Treść opublikowana przez lukaszr
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
U Flyera obrotomierz to się zamyka prawie zawsze ... nawet jak się mocno nie przyspiesza :polew: Sprawdziłem osobiście
-
Foma licytacji na forum czy wg prawa jest mozliwa??
Sprawdź teraz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zobaczcie od 5, a potem od 8 minuty Dailymotion.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli idealne auto dla Ciebie
-
Myjnia bezdotykowa jaki środek?
Ty nie siej takiego zamętu, bo jeszcze ktoś w to uwierzy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, zrób mu tylko fotkę
-
Myjnia bezdotykowa jaki środek?
A ja bym wolał używać wosku to wtedy po myciu woda będzie jeszcze lepiej spływać i wcale nie trzeba będzie używać "wosku" z myjni (ciężko mi to słowo przechodzi przez gardło w przypadku myjni bezdotykowych).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A próbowałeś założyć inne koła z innymi oponami ? Wtedy wyeliminujesz od razu felgę i opony.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Chyba ta folia to jakieś badziewie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Póki co nie pęka, ale różnie bywa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyjedź, ale najpierw napisz do użytkownika ono i zapytaj czy będzie na spocie - on powinien to ogarnąć.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Coś tanio.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Również mam podobne odczucie To raczej ciężko będzie wysłuchać przez YouTube.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal, co Ty tu robisz z Lodówą ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tu po pijaku wsiadłeś jak widać :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik, powiedz, że to Mama prowadziła aczkolwiek nie wiem czy ktoś uwierzy, że masz aż tak brzydką Mamę :polew:- www.ibood.com.pl .. korzystacie z ofert ?
Proszę: http://www.ibood.info.pl/news.php?readmore=7- Dzień Chłopaka :)
Ale z Was typowe samce - tylko jedno Wam w głowie Asia, to gdzie ta fotka ? :polew:- www.ibood.com.pl .. korzystacie z ofert ?
Ja robiłem zakupy Najlepsze są hunt'y, bo wtedy można naprawdę coś fajnego wyrwać - ostatnio był chyba z 2 miesiące temu i przegapiłem (duże oblężenie ludzi) fajną ofertę na 1 rzecz. To fakt, ale to jest akurat u nich standard, bo przesyłki wysyłane są z zagranicy.- Fotki Zlotowe z Fotoradarów
:polew:- Fotki Zlotowe z Fotoradarów
Siemian, wpakowałeś się tam gdzie większość ludzi - Kamienica Polska - kiedyś z Hugiem też tam dostaliśmy fotkę jeden po drugim Tomek, ja mam tą Twoją, ale jej jakość jest koszmarna- Urządzenie Yanosik.Co sądzicie o tym??
Tylko na angielskich drogach nie ma takiej ilości fotoradarów jak w PL, a my jesteśmy krajem z najwyższym współczynnikiem liczonym ilością fotoradarów na 1 km drogi.- Urządzenie Yanosik.Co sądzicie o tym??
To już wolę antyradar- Urządzenie Yanosik.Co sądzicie o tym??
A co z przenośnymi ? Stacjonarne są raczej wszystkie oznaczone i to urządzenie właśnie to pokazuje więc wielkiej furory nie robi. Poza tym działa to na śmiesznej zasadzie i trochę można powiedzieć NIEPEWNEJ: dajmy na to ktoś zgłasza pusty maszt, bo zobaczył fotoradar. Wpisywane jest to do POI Yanosika, a potem ktoś inny jadący z tym urządzeniem hamuje przed pustym masztem. Albo ktoś jadący chcąc zrobić sobie jaja odznacza np. fotoradar czy patrol i następny z Yanosikiem wpada w to jak w masło. Równie dobrze ktoś może dodawać punkty fałszywe - sprawdzanie trochę zajmuje. Wg mnie urządzenie bez sensu - to samo posiada każda najprostsza NAVI. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.