Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Przykra sprawa - w Twoim przypadku rzeczywiście jest to problem. Mam swoją opinię o DB także nie będę jej tutaj wyrażał.
  2. Tutaj masz np. Sparky'ego: http://allegro.pl/item974909579_sparky_polerka_katowa_pmb1200ce_1200w_elektronika.html W miarę sensowna polerka rotacyjna.
  3. Generalnie nie polecam takich maszyn, bo są nieobliczalne i można sobie więcej biedy narobić niż pożytku, ale jeżeli chcesz sobie 1-2 razy w roku przy swoim aucie trochę zrobić to możesz spróbować.
  4. :ssij:
  5. Chcesz za to dać 5 tyś ? Zwariowałeś chyba :kox:
  6. Takie coś to na krótką metę. Piero, powiem na przekór i skwituję to tak: "jeżeli dowiem się, że zrobiłeś coś Diamondbrite lub wykonałeś u nich usługę, to sam osobiście do Ciebie przyjadę i nakopię Ci do tyłke ...". Mam nadzieję, że to wystarczy. Nie świadczę takich usług Nie mam miejsca na takie coś, a szkoda.
  7. Jeżeli będą jakieś problemy i pytania co do działu kujawsko-pomorskiego to piszcie do Renia - ma uprawnienia moderatora w tym dziale
  8. lukaszr odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    O cieknącym EGR było już setki razy także wystarczy poszukać
  9. lukaszr odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Jeszcze raz powtórzę, że EGR nie ma tu nic do rzeczy.
  10. lukaszr odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Nie ma to nic wspólnego. Wg mnie jest to wpadanie w rezonans elementów (najprawdopodobniej kierownic albo czegoś innego) wewnątrz turbiny.
  11. To kilka moich - wybaczcie błędy ze światłem, ale pierwszy raz miałem zewnętrzną lampę (dzięki chudineze za użyczenie) i dopiero się uczyłem >>> GALERIA <<<
  12. lukaszr odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ten to chyba stąd, nieprawdaż ? :naughty:
  13. Nie byłbym taki pewien
  14. Powiem tylko tyle: :naughty: :naughty:
  15. Powinna usunąć, ale w tych miejscach lepiej wziąć właśnie specjalną benzynę ekstrakcyjną lub nitro (ale to trochę mocne) i przetrzeć wszystkie miejsca od dolnej strony auta - tam jest najwięcej syfu i szkoda glinki.
  16. Adaś, a na dojazd do Warszawy przyjedziesz na kołach czy bierzesz lawetę ?
  17. Andrzej, ale to pewnie nie będzie stała miejscówka więc może nie ma sensu wprowadzać takich zmian
  18. Ciężko powiedzieć, a przynajmniej w cenie do 1000 zł.
  19. Też słyszałem coś takiego ... to coś granatowego przypominało z tyłu niemiecki przystanek autobusowy :kox:
  20. Ale tam nie dostaniesz wersji na Europę czyli X50 Euro.
  21. Wszystko zależy od brudu na aucie i od stanu glinki - jak będzie naprawdę brudna i/albo się rozwarstwiać, przyklejać do palców nawet gdy będzie ciepła to wtedy do wyrzucenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.