Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co pozostało po salonie BMW w Egipcie. http://www.wykop.pl/link/624731/co-pozotslao-po-salonie-bmw-w-egipcie/ W powiązanych jest link do tego jak wyglądał po otwarciu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wątpię czy coś dziabnął :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie cieszy mu się, bo wie, że syn zacznie sprowadzać do domu młode dupeczki za kilkanaście lat :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musiałeś dopisać to słowo "kolejkę" ? I oczywiście Adrian gratulacje potomka- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Masz jakby do wyboru 3 opcje: 1. Meguiars Ultimate Compound i SwirlX - to jak wiadomo seria dla detalistów. 2. Meguiars M105 i M205 - Oskar ma je w galonowych opakowaniach. 3. 3M - zielony, żółty i granatowy korek.- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Proponuję coś takiego: 1. Mycie: http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-nxt-generation-car-wash-p-1.html http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-deep-pile-microfiber-wash-mitt-p-40.html http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-water-magnet-drying-towel-p-41.html 2. Przygotowanie powierzchni: http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-smooth-surface-clay-kit-p-7.html 3. Polerowanie http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-ultimate-compound-p-11.html 4. Wosk: http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-nxt-generation-tech-wax-20-p-18.html 5. Między myciem: http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-ultimate-quik-detailer-p-24.html 6. Preparat do opon: http://sklep.osconcepts.pl/felgi-opony-c-11.html Endurance daje mocny połysk, Tire Gel daje mat. Akcesoria: 6. Aplikatory: http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-soft-foam-applicator-pad-2pack-p-43.html x2 7. Mikrofibry: http://sklep.osconcepts.pl/mikrofibra-40x40-cm-kolor-zolty-niebieski-p-49.html x2 http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-supreme-shine-microfiber-towel-p-48.html x1 Suma 570 zł - 10% rabatu na Klub to daje około 503 zł + 19,90 zł za przesyłkę. Pamiętaj, że to jest kwota, którą wydajesz raz i masz spokój na długi czas więc to tylko na pozór spory wydatek- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, kocham w 100% tylko i wyłącznie jak jadę swoim autem Powiedział Pan "na dwa baty" :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale co z tego, że Valentyna sobie radzi ? W 99% przypadków jest to znak, że za kilka sekund zobaczysz lizak i trzeba przygotować się na rozmowę. Taz trafiłem na ten 1% gdzie się udało, bo najprawdopodobniej 1 pomiar był nieudany (jechałem nie swoim autem). A tak kocham laserowe mierniki prędkości - powinny być tylko takie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, utrwalam sobie w pamięci miejsca, na które należy uważać, ale akurat laser to chyba najprzyjemniejsze na co mogę trafić i wszystkie suszarki powinny być laserowe- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie stali ?- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Niektórych rys nie usuniesz, bo najprawdopodobniej są do podkładu lub blachy także żadne kosmetyki tu nie pomogą. Oczywiście całą resztę da się zrobić. Ile chcesz na to przeznaczyć ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na filmie widać, że kamera jest tylko z przodu. Zdjęcia będą robione i liczone najprawdopodobniej od lipca. Coś czuję, że ramki zakrywające przednią tablicę zaczną sprzedawać się jak ciepłe bułeczki (naklejkę można ukryć bez problemu).- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A to skrzyżowanie Wołoskiej i Konstruktorskiej (tam gdzie stoi radiowóz) - łapią za czerwone i jazdę na wprost z nie tego pasa na skrzyżowaniu wcześniej czyli Wołoskiej z Jana Pawła Woronicza. Warszawska drogówka z MCM em- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Policja ma nowy sposób mierzenia prędkości W 22 miejscach w pobliżu Warszawy trwają testy bramek kontroli prędkości. Urządzenia zmierzą średnią prędkość przejazdu na wyznaczonych odcinkach. To nowy sposób policji na walkę z piratami drogowymi. Fotoradary nie zawsze skutecznie ograniczają brawurę kierowców. Wielu z nich, kiedy tylko minie fotoradar, od razu mocniej naciska pedał gazu. Odcinkowe pomiary prędkości mają ich nauczyć spokojniejszej jazdy. Taką metodę kontroli i karania dopuszcza przyjęta niedawno tzw. ustawa fotoradarowa. Zrobią też zdjęcia Bramka zarejestruje każdy przejeżdżający samochód dzięki zamontowanych na niej specjalnych kamerach. Urządzenia będą rozmieszczone co 10 kilometrów. Zdjęcie zrobione przez kamerę przypomina to z fotoradaru. Jednak tu samochód widać tyle razy, ile zarejestrują go mijane bramki. Można dokładnie odczytać numer rejestracyjny pojazdu, godzinę i średnią prędkość, z jaką jechał. Bramki staną w niebezpiecznych punktach Z policyjnych statystyk wynika, że w 2009 roku na warszawskich ulicach zginęło niemal 100 osób. W ubiegłym o połowę mniej. Jak przewidują eksperci, nowy system pozwoli zredukować liczbę wypadków. - Odcinkowy pomiar prędkości będzie dokonywany w miejscach szczególnie niebezpiecznych, w których dochodzi do tragicznych zdarzeń drogowych – zapowiada Alvin Gajadhur z Generalnej Inspekcji Transportu Drogowego. Nowy system przechodzi teraz testy na trasach wylotowych z Warszawy w kierunku Krakowa i Katowic. Powinien zacząć działać w drugiej połowie roku. Najprawdopodobniej od 1 lipca każdy, kto przekroczy dozwoloną prędkość i zostanie zarejestrowany przez kamery, będzie mógł spodziewać się mandatu. Policja ma nowy sposob mierzenia predkosci Stolica TVN W- F1, Rajdy i Motorsport
O tym nawet to wstyd wspominać - tyle ludzi i głów, a taka decyzja.- F1, Rajdy i Motorsport
A dla Ciebie nie jest głupotą to, że mając kontrakt, mając cały sezon za pasem, mając obowiązki porywa się na rajd, który ponosi za sobą olbrzymie ryzyko ? Przecież do tego rajdu nic go nie zmuszało. Czemu inne teamy zakazują ryzykownych rzeczy swoim podopiecznym ? Czemu niektórzy nawet na narty jechać nie mogą ? Skoro z takiej prostej rzeczy nie potrafisz sobie zdać sprawy to nie komentuj moich wypowiedzi w tak prostacki sposób, bo mam prawo do swojego zdania i takowe wyraziłem. To niech zmieni na to, co lubi i wtedy będzie ok. Owszem szkoda mi chłopaka i niech jak najszybciej z tego wyjdzie, ale zdania nie zmienię.- F1, Rajdy i Motorsport
Za całokształt może tak, ale za jego głupotę już niezbyt.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale to tylko pozory - on pod ubrania wkłada takie wkładki pompowane - weź szpilkę i wbij mu w biceps :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś to mięczak także nawet Raguś da mu radę :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już załatane Szefie :polew: http://www.tvn24.pl/-1,1691394,0,1,przydeptali-dziure-w-jezdni,wiadomosc.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Misiu kolorowy i Ty pisałeś, że sporo czytałeś na temat tych aut ? :naughty:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgadnij :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.