Treść opublikowana przez lukaszr
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Przykra sprawa - w Twoim przypadku rzeczywiście jest to problem. Mam swoją opinię o DB także nie będę jej tutaj wyrażał.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Tutaj masz np. Sparky'ego: http://allegro.pl/item974909579_sparky_polerka_katowa_pmb1200ce_1200w_elektronika.html W miarę sensowna polerka rotacyjna.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Generalnie nie polecam takich maszyn, bo są nieobliczalne i można sobie więcej biedy narobić niż pożytku, ale jeżeli chcesz sobie 1-2 razy w roku przy swoim aucie trochę zrobić to możesz spróbować.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
:ssij:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Chcesz za to dać 5 tyś ? Zwariowałeś chyba :kox:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Takie coś to na krótką metę. Piero, powiem na przekór i skwituję to tak: "jeżeli dowiem się, że zrobiłeś coś Diamondbrite lub wykonałeś u nich usługę, to sam osobiście do Ciebie przyjadę i nakopię Ci do tyłke ...". Mam nadzieję, że to wystarczy. Nie świadczę takich usług Nie mam miejsca na takie coś, a szkoda.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jeżeli będą jakieś problemy i pytania co do działu kujawsko-pomorskiego to piszcie do Renia - ma uprawnienia moderatora w tym dziale
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
O cieknącym EGR było już setki razy także wystarczy poszukać
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Jeszcze raz powtórzę, że EGR nie ma tu nic do rzeczy.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Nie ma to nic wspólnego. Wg mnie jest to wpadanie w rezonans elementów (najprawdopodobniej kierownic albo czegoś innego) wewnątrz turbiny.
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
To kilka moich - wybaczcie błędy ze światłem, ale pierwszy raz miałem zewnętrzną lampę (dzięki chudineze za użyczenie) i dopiero się uczyłem >>> GALERIA <<<
-
SPOTY RADOMSKIE
Ten to chyba stąd, nieprawdaż ? :naughty:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Nie byłbym taki pewien
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Powiem tylko tyle: :naughty: :naughty:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Powinna usunąć, ale w tych miejscach lepiej wziąć właśnie specjalną benzynę ekstrakcyjną lub nitro (ale to trochę mocne) i przetrzeć wszystkie miejsca od dolnej strony auta - tam jest najwięcej syfu i szkoda glinki.
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
X50 Euro w dobrej cenie
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Adaś, a na dojazd do Warszawy przyjedziesz na kołach czy bierzesz lawetę ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Andrzej, ale to pewnie nie będzie stała miejscówka więc może nie ma sensu wprowadzać takich zmian
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Ciężko powiedzieć, a przynajmniej w cenie do 1000 zł.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też słyszałem coś takiego ... to coś granatowego przypominało z tyłu niemiecki przystanek autobusowy :kox:
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Ale tam nie dostaniesz wersji na Europę czyli X50 Euro.
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
A jakie masz fundusze ?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Wszystko zależy od brudu na aucie i od stanu glinki - jak będzie naprawdę brudna i/albo się rozwarstwiać, przyklejać do palców nawet gdy będzie ciepła to wtedy do wyrzucenia.
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
A co chcesz kupić ?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Wow, cena naprawdę dobra