Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:naughty:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
To ja się tyle męczyłem z kokosem żebyś Ty teraz nawalił te naklejki ? :doh1: :doh1: :doh1:
-
[ALL] plamy po umyciu samochodu
Używałeś wosków w myjniach ??? Nie mam więcej pytań. P.S. Nie nazywaj tego "czegoś", co jest w myjniach woskami, bo to uwłacza prawdziwym woskom.
-
[ALL] plamy po umyciu samochodu
Wiesz, wolę swoje sposoby, które nie zniszczą lakieru oraz wszystkiego w około. Nie będę Ciebie wyprowadzał z błędu - myj dalej auto w ten sposób. Może ja jestem dziwny jakiś, ale pytam: SKĄD WY SIĘ BIERZECIE Z TAKIMI POMYSŁAMI ? Jak szampon z woskiem (w ogóle jak można takie coś używać) może kosztować 7 zł za litr i być BARDZO DOBRY ? drdala napisz do Oskaro i kup sobie jakiś dobry szampon albo wosk.
-
[ALL] plamy po umyciu samochodu
Nie wymyślajcie, bo gość naprawdę weźmie sobie to do głowy. Że co przepraszam ? To chyba też żart ?
-
[ALL] plamy po umyciu samochodu
Jasne, chciałbym zobaczyć nowe auto po takich kilku myciach.
-
[ALL] plamy po umyciu samochodu
O w mordę ... dobrze, że siedziałem i jestem spokojny, bo jeszcze bym dostał jakiś drgawek. Jak czytam takie rzeczy to aż mi się nogi uginają. Zapraszam do tego wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/wszystko_o_pielegnacji_auta_kosmetyki_meguiars_dobre_ceny_dla_klubu-t1514.0.html
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Spoczko
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Żebyś się nie zdziwił :witch1:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Znowu wprowadzasz ludzi w błąd ... nie za 700 zł, a za 80 zł ze złomowiska :kox:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Tak, to praktycznie cały podstawowy zestaw do pielęgnacji auta z zewnątrz.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jak będziesz mył tą ich agresywną pianą to żaden wosk nie przetrzyma tego za długo. Zdecydowanie polecam używanie własnego szamponu.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jeżeli będziesz odpowiednio mył, kontrolował czy jest wosk na lakierze to bardzo długo. Najważniejsze jest mycie - trzeba to po prostu robić delikatnie i odpowiednimi akcesoriami. Druga sprawa to wycieranie odpowiednim ręcznikiem - tutaj bardzo często używane są dziwne szmaty, które strasznie rysują lakier. Ja po każdym myciu (poza tym jak jadę na bezdotykową za 2 zł opłukać wodą auto) używam Ultimate Quik Detailera - dla mnie genialny detailer.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ilu facetów w jego wieku mieszka z mamusią? - Niewielu. Ilu facetów w jego wieku nie ma auta? - Niewielu. Ilu facetów w jego wieku nie ma "prawka"? - Niewielu. Ilu facetów w jego wieku nie ma żadnego majątku? - Niewielu. Ilu facetów w jego wieku nie ma więcej niż 165 cm? - Niewielu. Ilu facetów w jego wieku nie ma żony lub dziewczyny tylko kota? Bardzo, bardzo niewielu. Dlaczego facet, który swoim podejściem do życia i zachowaniem reprezentuje niewielu, ma być Twoim prezydentem? Ilu ludzi powinno zagłosować na takiego faceta? - Niewielu. Idź na wybory, nie bądź jednym z niewielu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek nie chce się przyznać, ale będzie robił takie :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przez te chlapacze wygląda lekko pedalsko, ale po ich zdjęciu będzie wyglądał już tylko lekko ... gejowsko :naughty:
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Zadzwoń do mnie wieczorem to pogadamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I za dojazd 2,3 za km (a najbliższy był ponad 100 km od nich)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też brałem w tym pośrednio udział, ale po tym jak usłyszałem o wytłuczeniu z tego co wiem najdroższej szybki i że siedzenia nie są składane nie wiedziałem co powiedzieć :kox:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Namawiam Boberka żeby przemalował go na któryś z tych kolorów :naughty:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Rysy nie powstały przy użytkowaniu tylko lakiernicy odwalają właśnie takie polerki - to było kolejne auto, które poprawiałem po lakierniku.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Wczoraj w moje ręce trafiło VW Lupo naszego kolegi z Klubu - Boberka (więcej o aucie TUTAJ. Autko było 2 miesiące temu w całości malowane i niestety czego można było się spodziewać wróciło od lakiernika w raczej marnym stanie. Auto zostało w całości zrobione kosmetykami Meguiars. Na zrobienie auta było bardzo mało czasu więc poprosiłem jeszcze naszego Klubowicza kokosa, który ma już pewne pojęcie o polerowaniu aby mi trochę pomógł. Całość bez zrobienia wnętrza zajęła nam 10h bez mycia i glinkowania, które Boberek zrobił wcześniej sam. Mycie i glinkowanie: - szampon: Meguairs NXT Car Wash - rękawica: Meguairs Wash Mitt - system: 1 wiadro - osuszanie: Meguairs Water Magnet x1 - glinkowanie: glinka Meguairs + QD Koła: - preparat do mycia felg - szczotka do nadkoli - opony: Meguairs Hot Shine Tire Gel Korekta lakieru i zabezpieczenie: - Festool Shinex RAP 150, Makita - pady: 3M, Meguiars (małe pady) - pasty: Meguars Ultimate Compound + SwirlX - oczyszczanie lakieru podczas pracy: Meguairs Final Inspection - cleaner: Meguairs DC1 - wosk: Meguairs NXT 2.0 - mikrofibry: Meguairs SSM Pozostałe elementy: - szyby: Meguairs Glass Cleaner - uszczelki i zewnętrzne plastiki: Meguairs GC Trim Detailer PRZED: 50/50 EFEKT KOŃCOWY:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Kilka fotek z wczorajszych prac nad Lupo (dzięki kokos za pomoc) i jak obecnie wygląda Lupo :naughty: PRZED: 50/50 EFEKT KOŃCOWY:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Nikt nie wnosił - tacy byli odsyłani do drugiego budynku :naughty:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Niezła w takim razie z niej sucz :kox: