Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Tomek, a nie szybciej było zapytać na GG ? Dawaj na spota staruszku - dawno Ciebie nie widziałem :kox:
  2. Ale mapę tworzy gość, który zajmuje się autodetailingiem, a wątpię czy chciałby popełnić błąd i zapłacić właścicielowi za malowanie całego elementu auta wartego 1.000.000 PLN
  3. Nic dodać nic ująć A propo tego: dokładnie tak jest. Program wykonuje bardzo dokładnie pomiary każdego elementu (robi wykresy, tabele itp) aby nie było sytuacji, że ktoś popełni błąd, a w przypadku takiego auta taki błąd może być bardzo kosztowny. Sam miałem w ręku specjalną kamerkę dokładnie tak samo wyglądającą i oglądałem sobie lakier w bardzo dużym powiększeniu
  4. Usługa tyle kosztuje i to nie mycie, ale autodetailing - nie to żebym się chwalił, ale część rzeczy z tego zdjęcia do wykonywania usługi sam posiadam :naughty: Dam rabat 30% od jego ceny. Ktoś się pisze ? :kox:
  5. Hold on, aj gary wyłączyć na chwilę :kox:
  6. Zrób glinkowanie auta i będzie po problemie Niedobrze mi. Przed.
  7. Ja tylko staram się pomóc - może dziwnymi metodami, ale czasami skutecznymi, a w tej tematyce nie lubię odwalania
  8. Podmień pozycję 3 na Ultimate Compound. Pozycja 4 tylko jeżeli masz ciemne auto. Reszta ok Dodałbym tylko Ultimate Quik Detailer i coś do wnętrza. Oczywiście aplikatory i mikrofibry to podstawa. Rzuć okiem na ten wątek wstecz - są opisy oraz nawet filmiki
  9. To już jest lekka przesada
  10. A taka informacja skąd ?
  11. O ile w ogóle ruszy po tych modach
  12. Dokładnie
  13. Nie ma żadnego kodu rabatowego już dawno.
  14. Z tego co słyszałem to potrafią przywalić sporo więcej, ale w DE i tak jest łagodnie, bo w innych krajach Europy to potrafią nieźle narobić człowiekowi.
  15. W DE posiadanie jest dozwolone, ale nie wolno używać - jak złapią dostajesz solidny mandat i konfiskują urządzenie.
  16. Na początek czego ? Bierz sobie NXT 2.0 - będziesz zadowolony.
  17. Jak Ciebie złapią zagranicą z tym antyradarem (a mają dużo lepsze i łatwiejsze sposoby na to) to chciałbym zobaczyć Twoją minę - zrób wtedy proszę zdjęcie samego siebie, bo może to być dość interesujące :kox:
  18. Myślę nad McQuay
  19. Od kilku dni siedzę i zgłębiam temat - byłem zdecydowany na Samsunga, ale zainteresowała mnie opinia 1 osoby. Zacząłem szperać i dzwonić - okazało się, że Samsung zaczął odwalać kichę od 1-2 lat i jest dość sporo reklamacji na te urządzenia. Szukam czegoś innego
  20. Jak widać jest to rzadkość i spowodowana właśnie lenistwem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.