Treść opublikowana przez lukaszr
-
Znaczenie ET Felgi
Ale co ma prędkość z prędkościomierza do rzeczy ? Tu chodzi o prędkość każdego koła z osobna, która jest przeliczana na potrzeby działania ESP.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak zeżre to się wypoleruje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pisz do ono - na pewno pomoże na spocie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, nie miałem po prostu nic innego pod ręką więc wstawiłem takie coś :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To nie kryzys wieku średniego tylko kompleks małej, miękkiej pytki :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sam śmierdzisz wiochą
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Powiedz mi proszę skąd masz takie informacje, że to jest mój sklep - przyznam szczerze, że pierwsze o tym słyszę. Przecież to sklep Oskara, naszego Klubowicza. Nie ma tam żadnych rabatów. Poza tym ściereczek nie kupuj, bo szkoda pieniędzy. Co do środka do felg to polecam Wheel Brightener, a szampon możesz sobie też kupić Hyper Wash (500ml). Wrzuć fotę.
-
[B6 AVF] Filmik z pracy nowego napinacza po wymianie rozrządu
Ja u siebie wymieniłem napinacz 3 lata temu - w porównaniu do oryginalnego włożonego jeszcze w fabryce ten ma plastikowe kółko, które ma bicie na boki. ASO mi dało drugi i ten ma to samo. Działa już 3 lata i nie ma problemu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale czego Ty od niego wymagasz ? Przecież to prosty człowiek ze wsi :kox:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ale DC2 to nie jest żadna pasta do usuwania rysek. Weź aplikator, UC i wypoleruj powierzchnię pod klamkami.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pokręciło mi się z termostatem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może to coś pomoże:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W komorze silnika i pewnie gdzieś przy silniku ... to Ty nie wiesz takich rzeczy ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra bajk, albo piszesz co to (nawet mi na PW) albo za chwilę leci banik na 3 miesiące :naughty:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dla przykładu Wheel Cleaner, ale jeszcze lepszy będzie Wheel Brightener z serii profesjonalnej.
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
To normalne - czasami bywa tak w przypadku jak zdjęcie jest robione z lampą błyskową. Dodatkowo odpowiedzialny jest za to filtr pryzmatyczny i taki efekt może czasami wystąpić nawet bez lampy (w ostrym świetle słonecznym).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecież pisałem Tobie kilka stron wcześniej co, gdzie i za ile: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45.msg1875721#msg1875721
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
Multa zebrała żniwo na pomorzu ... pozostało mi tylko powiedzieć: "a nie mówiłem" :naughty:
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
Chyba to raczej powód do zadowolenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To w Twoich rejonach na katowickiej są TIR'ówki ? :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za odpowiednią, czterocyfrową opłatę może coś się da z niego zrobić :kox: O ile coś w nim nie padnie typu silnik albo coś, bo Ichałek ma malutki dług od poniedziałku więc różnie może być
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, zrobiłeś fotkę ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te same wyjmaki co do RNS-E, a jak nie masz to weź od dziewczyny pilnik do paznokci (ten metalowy), włóż je, wyjmij lampkę oświetlenia schowka i pchnij od wewnątrz zmieniarkę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żadnych Chin - bierz OSRAM lub PHILIPS 4300K - na allegro jest jeden gość z Warszawy (link poniżej) co ma żarniki po 100-150 zł i od niego nawet biorą do ASO. http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16444614 Musisz wyjąć zmieniarkę i tam będzie jeszcze 1 śruba.