Treść opublikowana przez lukaszr
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
Jak niby po zdjęciu z fotoradaru zidentyfikować prawo jazdy kierowcy ? Zdjęcie z fotoradaru, a chyba o tym toczy się tu rozmowa o ile dobrze zrozumiałem, przyjdzie na adres właściciela pojazdu, który widnieje w dowodzie rejestracyjnym, a dopiero po ustaleniu właściciela ustalany jest kierujący na zdjęciu i jego prawo jazdy i do tego kierowcy są dopisane następnie punkty karne. Jeżeli chodzi o stan punktowy Twojego konta to musisz udać się po prostu na Komendę Policji (WRD czy coś w tym stylu).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gość chyba nie zna Photoshopa :polew: http://moto.allegro.pl/daewoo-tico-w-bardzo-dobrym-stanie-od-zaraz-i1298155350.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co masz zablokowanego w pracy ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kliknijcie TUTAJ i zobaczcie punkt 43 trasy. To samo TUTAJ tylko punkt 27.
-
Pokrowiec na samochód z logo audi
Dobra, to wygląda to tak. Jedne z najlepszych pokrowców na świecie robi ta firma: http://permabag.com/ Do Twojego auta będzie pokrowiec w rozmiarze L. Popatrz na model Auto-Pyjama® - Extra. To minimum, które trzeba zapewnić autu. Kosztuje 90 EURO. Dużo lepsza wersja (poczytaj opisy) jest Auto-Pyjama® - Cotton creme. Widziałem ten pokrowiec na autach za grube pieniądze. Świetna rzecz, ale koszt do Twojego auta to 152 EURO. Jeżeli chcesz kupić pokrowiec to właśnie taki. Jeżeli chcesz kupić coś taniego to odpuść sobie - szkoda auta i lakieru.
-
Pokrowiec na samochód z logo audi
A jesteś w stanie przeżyć cenę takiego pokrowca ?
-
Pokrowiec na samochód z logo audi
Jak kupować pokrowiec to coś dobrego. Ważny jest odpowiedni materiał dzięki któremu auto będzie "oddychało" i nie będzie zbierała się wilgoć. Pokrowiec musi mieć również odpowiednie obszycie żeby nie rysować auta przy każdym ON/OFF. Ważne jest też jego obszycie. Dodatkowo musi dobrze chronić przez brudem i zanieczyszczeniami oraz najlepiej mieć możliwość założenia zabezpieczenia jeżeli nie jest na jakimś parkingu itp.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A teraz możesz iść grzecznie zbałamucić żonkę i spać :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz na dobranoc zestaw: pokaźny cyc, ładna wisienka i jędrny poślad :naughty:
-
Imię dla kota :D
Oj tam oj tam :polew:
-
Imię dla kota :D
A spróbuj wyrzucić tą papierową kulkę za okno i zobacz co zrobi ... tylko nagraj filmik :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mixerowe fotki
-
Trasa Gdańsk - Słupsk
Jak wylot ze Słupska to pewnie stała Multa (jak wracaliśmy ze zlotu to o 7 rano była załadowana): Wrzuć fotkę Jeżeli jesteś pewien, że jechałeś równo to możesz prosić o pełen kadr. Oświeć nas proszę jak i również poproszę na PW ten wyrok
-
[B7 BDG] Czy można wiecej (zrobiony na 195KM) ?
Zmień lepiej mechanika.
-
Denon 1911 VS Harman Kardon AVR 255 albo AVR 260 opinie i sugestie - co lepsze ?
Jasne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powiedzcie mi, tacy poj... ludzie sami się rodzą czy ich sieją ? http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8607381,_Centrum_Nauki_Kopernik_powinno_nosic_imie_Lecha_Kaczynskiego_.html
-
Problem z policja, wykroczeniem, slusznością mandatu
A u nas kogoś interesują ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Ty co się cieszysz ... przecież oni pracują zaledwie kilka budynków od Ciebie- [B6 AVF] Prośba o analizę logów
Poz. 3 jest większa, bo może przez kilka minut nie dotykałeś pedału gazu i EGR się przełączył.- Problem z policja, wykroczeniem, slusznością mandatu
Jak powinno wyglądać zatrzymanie drogowe: Komisariat- [B6 AVF] Prośba o analizę logów
Kąt synchronizacji jest ok - to, że się rozjeżdża przy obciążeniu to normalne. Granice zachowane.- Problem z policja, wykroczeniem, slusznością mandatu
Niby tak - nie znam się na sprawach prawnych, ale: Odwołanie można napisać tylko nie wiadomo jak Sąd to rozpatrzy.- Problem z policja, wykroczeniem, slusznością mandatu
Dokładnie zrób to i idź do radcy prawnego. Tutaj masz garść informacji: http://www.motofakty.pl/artykul/nie_unikaj_kontroli.html ale zapytaj też na forum prawnym - myślę, że dostaniesz jakaś odpowiedź: http://forumprawne.org/prawo-wykroczen/- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj tam malutki dymek poleciał - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.