Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Nikt Ci nie kazał jechać przez Lublin :naughty:
  2. Ja miałem dzisiaj do przejechania 12 km - efekt: 3h, spalanie 19.6L/100km, średnia prędkość 4km/h oraz kilka krótszych i dłuższych dla kierowców-debili, którzy h... wie po co w ogóle wyjeżdżają na drogi. A najbardziej roz.pierdalają mnie kierowcy, którzy mają quattro, 4motion, 4x4 i inne napędy na 4 łapy - nosz w kur... nie dość, że ruszałem szybciej niż oni to jeszcze poruszałem się szybciej po ulicach.
  3. :polew: :polew:
  4. Tak, to ten zlocik ... zdychał z przodu, bo łatwiej było się wychylić w razie chęci puszczenia pawia :polew: A przy okazji to chyba Twoje rejony ?
  5. Raczej nie jest to trudne do odgadnięcia - Poziek po drodze wiadomo co robił na postojach albo spał (standard pozlotowy), a Norbi mimo, że miał kaca to idealnie nadawał się na operatora CB i tak jakoś poszło :polew:
  6. Suli, przy oszczędnej jeździe sam osobiście zrobiłem Evką spalanie 11L/100km, a poziek chyba nawet jeszcze mniej. Ale warunek - oszczędna jazda. Za to jak wracaliśmy z Poźkiem i Norbim ze zlotu 1,5 roku temu to zatankowaliśmy przed Katowicami i nie dojechaliśmy nawet do Nadarzyna (230 km na baku) :polew:
  7. Czy ja wiem czy to jest powód do dumy ? Skończy się to kiedyś jak ktoś nagle przyhamuje.
  8. Niedługo zaczną krążyć legendy o niskim spalaniu tak jak to ma miejsce z 1.9 TDI i dowiemy się, że eSa potrafi spalić w mieście takim jak Warszawa jakieś 7L/100km
  9. Pan komornik doskonale wie co to jest przedawnienie, ale za to wiele osób tego nie wie na co on właśnie liczy - ktoś dostaje taki kwitek i bojąc się, płaci. Wystarczy, że na tego rodzaju rozesłane przez komornika wezwania odpowie powiedzmy 15% osób, które totalnie się na tym nie znają, a on wychodzi na swoje.
  10. Fakt, miałem na myśli Policję, a napisałem o Pani z BB. Wiesz ... jakoś tak jeżdżę i nie przychodzą. Może trafiam na nie te fotoradary co trzeba ?
  11. Po to, żeby zrobić zapis prawny. Mimo, że było 5km/h żaden normalny człowiek z obsługi nie ustawiał takiego niskiego progu i na pewno nie było to w Białym Borze. Chamsko niski próg to już 10 km/h, ale normalnie próg jest ustawiany +21km/h, a w Warszawie nawet +31km/h, bo inaczej dysk zapchałby się po kilku h. Jeżeli ktoś rzeczywiście ustawiał +5km/h to musiał być wyjątkowym h... i debilem. A ja twierdziłem, że mówiła ? Jakbyś dobrze obejrzał reportaż to zobaczyłbyś, że tam jest znak ograniczający prędkość do 40 km/h. Potem rozmowa z Policjantem o zdjęciu za 56km/h tyczyła się również ograniczenia 40km/h. Po prostu mylisz się.
  12. Nie, nie mylę się, bo zdjęcie jest robione przy 56km/h, ale przy ograniczeniu do 40 km/h, a nie 50km/h. Cytuję z filmu: Pytanie: ograniczenie 40 km/h bądź 50 km/h (...) kierowca, który jedzie 56 km/h już ma zrobione zdjęcie, czy to jest w porządku ? Policja: Proszę Pana, jeżeli jest to prosty odcinek drogi, jest ograniczenie prędkości do 40 km/h (...) Jak widać, nie mylę się.
  13. Nie rozumiem o co Tobie chodzi. Z Twojej wcześniejszej wypowiedzi wynikało, że twierdzisz, iż zdjęcia są obecnie robione z progiem mniejszym niż 10km/h, a ja twierdzę, że tak nie jest i nawet w Białym Borze jest próg +10km/h, co potwierdza nawet w artykule Pani zastępca burmistrza Białego Boru mówiąc, że zdjęcie robione jest przy 50km/h.
  14. A teraz jest inaczej ? Nie pamiętam żeby ktoś ustawiał próg mniejszy niż +10 km/h jak to się ma właśnie m.in. w Białym Borze.
  15. Z tego co pamiętam Twoje auto to rzeczywiście myślę, że użycie Ultimate Compound będzie najlepszym rozwiązaniem. Jak masz możliwość zrobić to maszynowo to oczywiście polecam. Będzie z tym więcej wysiłku, ale też uzyskasz poprawę. Niestety taki klimat mamy - jeżeli masz gdzieś możliwość skorzystać z cieplejszego garażu to polecam.
  16. Tomek, a od kiedy glinkowanie ma usuwać przebarwienia ? Nie ma takiej możliwości Takie rzeczy usuwają pasty polerskie. Spróbuj SwirlX, a jeżeli nie da rady (a pewnie do takich większych nie uda się), to Ultimate Compound.
  17. Marny argument. Auto z 2005 roku raczej nie ma świeżego lakieru. Odpowiednie przygotowanie lakieru nie polega na użyciu cleanera. Cleaner to raczej przygotowanie pod położenie wosku. Samo przygotowanie powierzchni to m.in. glinka i jej polerowanie. Powtarzasz powielane schematy. Wosk przereklamowany - testowany przeze mnie na aucie stojącym ciągle pod chmurką. Po 1,5 miesiąca z wosku nie było co zbierać. Pominę trudności przy aplikacji.
  18. Lepszą pod względem "prawdziwego" przebiegu, który bardzo często się ujawnia jak ktoś podłącza VAG'a ?
  19. Kolega ono jeszcze robi dobrze logi także jego zawsze można zapytać.
  20. Taki Taniec z Gwiazdami mógłbym oglądać :naughty: Silvina Escudero Stripp Dance
  21. Jutro ktoś się zajmie tym tematem i zbierze wszystko jeżeli chodzi o podstawy prawne. A ode mnie tylko tyle - wszystkim, co mają HiD'y powinni pozabierać dowody rejestracyjne i walić porządne mandaty.
  22. Gmina PNIEWY (koło Grójca) jako pierwsza w Polsce dostała radar laserowy (fotoradar) TruCam - zasięg pomiaru deklarowany przez producenta to 1200m - realny pomiar to 800-1000m. Ciekawe filmiki: http://www.safetycam.pl/t_trucam100.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.