Treść opublikowana przez krotki
-
Spocik Lubuski :)
a mi też się podobało - szkoda że musiałem się wcześniej zwinąć - jak było na kresce??? -Paweł jak się spisałeś ???
-
Spocik Lubuski :)
naklejki naklejki naklejki - żebym nie zapomniał...- yyyyyyyy - postaram się :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
hehehehe - dooobre )) - kreatywność polaków nie zna granic...
-
Spocik Lubuski :)
- tak ajk Topor powiedział... - wiek się nie liczy! - szkoda że nie dasz rady - gdyby coś się zmieniło -my będziemy [br]Dopisany: 17 Październik 2008, 14:48_________________________________________________no dobra chłopaki - to ilu nas będzie?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
eeeeeeeeetam... - jeżeli myślisz że osiągnąłeś już wszystko to po co żyć??? - zawsze może być lepiej - to dzięki takiemu podejściu najpierw zeszliśmy z drzew a potem wyszliśmy z jaskiń... Topor - szukaj zmieniaj kombinuj - nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej!!!
-
Spocik Lubuski :)
o.k. - mi pasi... - to deklarować się tak na 100% - kto będzie? 18-go o 18:00 tam gdzie zawsze...
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
- hehehe - no i się zaczęło... :>
-
Skradzione " RS4 sedan" w Londynie
kutwa...
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
- a już wiesz co będziesz zakładał? 19" oczywiście jak sądze :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
- mam - przywioze jak nie zapomne... - Paweł - też chcesz?
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
- jak chcesz - pogadamy za pół roku...
-
Strefa Śmiechu
- było...
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
hehehe - Pawłowi wkręciłem 19... i teraz jest szczęśliwy...
-
[B6 BFB] To teraz ja :) W końcu nie ma się czego wstydzić
dobrze wygląda - jak dla mnie brakuje tylko xenonu... poza tym
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
) - gratulacje panie - nie słuchaj tylko złych języków które namawiają Ciebie na fele 18" - robią to specjalnie żeby wpędzić Cie w koszty... - do B6 TYLKO 19" - inne są po prostu za małe i za chwilę i tak będziesz chciał zmieniać... - szkoda zachodu - a furacz
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
TA! - 19 to 19 i już... - ja swoje dopiero na wiosne - ale za to wejdą w auto razem z RNS-em i półskórami na fotelach
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
tak myślał... tak kombinował... i założył ori... - he he he - mi się podobają - gratulacje
-
Spocik Lubuski :)
no 19 by pasowało...
-
Najpiękniejszy samochód roku !!!
NO ! -tak w sumie się nie dziwie - tak właśnie powinno być... - ja rozumiem że to nie jest forum miłośników języka polskiego ale bez przesady :/
-
Spocik Lubuski :)
hehehe - kiere , gałke , mieszek i rączke od ręcznego... - mam wolną niedziele tydzień przed i tydzień po 26
-
Spocik Lubuski :)
znowu sobie nie pogadam z Wami :/ - ja pracuje...
-
Strefa Śmiechu
<olka> ale dziś miałam sen, śniło mi się, że jakiś koleś chce mnie zgwałcic w przystanku autobusowym <bartus> no i co? <olka> własnie nie wiem <olka> j**any budzik
-
Zielona Góra - AUTO BRUM
- jak będziesz jechał ul. Zjednoczenia - od strony wiaduktu w strone Mc Donalds'a to będzie ostatnia w prawo przed... - po prawej stronie jest mały komis samochodowy i zaraz za nim w prawo...- 100m w głąb uliczki - nie można nie trafić - a warsztat też polecam - są naprawdę dobrzy
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 13:17_________________________________________________ -felgi kox... - cena również... http://moto.allegro.pl/item449076450_etabeta_tettsut_x_ceramic_22_najwyzsza_polka.html
-
Bunia Wąskiego ....
hehehe - nie bardzo... - Poziu ma na ten temat inne zdanie :gwizdanie: - gdzieś kiedyś napisał że RS4 nie jedzie... - zniszczył moje marzenia jednym zdaniem