Treść opublikowana przez lukaszr
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Trzeniu mój serdeczny przyjacielu, a Ty w ogóle musisz przyjeżdżać na ten zlot ? Daj sobie spokój ... daleko jest, będzie kiepska impreza i marne towarzystwo więc w sumie bez sensu żebyś się męczył i przyjeżdżał :polew:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Nie jest tak prosto znaleźć coś na taką wielką ilość ludzi i jeszcze w terminie typowo wakacyjnym, a i weź pod uwagę, że ten termin nie wszystkim będzie odpowiadał ze względu na okres urlopowy.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
A ja dorzucę tylko tyle, że te felgi to kiedyś był przystanek PKS w Wiórkowie :kox:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
A Ty nie wspominałeś czegoś czasem ostatnio na zimowym, że na letnim chciałbyś mieszkać w namiocie wojskowym na 50 osób ? :naughty:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
O jakże się mylisz ... to się jeszcze okaże :polew:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nada się do tych dwóch rzeczy To coś Ty robił z tymi aplikatorami ? Chyba, że zostawiłeś je brudne i leżały tak dłuższy czas.
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Nie ściemniaj ... o 8 będziesz już grzecznie na nogach i polecisz dla K. po śniadanko do łóżka
-
[B6 AVJ] Utrata połączenia ze st.ABS i problemy
Nie widzę w tym żadnej filozofii - od początku tak właśnie miałeś zrobić
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma - nie narzekaj Fakt, trochę nie wyszły Niestety tak ludzie dbają o swoje auta. Hehe Zapachy są genialne Zawsze to twierdziłem i o tym wspominałem. Fakt, on jest jakiś trochę inny niż te żółte. Da się - albo wypierz go z mikrofibrami (program delikatny lub normalny, max. temp 60 stopni i delikatny proszek bez środków zmiękczających) albo namocz go w proszku na kilkanaście minut, potem weź do ręki, nałóż proszku do prania i po prostu wypierz (tylko nie za mocno). Wszystko wyjdzie i będzie jak nowy. Po praniu też będzie to samo.
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Nie bądź wobec siebie aż tak krytyczny :naughty:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
I zepsułeś całą zabawę
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Kobiety też stroje obowiązkowe ? :naughty:
-
[B6 AVJ] Utrata połączenia ze st.ABS i problemy
Dobra, jeżeli masz prawidłowy login to pamiętaj aby wszystko zrobić nie wychodząc ze sterownika, a po wejściu pierwsze co to skasuj błędy mimo, że one wracają i dopiero zacznij wszystko robić.
-
[B6 AVJ] Utrata połączenia ze st.ABS i problemy
A na pewno dobrze tworzysz ten login ? Puść mi przy okazji VIN na PW.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Glinka rozwiąże sprawę Za pastę tempo to powinieneś po uszach dostać.
-
STROJENIE CB I ANTENY
Jest taka możliwość, ale to nie radio stacjonarne, że nadajesz ciągle więc spalenie tranzystora końcowego mocy jest mało prawdopodobne ... chyba, że ktoś przez przypadek naciśnie TX i będzie tak dość długo trzymał (zresztą przy małym SWR bardzo długie przytrzymanie też ją może dość mocno rozgrzać). Poza tym w obecnych radiach są albo powinny być zabezpieczenia termiczne tych elementów także problemu nie ma
-
STROJENIE CB I ANTENY
Tak. To jest dokładnie to samo jakbyś nie dostroił anteny do TV.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Natural Shine daje matowy efekt, a QID daje jeszcze większy mat, ale tutaj jest inna kwestia - ten środek jest jakby detailerem wnętrza czyli odświeża to, co zostało zrobione np. Natural Shine.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Najpierw musisz wyczyścić wszystkie plastiki jakimś ręcznikiem bawełnianym czy coś w tym stylu - nie można aplikować takich rzeczy jak QID czy też Natural Shine na brudne elementy, bo wcieramy brud. Jak już to zrobimy to najłatwiej jest spryskać aplikator, przetrzeć plastiki i po zrobieniu całości wnętrza przetrzeć mikrofibrą (nie jest to konieczne). QID w sumie można też psiknąć bezpośrednio na plastiki i potem przetrzeć mikrofibrą.
-
[ALL B5] Po zmianie opon na szersze "wariuje" ASR
Sławek, ale i w ośce i w quattro pomiar prędkości jest taki sam czyli na każde koło z osobna, a w zakrętach właśnie widać różnice prędkości.
-
Zakup myjki ciśnieniowej - pomoc
Również polecam tą myjkę w cenie do 600 zł Spróbuj kiedyś umyć sobie stopę :naughty:
-
Zakup myjki ciśnieniowej - pomoc
Fajna myjka, aczkolwiek chyba w tej cenie skusiłbym się na coś innego Kiedy mogę przyjechać przetestować ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O i staruszek się pojawił :naughty:
-
Zakup myjki ciśnieniowej - pomoc
Coś za coś, ale Nilfiska może kupić: http://spawanie.nazwa.pl/a-p-3320.html Oczywiście Karcher K 5.55 Jubilee też się sprawdzi