Dzieki za odpowiedzi ,wiem ze bez zawiasu to raczej bezsensu ,wiec mam go w planach ,a co do felg to koles ma takie na allegro http://moto.allegro.pl/item291130148_super_felgi_do_audi_vw_super_stan.html
Czy felga ALU17"Z ROZSTAWEM SRUB 5 RAZY 112 ET 48 , z oponami 225|45|17 , beda pasowac do b5 ,bez problemu z ogrinalną zawiechą (jak narazie ,w przyszlosci zmiana) Aha felgii firmy MANGELS mam zamiar kupić ,wiecie coś o nich? z gory dzieki za odpowiedz.
dawid195a odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
Ja jeszcze nawiąże do tego co pisali koledzy wczesniej , mi autko 1.6 na spokojniej jezdzie ,w zime przy minusowych temperaturach , bez nagrzania silnika( bo robie po 7-8km) pali ok 10-11 l , zmartwilo mnie to bardzo, ale chyba tak ma byc , bo dodam ze wymienilem sonde lambda, oraz termostat na ori . Wiec chyba te audiczki lubia benzyne....
Witam mam z tylu sonary( lexusy) , zamierzam je wymienic ale dopiero na wiosne, znacie jakis sposób aby te lampy nie parowaly? da sie cos wogole z tym zrobic? Tylko nie piszcie ze tak ,,kupic lampy ori po 2 lifcie " Czytalem troche o tym ale nie ma konkretnego sposobu ,chyba ....
Biega dobrze ,wiem tylko ze cala zawiecha byla robiona 1,5 roku temu,silnik wporzadku, jedyne co to tłumik ,ktory nie byl ruszany,ale w piatek ULTER - Sport ,jedna trzeba bylo zainwestowac sporo kasy