuje...
  20. <olka> ale dziś miałam sen, śniło mi się, że jakiś koleś chce mnie zgwałcic w przystanku autobusowym <bartus> no i co? <olka> własnie nie wiem <olka> j**any budzik
  21. - jak będziesz jechał ul. Zjednoczenia - od strony wiaduktu w strone Mc Donalds'a to będzie ostatnia w prawo przed... - po prawej stronie jest mały komis samochodowy i zaraz za nim w prawo...- 100m w głąb uliczki - nie można nie trafić - a warsztat też polecam - są naprawdę dobrzy
  22. [br]Dopisany: 08 Październik 2008, 13:17_________________________________________________ -felgi kox... - cena również... http://moto.allegro.pl/item449076450_etabeta_tettsut_x_ceramic_22_najwyzsza_polka.html
  23. hehehe - nie bardzo... - Poziu ma na ten temat inne zdanie :gwizdanie: - gdzieś kiedyś napisał że RS4 nie jedzie... - zniszczył moje marzenia jednym zdaniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.