Treść opublikowana przez lukaszr
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Każdy może mieć swoje zdanie Michale drogi mój Madziu, ale ja nawet nie pomyślałem, że to ma być 2 w 1
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Tak, można powiedzieć, że Megsowy UC to jest coś co zastąpi Fareclę ze zdecydowanie lepszym skutkiem.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Do czyszczenia jest coś innego i do zabezpieczenia co innego (np. NXT 2.0).
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Wosk powiedzmy bardziej naturalny (chemiczne dodatki polimerów) - na jasnych lakierach ten wosk da większy połysk i blask gdyż NXT jako wosk syntetyczny efekt głębi i mokrego połysku doda na ciemnych lakierach. Trwałość tego wosku też jest zaliczana do jednych z lepszych więc tutaj też jest to jego plus.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Polecam pozycję 2
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ale do mycia alufelg czy zabezpieczenia ? Do tapicerki jest Quik Out + białe ręczniki Soft Buff Terry Towel. Na pewno warto powalczyć z rysami chociażby ile się da - nawet jak nie da się do końca ich usunąć to na pewno pasta polerska zminimalizuje ich widzenie. Jak na nieglinkowane i nienawoskowane auto to powiedzmy, że może być :naughty: Z tego też da się całkiem przyzwoity blask wydobyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć parówy :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pokrywa rozrządu AKN: 059 103 470 Q - cylinder 1-3 059 103 469 AA - cylinder 4-6
-
[B7 BPW] Taki błąd mi wyskoczył i miga
To Ty powiedziałeś To nie temat w tej sprawie, ale 1300 obr to lekka przesada.
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Przyciśnie się mocno polerkę i będzie biały
-
[B7 BPW] Taki błąd mi wyskoczył i miga
Chyba z górki.
-
[B7 BPW] Taki błąd mi wyskoczył i miga
Może to dziwnie zabrzmi, ale jak do cholery można jeździć autem na obrotach poniżej 1300 (poza 1 biegiem) ? Przecież przy takich obrotach to ten samochód prawie się dławi.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Hehe, został pewnie taki różowy trochę - normalka po tym środku, ale to raczej wyjątek (chyba jeszcze NXT Polish do metalu), bo inne środki nie brudzą. Zmiana koloru na nic nie wpływa więc nie przejmowałbym się. Po innych nie ma takiego efektu
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Można, ale jakoś tanich produktów pozostawia wiele do życzenia. Czasami można trafić na coś dobrego, ale osobiście wolę akcesoria Megsa, bo po prostu są bardzo trwałe. Dla przykładu od 1,5 roku używam tylko 5 mikrofibr, a 1 z nich jest na co dzień w aucie i naprawdę przeżyła już takie brudy, że sam jestem zdziwiony. Dodatkowo jest po wielu praniach i dalej spełnia swoją funkcję.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Efekt piękny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hejka, znacie może tą firmę: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=11525516 Byłbym wdzięczny za jakieś info jeżeli ktoś coś wie
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Miałem na myśli przód.
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Wg mnie ciut za nisko
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Skądś znam te auto i okolice - chyba wczoraj tam byłem ... kilka razy wrrrrrrrrr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogrowaty, Twoja fota przeszła dalej http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/odp_styczen_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_2010_zgloszenia-t115921.105.html
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Miałem na myśli syna Pana Sławiana - przesympatycznego w przeciwieństwie do syna :naughty:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
No tak, 50 zł/h za wynajęcie lokalu - znam tego zdzierusa i wiem, że nie da rabatu W końcu musi jakoś zarobić na drugie auto
-
Mandat z radaru a przepisy
Zwykła suszarka pracująca w paśmie K. Jeszcze raz tłumaczę, że to norma, która wyznacza granice dla legalizacji urządzeń. Nie ma to żadnego odwzorowania na drodze podczas kontroli. Nieprawda - mogę się założyć, że spojrzałeś na licznik kilka chwil po pomiarze jak najprawdopodobniej już trochę zwolniłeś - zawsze tak jest i każdemu kierowcy wydaje się, że jechał mniej. Nie jesteś w stanie spojrzeć na licznik praktycznie idealnie w momencie pomiaru chyba, że miałbyś antyradar i w momencie jego sygnalizacji spojrzałbyś na prędkość, a i tak gwarantuję Tobie, że opóźnienie w tej czynności byłoby na poziomie 1-3 sek. Ale ja wiem - to nie był jego pomiar tylko Twój. Dokładnie tak Pamiętaj, że w Twojej sytuacji to Ty byłeś na przegranej pozycji więc nie ma co się dziwić
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Generalnie zasada jest taka, że nie należy prac tych rzeczy w chemii, która zawiera jakieś dodatki, zmiękczacze albo też w płynach do płukania. To wszystko zniszczy strukturę tych ręczników (aplikatorów nie powinno ruszyć). Możesz kupić sobie do tego najtańszy i najsłabszy proszek, zamoczyć w mocno ciepłej wodzie te rzeczy i po 1h wyprać ręcznie (ja tak robię). Bardzo dobrym sposobem jest szare mydło (coś ala Biały Jeleń) - świetne do tego rodzaju zastosowania. Można też prać w pralce, najlepiej w temperaturze 60 stopni i z delikatnym proszkiem. Jeszcze lepiej jest przeprać przed praniem wszystko w szarym mydle i do pralki.
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Gdzie niby sierściuchu mam to robić ? Pod chmurką ?