Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Nie masz szans ... biorą tylko auta z przebiegiem max.350 km rocznie czyli Adasia się idealnie nadawało, bo zrobił nim w tym roku 287 km Przecież to auto od kilku miesięcy nie odpala, bo Adaś nalał Pb98 zamiast ON
  2. Biedronka nie zamarza, bo pewnie ma w sobie tyle gównianej chemii, że to nawet w -50 nie zamarznie
  3. Jakoś tak nie wyraźnie mówią i nie wszystko rozumiem
  4. Jakby ktoś jechał do Wrocławia to macie tu fajną metę http://wroclaw.gumtree.pl/c-Nieruchomosci-pokoj-pokoje-wynajme-Tani-pokoj-do-wynajecia-od-zaraz-W0QQAdIdZ248427114
  5. Niby gadają, że to jest głupie i że gość to debil, a pewnie 15 minut temu sami go popuszczali, że niby nie wejdzie na taki słup
  6. oby... A jak kupi EVO to wtedy nakleisz mu naklejkę ze słoniem ciągnącym druta śwince ? :naughty:
  7. Co z tego, że to Organika ? 4 zł za 4L to raczej nie jest nic oszałamiającego. To tak jak z marketami i mięsem - market zamawia szynki żeby była po 12 zł/kg i zakład produkcyjny taką robi (z 1 kg mięsa robią 3 kg szynki po 12 zł/kg). Jak zamówią szynki za 25 zł/kg to zakład też robi (z 1 kg szynki robią 1,8 kg szybki za 25 zł). Wybacz, ale woda w sklepie więcej kosztuje, a co dopiero płyn za 4 zł, który jeszcze nie zamarza.
  8. Ciekawe jak niedługo będą wyglądały Twoje uszczelki oraz lakier jak Ci to wszystko powyżera.
  9. Wczoraj trafiłem na powtórkę Miss Polonia 2010 akurat na pytania do finałowych kandydatek. Trzy pytania załatwiły dziewczyny, bo były za***iście trudne: 1. Pyt: Ile oktanów ma etylina 95 ? Odp: niestety nie wiem, bo już dawno to w szkole było i nie pamiętam, proszę o inne pytanie 2. Pyt: po której stronie mają kierunkowskazy samochody w Wielkiej Brytanii ? Odp: niestety nie mogę odpowiedzieć na to pytanie 3. A to pytanie sami zobaczcie: CBA to CBŚ wg kandydatki do MISS POLONIA 2010 :polew: :polew:
  10. Swój kupowałem ze źródła, które dobrze znam także wątpię żeby było z nim coś nie tak. Poza tym taką samą opinię słyszałem już od 2 innych osób. Tu ma plus, bo rzeczywiście jest wydajny
  11. Raz go spróbowałem - niezbyt dobry, bo jest "tłusty" i wg mnie rozmazuje się na szybie. Być może ja trafiłem na taką dziwną odmianę, ale musiałem spuścić płyn i zalać swoim, którego używam od lat i jak zwykle spisuje się rewelacyjnie. W temperaturach -20 stopni nie ma z nim najmniejszego problemu (Castrol Biofix PREMIUM).
  12. Człowieku skąd te wnioski ? Zadaję pytania, żeby Ci pomóc rozwiązać problem, a Ty jak gówniarz stroisz fochy. Ty za to się tak świetnie znasz to skąd stwierdzenie "granulacja" ? To słowo bardziej odnosi się do gąbek typowo ściernych, a nie gąbek polerskich. Poza tym co ja jestem wróżka, że jak podasz mi kolor gąbki to mam wiedzieć co to za firma ? Pomarańczowych gąbek znam kilka z różnych firm, tak samo czarną. Dla Twojej wiadomości - pojęcie w temacie mam nieco większe niż przeciętny użytkownik i nie tylko jeżeli chodzi o Meguiarsa.
  13. A firma ? Kolor mi nic nie mówi.
  14. Mazy to trochę dziwne pojęcie - pewnie lakiernik poradził Tobie pasty, którymi poleruje się na mokro. To są stare metody raczej korzysta się teraz z polerowania na sucho. Jakich padów używasz do polerowania ? Nie wiem co Tobie pozostało na lakierze, ale kup sobie SwirlX do wykończenia, albo dodatkowo Ultimate Compound jeżeli SwirlX nie dawałby sobie radę i postaraj się zrobić ponownie polerkę. Tutaj masz te pasty: http://sklep.osconcepts.pl/polerowanie-c-3.html
  15. My Tobie też
  16. Ten wątek jest 100.000 wątkiem na naszym forum - całkiem niezły wynik
  17. Ja się dziwię, że ten wątek o tej padace jeszcze nie został usunięty do kosza
  18. http://allegro.pl/i9-gwarancja-dual-sim-pl-menu-3-2-sciphone-i9-i1347941677.html :polew: SciPhone i9 cz.1
  19. Ale spinacie poślady ... na rozluźnienie :polew: Odysey - Sexy ciało 2010.mp4
  20. Słuchajcie, jakiej marki jest tam z tyłu telewizor ? :naughty:
  21. Masz do pokonania 300 m (tak na dobrą sprawę to 1 skrzyżowanie) i jechałeś aż 15 minut i to na wsi ? Cienias :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.