Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Troche się dziwie czemu s3 jest w tym zestawie? Przeciez s3 a a6 to kompletnie inne auta.
-
Spoty wrocławskie
a6c5 autko fajne i miejsca sporo z tyłu na panienki. Sam chciałem takiego kupić a6c5 w sedanie 3.0v6 quattro bardzo miło sie tym jechało, ale cena tych aut mnie odstraszyła skutecznie .
-
A8 D3 na 20" :)
Fele 20" są gites idealnie pasują. Auto marzenie może kiedyś będzie mnie na takiego stać
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj o 11 idę go oglądać miernika nie trzeba już było sprawdzane. Dzięki za pomoc. ---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ---------- Czas na spot.... przecież co niedziele spotkamy się pod MM albo inaczej napiszę kiedyś się spotykaliśmy bo teraz frekwencja daje sporo do myślenia. ---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ---------- A teraz pytanie odnośnie felg Pany pomóżcie proszę podejdzie do mnie http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/oryginalne-felgi-18-opony-246561/#post3056096 ? 18'x8' 5x112 ET48 ... ---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ---------- Dobra policzyłem sobie ET Felgi. Odsadzenie Felgi. Kalkulator ET. Narzędzia do Felg. Felgi.pl
-
Znaczenie ET Felgi
Przecież w aukcji jest napisane jak BYK A4 B7, także bierz, będzie wszystko pasować.
-
Spoty wrocławskie
Nie, dla bardzo dobrego kolegii szukam auta.
-
Po wycenie czy moge sprzedać samochód
tak
-
Spoty wrocławskie
---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ---------- pomógł by ktoś w oględzinach tego auta ? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-146/a4-b6-sedan-2004r-160kkm-1-9tdi-avf-240334/#post2978939
-
Czarny Superb
Myślę, że sobie daruję. Mam gps w telefonie a auto mapy nic w polsce nie przebije. Rodzaj jest chyba tylko jeden droga nie jest jakies 700 zl.
-
Spoty wrocławskie
Jak zawsze ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- ja tez bede o 17:30
-
Spoty wrocławskie
Panie coś musiałeś świeżo wyrosnąć, bo to co robisz w dopisce to dużo ludzi szuka/szukało we Wrocławiu. Tak zapytam tylko OOOO się zajmujesz?
-
Spoty wrocławskie
:grin: ---------- Post dopisany at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- po przejechaniu 2k po mieście wychodzi mi na kompie 12 litrów spalanie
-
Spoty wrocławskie
Coś takiego Cie interesuje ? Kamera Samochodowa U-DRIVE DVR MT4036- www.ps.com.pl Sklep Komputerowy Wrocław
-
Spoty wrocławskie
dziadek którego trafiłem na rondzie też się upierał że to moja wina i skończył identycznie tyle że on nie chciał przyjąc mandatu i sprawa miała obić się o sąd. W końcu ktoś mu przetłumaczył że popłynie na mandacie + koszty sądowe to sie po paru dniach naprostował. BTW jak przyjdzie pan robić oględziny to wyłup sobie na ten czas kratkę ze zderzaka. Zawsze to parę groszy do przodu. Dzisiaj miałem okazje na nowy przód do superba, ale jakoś nie moge i hamuje. Koleś mi zajechał droge bo nie zdążył zjechać ze skrzyżowania Dziecko z tylu w fotelkiu jakos mnie odstraszyło aby mu przywalić
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
ja będe także Hornet jak chcesz to dzwon na 502-162-070 przyjade po Ciebie. ---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- Jestem i Was oczywiście nie ma qwa. Ruszać dupska, bo .......... ---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ---------- Ogólnie jakaś akcja jest na orbicie bo miejsc parkingowych nie ma
-
Spoty wrocławskie
Ja tam jeszcze nie wsiadam za kółko... sąsiada żona na porodówce więc trochę wczoraj daliśmy radę... Najlepsze jest to, że nie wiem gdzie mam telefon... albo w samochodzie albo ...gdzieś. Przyjechać po Ciebie
-
Spoty wrocławskie
Widzę, że sporo osób wtedy na spoty przyjeżdżało. BTW dzisiaj wybieracie się ?
-
Spoty wrocławskie
upierdolił bym wszystkie palce u rąk........
-
Spoty wrocławskie
Nie dzisiaj nie damy już rady właśnie wróciliśmy z Mietkowa.
-
Spoty wrocławskie
od 1 października będe miał garaż ciepło sucho, pogadamy na spocie..
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz podjąłbyś się montażu zegara doładowania u mnie? Oczywiście za becale.
-
Spoty wrocławskie
Goldik wrzuć tą fotę z pomalowaną osłoną silnika to chyba był passat.
-
Spoty wrocławskie
Ja jestem na wypowiedzeniu to wiesz jak się pracuje :banan:
- Spoty wrocławskie