Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Każdy może mieć swoje zdanie Michale drogi mój Madziu, ale ja nawet nie pomyślałem, że to ma być 2 w 1
  2. Tak, można powiedzieć, że Megsowy UC to jest coś co zastąpi Fareclę ze zdecydowanie lepszym skutkiem.
  3. Do czyszczenia jest coś innego i do zabezpieczenia co innego (np. NXT 2.0).
  4. Wosk powiedzmy bardziej naturalny (chemiczne dodatki polimerów) - na jasnych lakierach ten wosk da większy połysk i blask gdyż NXT jako wosk syntetyczny efekt głębi i mokrego połysku doda na ciemnych lakierach. Trwałość tego wosku też jest zaliczana do jednych z lepszych więc tutaj też jest to jego plus.
  5. Ale do mycia alufelg czy zabezpieczenia ? Do tapicerki jest Quik Out + białe ręczniki Soft Buff Terry Towel. Na pewno warto powalczyć z rysami chociażby ile się da - nawet jak nie da się do końca ich usunąć to na pewno pasta polerska zminimalizuje ich widzenie. Jak na nieglinkowane i nienawoskowane auto to powiedzmy, że może być :naughty: Z tego też da się całkiem przyzwoity blask wydobyć
  6. Cześć parówy :naughty:
  7. Pokrywa rozrządu AKN: 059 103 470 Q - cylinder 1-3 059 103 469 AA - cylinder 4-6
  8. To Ty powiedziałeś To nie temat w tej sprawie, ale 1300 obr to lekka przesada.
  9. Przyciśnie się mocno polerkę i będzie biały
  10. Chyba z górki.
  11. Może to dziwnie zabrzmi, ale jak do cholery można jeździć autem na obrotach poniżej 1300 (poza 1 biegiem) ? Przecież przy takich obrotach to ten samochód prawie się dławi.
  12. Hehe, został pewnie taki różowy trochę - normalka po tym środku, ale to raczej wyjątek (chyba jeszcze NXT Polish do metalu), bo inne środki nie brudzą. Zmiana koloru na nic nie wpływa więc nie przejmowałbym się. Po innych nie ma takiego efektu
  13. Można, ale jakoś tanich produktów pozostawia wiele do życzenia. Czasami można trafić na coś dobrego, ale osobiście wolę akcesoria Megsa, bo po prostu są bardzo trwałe. Dla przykładu od 1,5 roku używam tylko 5 mikrofibr, a 1 z nich jest na co dzień w aucie i naprawdę przeżyła już takie brudy, że sam jestem zdziwiony. Dodatkowo jest po wielu praniach i dalej spełnia swoją funkcję.
  14. Hejka, znacie może tą firmę: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=11525516 Byłbym wdzięczny za jakieś info jeżeli ktoś coś wie
  15. Miałem na myśli przód.
  16. Wg mnie ciut za nisko
  17. Skądś znam te auto i okolice - chyba wczoraj tam byłem ... kilka razy wrrrrrrrrr
  18. Ogrowaty, Twoja fota przeszła dalej http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/odp_styczen_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_2010_zgloszenia-t115921.105.html
  19. Miałem na myśli syna Pana Sławiana - przesympatycznego w przeciwieństwie do syna :naughty:
  20. No tak, 50 zł/h za wynajęcie lokalu - znam tego zdzierusa i wiem, że nie da rabatu W końcu musi jakoś zarobić na drugie auto
  21. Zwykła suszarka pracująca w paśmie K. Jeszcze raz tłumaczę, że to norma, która wyznacza granice dla legalizacji urządzeń. Nie ma to żadnego odwzorowania na drodze podczas kontroli. Nieprawda - mogę się założyć, że spojrzałeś na licznik kilka chwil po pomiarze jak najprawdopodobniej już trochę zwolniłeś - zawsze tak jest i każdemu kierowcy wydaje się, że jechał mniej. Nie jesteś w stanie spojrzeć na licznik praktycznie idealnie w momencie pomiaru chyba, że miałbyś antyradar i w momencie jego sygnalizacji spojrzałbyś na prędkość, a i tak gwarantuję Tobie, że opóźnienie w tej czynności byłoby na poziomie 1-3 sek. Ale ja wiem - to nie był jego pomiar tylko Twój. Dokładnie tak Pamiętaj, że w Twojej sytuacji to Ty byłeś na przegranej pozycji więc nie ma co się dziwić
  22. Generalnie zasada jest taka, że nie należy prac tych rzeczy w chemii, która zawiera jakieś dodatki, zmiękczacze albo też w płynach do płukania. To wszystko zniszczy strukturę tych ręczników (aplikatorów nie powinno ruszyć). Możesz kupić sobie do tego najtańszy i najsłabszy proszek, zamoczyć w mocno ciepłej wodzie te rzeczy i po 1h wyprać ręcznie (ja tak robię). Bardzo dobrym sposobem jest szare mydło (coś ala Biały Jeleń) - świetne do tego rodzaju zastosowania. Można też prać w pralce, najlepiej w temperaturze 60 stopni i z delikatnym proszkiem. Jeszcze lepiej jest przeprać przed praniem wszystko w szarym mydle i do pralki.
  23. Gdzie niby sierściuchu mam to robić ? Pod chmurką ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.