Treść opublikowana przez lukaszr
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Cóż, fota zrobiona prawidłowo ... trzeba będzie zapłacić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak to nie jest potrzebny ... on zawsze wyjeżdżając z garażu pierd.olnie po garach, 200 m dalej znowu daje w piz.dę na zakręcie w lewo i kolejne 200m dalej podjeżdża pod knajpę ... w tym momencie TT jest jak najbardziej potrzebny żeby ostudzić turbo po ostrym pałowaniu na tej ćwiarze, którą nota bene robi codziennie :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty już się lepiej niczego nie dotykaj
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Słuchaj kur...wa cycu, nie po to się męczyłem i zrobiłem Ci spis częstotliwości żebyś to olewał (aczkolwiek w Twoim przypadku to wcale mnie to nie dziwi) - chcesz w ryj ? :naughty: Raczej łatwo jest odróżnić fałszywkę z CPN od sygnału w Ka, a taki najprawdopodobniej był Dawaj fotę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Artykuł jest z 8:21 - wtedy może jeszcze nie wiedzieli co i jak.
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Zaczyna się :naughty: Wklejajcie jakieś fotki A Tobie jakim cudem ? Miałeś pikawkę włączoną ? Chyba, że olałeś sygnały
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I już w TV zaczynają pojawiać się dyskusje: czy prawnie zabrał ktoś czy bezprawnie - co za pojeb.any kraj.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyż zniknął w nocy :kox: http://wiadomosci.onet.pl/raporty/walka-o-krzyz/usunieto-krzyz-sprzed-palacu,1,3688485,wiadomosc.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja temperatura spadnie poniżej -10 stopni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Doniosę Ci po cichaczu, że jeden zielony czai się żeby ponownie Ciebie uciszyć. Nie mogę powiedzieć który to, ale przyznam szczerze, że nigdy nie lubiłem Przemków
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Właśnie się dziwiłem czemu jak wyszedłem z WC Malik od razu mówił do mnie: "chodź chodź idziemy na dół" :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NIE DEL tylko OEL Użyj wyszukiwarki. Podłącz VAG'a.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie znasz się na tym co dobre
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Który to :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zobacz na tego ściemniacza: http://allegro.pl/jammer-spowalniacz-radarow-glowica-na-lasery-i1219434076.html Pewnie dostał już kilka fotek i teraz niby sprzedaje - ciekawe czemu skoro to takie dobre.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak już będą działać to przyklej je żeby nie latały na zakrętach :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co tylko tyle bateria trzyma ? Cóż ... Nokia :naughty:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dzięki Flyerek za przejażdżkę nowym autkiem ... fajnie to zapie.rdala :kox: Efekt zamykania obrotomierza dieslowskiego całkiem ciekawy :naughty:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Załatwić ? Wątpię, ale spróbować zawsze można
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Już Ty nie kracz z tą wodą w Wiśle, bo coś w tym roku jest jej pod dostatkiem i będziesz musiał tą polerkę za chwilę kupić :kox:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
To na kogoś innego, chyba, że masz mało na koncie to bierz na siebie
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
A powiem Tobie jeszcze coś - jak w piątek usłyszałem, że już jedziecie na zlot to powiedziałem do Huga: "ciekawe jaki odstęp czasowy będzie na zdjęciach z BB grupy poznańskiej" :polew: :polew: Jak z tyłu to bierz na żonę i płać. Będziesz miał na kwitku chyba z 3 opcje do wyboru. Punktów nie dadzą jeżeli nie wskażesz kierowcy.