Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. U Flyera obrotomierz to się zamyka prawie zawsze ... nawet jak się mocno nie przyspiesza :polew: Sprawdziłem osobiście
  2. Zobaczcie od 5, a potem od 8 minuty Dailymotion.pl
  3. Czyli idealne auto dla Ciebie
  4. Ty nie siej takiego zamętu, bo jeszcze ktoś w to uwierzy
  5. Raguś, zrób mu tylko fotkę
  6. A ja bym wolał używać wosku to wtedy po myciu woda będzie jeszcze lepiej spływać i wcale nie trzeba będzie używać "wosku" z myjni (ciężko mi to słowo przechodzi przez gardło w przypadku myjni bezdotykowych).
  7. A próbowałeś założyć inne koła z innymi oponami ? Wtedy wyeliminujesz od razu felgę i opony.
  8. Chyba ta folia to jakieś badziewie.
  9. Póki co nie pęka, ale różnie bywa
  10. Przyjedź, ale najpierw napisz do użytkownika ono i zapytaj czy będzie na spocie - on powinien to ogarnąć.
  11. Również mam podobne odczucie To raczej ciężko będzie wysłuchać przez YouTube.
  12. Moskal, co Ty tu robisz z Lodówą ?
  13. A tu po pijaku wsiadłeś jak widać :kox:
  14. Malik, powiedz, że to Mama prowadziła aczkolwiek nie wiem czy ktoś uwierzy, że masz aż tak brzydką Mamę :polew:
  15. Proszę: http://www.ibood.info.pl/news.php?readmore=7
  16. Ale z Was typowe samce - tylko jedno Wam w głowie Asia, to gdzie ta fotka ? :polew:
  17. Ja robiłem zakupy Najlepsze są hunt'y, bo wtedy można naprawdę coś fajnego wyrwać - ostatnio był chyba z 2 miesiące temu i przegapiłem (duże oblężenie ludzi) fajną ofertę na 1 rzecz. To fakt, ale to jest akurat u nich standard, bo przesyłki wysyłane są z zagranicy.
  18. Siemian, wpakowałeś się tam gdzie większość ludzi - Kamienica Polska - kiedyś z Hugiem też tam dostaliśmy fotkę jeden po drugim Tomek, ja mam tą Twoją, ale jej jakość jest koszmarna
  19. Tylko na angielskich drogach nie ma takiej ilości fotoradarów jak w PL, a my jesteśmy krajem z najwyższym współczynnikiem liczonym ilością fotoradarów na 1 km drogi.
  20. To już wolę antyradar
  21. A co z przenośnymi ? Stacjonarne są raczej wszystkie oznaczone i to urządzenie właśnie to pokazuje więc wielkiej furory nie robi. Poza tym działa to na śmiesznej zasadzie i trochę można powiedzieć NIEPEWNEJ: dajmy na to ktoś zgłasza pusty maszt, bo zobaczył fotoradar. Wpisywane jest to do POI Yanosika, a potem ktoś inny jadący z tym urządzeniem hamuje przed pustym masztem. Albo ktoś jadący chcąc zrobić sobie jaja odznacza np. fotoradar czy patrol i następny z Yanosikiem wpada w to jak w masło. Równie dobrze ktoś może dodawać punkty fałszywe - sprawdzanie trochę zajmuje. Wg mnie urządzenie bez sensu - to samo posiada każda najprostsza NAVI.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.