Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, głównie dla Ciebie kilka newsów z mixera
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja nie wiem czy takich debili to sieją czy sami się rodzą:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale do RS4 jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba nie myślisz, że przyjedzie tak ot dla towarzystwa ... pewnie, że coś chce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Powinno zejść tylko z papierem to ostrożnie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
To zależy jak mocne są wżery - przeważnie polerowanie przynosi pożądany skutek czasami natomiast trzeba sięgnąć po papier ścierny i wtedy spolerować. Generalnie ślad jest do usunięcia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cały serial:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Ale tym łatwiej będzie pokonać 1 zakręt po wyjeździe z garażu - więcej mocy więc łatwiej pójdzie bokiem :kox:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Fajny jest Rich Leather Gel jeżeli chodzi o taki produkt All In One, a zestaw ALOE jest dobry jako 2 produkty czyli cleaner i conditioner.
-
[B6 AWX] Wibracje silnika ?
A kasowałeś te błędy, przejechałeś się i patrzyłeś co wróciło ?
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
Eee to żadne praktycznie wykroczenie ... wręcz malutko biorąc pod uwagę relację świadka siedzącego z tyłu - trochę żeście zapierdzielali tym autem marki, którą uwielbia Poziek :naughty:
-
Urodziny Prezesa
Dzisiaj urodziny naszego CBzL także jako pierwszy pozwolę sobie życzyć ... yyyyyyyyyy ... zdrowia, kasiory i dużo dupeczek do bzykania :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cóż :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Daj mu już spokój, bo to w sumie dzięki niej potrafił się zarejestrować w ogóle na tym forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To Ty chyba straciłeś całkowicie mózg ... ma żonę, no ale jestem w stanie Ci wybaczyć to faux pas ponieważ wiem, że rzeczywiście trudno w to uwierzyć :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pomyliłeś rozmówców ... ja nie jestem Spankej żeby o wszystko pytać żony :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To Ty masz swoje zdanie ? :shocked:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Marna riposta chłopczyku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wolę być zdalnie sterowanym robotem niż mieć w gaciach zdalnie sterowanego robociczka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W jego przypadku gumeczka zdecydowanie wystarczy ... używa takich nowości na rynku :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale że co niby przez przypadek postawi Ci klocka na szkła ????? :shocked:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeba było wyjść i mu przyjebać.
-
Znaczenie ET Felgi
Jeszcze raz pytam - co ma NAVI do ESP ? Czytałeś to forum ? Przecież prędkość koła nie jest mierzona na podstawie jego wielkości i to jeszcze wpisanej w NAVI, ale na podstawie danych odczytywanych z czujnika ABS.
-
Znaczenie ET Felgi
A co ma NAVI do kontroli prędkości przez ESP ? Poza tym nie musisz wpisywać rozmiaru kół w NAVI - samo się dostosuje.