Treść opublikowana przez lukaszr
-
Mrówki w samochodzie
Problem z mrówkami rozwiązuje tzw. Róża jerychońska. Wystarczy ją położyć pod siedzeniem.
-
Zakup myjki ciśnieniowej - pomoc
Popatrz jeszcze na Nilfisk, Lavor, Kranzle. Jeżeli już chcesz Karchera i się na niego uprzesz to na pewno tylko z aluminiową pompą i coś z serii nie niżej niż 5.xx, a najlepiej 7.xx. Tych co wymieniłeś bym nie kupił na pewno.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Mi zawsze mówiłeś, że pięknej kobiety :kox:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
W sumie racja ... szczególnie jak na 19" felach i obniżonym zawieszeniu robi najazd pod stromy wyjazd z garażu zostawiając z tyłu pół podwozia :polew:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Nie wiesz to nie pisz ... Adaś to bokiem wjeżdża furą do garażu i tak samo wyjeżdża - wystarczy tylko nagrać filmik :polew:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Niestety nie schodzę poniżej pewnego poziomu więc i to polecam. Pisałem wcześniej - zakup niby drogich kosmetyków z biegiem czasu okazuje się jednak właśnie pozornie drogi
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Generalnie cały proces by się przydał jeżeli nic z lakierem nie robiłeś. 1. Mycie 2. Glinkowanie 3. Polerowanie (np. Ultimate Compound + SwirlX) 4. Politura (DC2) 5. Wosk (np. NXT 2.0). Do tego akcesoria w postaci mikrofibr, aplikatorów. Można kupić coś do szyb, opon, plastików wewnętrzny i zewnętrznych itp. Taki zestaw wystarczy na bardzo długo więc początkowa wyższa kwota jest tylko "pozornie dużym wydatkiem".
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal jak w mordę strzelił tylko klata i łapy nie te (Moskal ma mniejsze cycki) :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyznać się, który to z Was :naughty: Powinien jechać 50 km/h, a jechał 137 137 km/h po przejściu dla pieszych jechał kierowca audi, gdy policyjny fotoradar zrobił mu zdjęcie. Kierowca jechał tak szybko w obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Za takie zachowanie grozi mu 500 złotych grzywny oraz 10 punktów karnych. Policjanci z wydziału ruchu drogowego nowodworskiej komendy dbając o bezpieczeństwo mieszkańców, często korzystają z fotoradaru. Przy pomocy tego urządzenia sprawdzana jest prędkość, z jaką kierowcy jeżdżą po drogach powiatu, a osobom łamiącym przepisy ruchu drogowego fotoradar robi zdjęcia. Efektem pracy policjantów z fotoradarem tylko z ostatnich dni w powiecie nowodworskim, było ujawnienie kilkudziesięciu kierujących jadących z nadmierną prędkością. Niechlubny rekordzista jechał 137 km/h na obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi do 50 km/h. Kierowca audi tak szybko przejechał przez przejście dla pieszych obok przystanku autobusowego. Za tak nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy audi grozi grzywna oraz 10 punktów karnych.
-
Zdjecie z fotoradaru
W takim przypadku to może być różnie.
-
Zdjecie z fotoradaru
Jeżeli przenośny to będę strzelał: Redzikowo, Bydlino, Duninowo, Grabno, Zimowiska, Kobylnica ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raczej nie mam. Zbierz wszystkie w jedno miejsce i nadrukuj wszystkie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A odwrotnie MÓJ PANIE I WŁADCO- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:ssij: wieśniaku toruński :kox: I tak bym nie przylazł, bo byłem w pracy- Strefa Śmiechu
- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jest takie coś jak ALL PURPOSE CLEANER albo użyj do tego masła orzechowego- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Maszyna Dual Action.- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nie dość, że drogie to jeszcze badziewiaste. Tylko nie przypal lakieru. Wosk nakładałbym raczej aplikatorem niż za pomocą polerki - oczywiście można i raczej mimośrodem lub DA, ale nie widzę sensu nakładania wosku rotacją.- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Co to za gąbki ?- Spowalniacz radarów :)
Żeby nie przeciągać tematu (nakaz żeby skontrolować auto ? - dobre) to wypowiem się tylko na temat działania SPOWALNIACZA. Ujmę to tak: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Jeżeli ktoś to kupi to niech tylko nie zdziwi się przy najbliższej okazji OBNIŻENIA prędkości. Jednak mądre jest stwierdzenie: "najłatwiej zarobić jest na naiwności ludzi".- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie wiem czy było, ale wrzucam:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Ty to spać nie możesz czy jak ? O 6 na nogach ?- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pomiędzy to koniecznie użyj glinki. Pierwszy to typowy detailer pomiędzy myciem, a drugi to jakby wosk w sprayu więc typowo uzupełniasz woskową ochronę. Myślę, że 1 dobrze się sprawdzi - używam już odkąd chyba został wyprodukowany i jest super. Dobrze jest wyglinkować lakier.- Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Wolałbym ten AR kupić w wersji na EUROPĘ. Bardzo fajne urządzenie patrząc na GPS więc na pewno się sprawdzi w dużych miastach gdzie jest sporo fałszywek. Jak będziesz potrzebował coś z Escorta to pisz do mnie na PW - postaram się załatwić dobrą cenę od PL dystrybutora. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.