Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Cóż, fota zrobiona prawidłowo ... trzeba będzie zapłacić
  2. Jak to nie jest potrzebny ... on zawsze wyjeżdżając z garażu pierd.olnie po garach, 200 m dalej znowu daje w piz.dę na zakręcie w lewo i kolejne 200m dalej podjeżdża pod knajpę ... w tym momencie TT jest jak najbardziej potrzebny żeby ostudzić turbo po ostrym pałowaniu na tej ćwiarze, którą nota bene robi codziennie :kox:
  3. Ty już się lepiej niczego nie dotykaj
  4. Słuchaj kur...wa cycu, nie po to się męczyłem i zrobiłem Ci spis częstotliwości żebyś to olewał (aczkolwiek w Twoim przypadku to wcale mnie to nie dziwi) - chcesz w ryj ? :naughty: Raczej łatwo jest odróżnić fałszywkę z CPN od sygnału w Ka, a taki najprawdopodobniej był Dawaj fotę
  5. Artykuł jest z 8:21 - wtedy może jeszcze nie wiedzieli co i jak.
  6. Zaczyna się :naughty: Wklejajcie jakieś fotki A Tobie jakim cudem ? Miałeś pikawkę włączoną ? Chyba, że olałeś sygnały
  7. I już w TV zaczynają pojawiać się dyskusje: czy prawnie zabrał ktoś czy bezprawnie - co za pojeb.any kraj.
  8. Krzyż zniknął w nocy :kox: http://wiadomosci.onet.pl/raporty/walka-o-krzyz/usunieto-krzyz-sprzed-palacu,1,3688485,wiadomosc.html
  9. Ja temperatura spadnie poniżej -10 stopni
  10. Doniosę Ci po cichaczu, że jeden zielony czai się żeby ponownie Ciebie uciszyć. Nie mogę powiedzieć który to, ale przyznam szczerze, że nigdy nie lubiłem Przemków
  11. Właśnie się dziwiłem czemu jak wyszedłem z WC Malik od razu mówił do mnie: "chodź chodź idziemy na dół" :polew:
  12. NIE DEL tylko OEL Użyj wyszukiwarki. Podłącz VAG'a.
  13. :polew: :polew:
  14. Nie znasz się na tym co dobre
  15. Który to :naughty:
  16. Dokładnie
  17. Zobacz na tego ściemniacza: http://allegro.pl/jammer-spowalniacz-radarow-glowica-na-lasery-i1219434076.html Pewnie dostał już kilka fotek i teraz niby sprzedaje - ciekawe czemu skoro to takie dobre.
  18. Jak już będą działać to przyklej je żeby nie latały na zakrętach :naughty:
  19. A co tylko tyle bateria trzyma ? Cóż ... Nokia :naughty:
  20. Dzięki Flyerek za przejażdżkę nowym autkiem ... fajnie to zapie.rdala :kox: Efekt zamykania obrotomierza dieslowskiego całkiem ciekawy :naughty:
  21. Załatwić ? Wątpię, ale spróbować zawsze można
  22. Już Ty nie kracz z tą wodą w Wiśle, bo coś w tym roku jest jej pod dostatkiem i będziesz musiał tą polerkę za chwilę kupić :kox:
  23. To na kogoś innego, chyba, że masz mało na koncie to bierz na siebie
  24. A powiem Tobie jeszcze coś - jak w piątek usłyszałem, że już jedziecie na zlot to powiedziałem do Huga: "ciekawe jaki odstęp czasowy będzie na zdjęciach z BB grupy poznańskiej" :polew: :polew: Jak z tyłu to bierz na żonę i płać. Będziesz miał na kwitku chyba z 3 opcje do wyboru. Punktów nie dadzą jeżeli nie wskażesz kierowcy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.