Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ważne czy się sprzedaje czy nie. Jakby była w dobrym stanie to myślę, że by szybko poszła. A to, że stała pod folią to niezbyt dobrze świadczy o sprzedawcy. Zbiera się wilgoć i lakier się niszczy. Już lepiej jakby stała pod chmurką P.S. Ja zrozumiałem tą aluzję do 1.9 TDi - czekaj no, ja to zapamiętam sobie :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słońce, bez różnicy jaki był tego powód - jak ktoś sprzedaje auto to robi wszystko żeby przed klientem wypadło jak najlepiej. A jeszcze to, że stało 3 miechy pod folią i nie odpalane to już Na bank dajcie sobie z tym siana.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tymi błędami co masz u siebie to dziwne, że w ogóle odpaliła :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sorry Aneczko, ale jak nie odpaliła to po prostu w życiu bym tego nie kupił.
-
[B5 ADR] NAWIGACJA-nie wiem co kupic
Ale w jakim sensie POGODZIĆ ??? Chodzi Tobie o to jak działa np. Automapa na palmtopie ??? Jeżeli tak to powiem Tobie, że rewelacja. Zainstalowałem Automapę, mam konto na serwisie z punktami użytkowników (są fotoradary stacjonarne, przenośne, prawdopodobne suszarki, punkty gastronomiczne i setki innych kategorii). Po Polsce praktycznie są zaznaczone wszystkie fotoradary stacjonarne - super rzecz. Aktualizujesz kiedy chcesz jak masz dostęp do internetu. Jeżdżę z tym już 1,5 roku i od tej pory mam spokój z fotoradarami (zawsze trzeba mieć ograniczone zaufanie do punktów) i mam też sporo stacji benzynowych, aptek, żarłodajni i innych punktów, które mnie interesują. Jak coś potrzebuję to moment i znajduje sobię. Wiele razy już to się przydało. Naprawdę polecam MIO + Automapa PL (jest też Automapa EUROPA).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki, ale normalnie Wam się nudzi P.S.1. Dobry Wieczór. P.S.2. Jakbyście nie zauważyli w dziale spociki nie są naliczane posty, także nie ma co nabijać :polew:
-
[B5 1Z] Jaki mam silnik ??
W bagażniku jak odsuniesz spód (przeważnie po prawej stronie we wnęce na koło zapasowe). W książce serwisowej na 2 stronie (okładka).
-
[B5 1Z] Jaki mam silnik ??
Możesz mieć albo 1Z albo AHU albo AHH. Stawiam na 1Z. W książce serwisowej jest wlepka z takimi danymi. Albo tak jak pisze ykk - w bagażniku.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
[B5 1Z] Bardzo dużo pali...
Postaraj się zalogować auto zgodnie z tym: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18478.0.html Powinno coś wyjść. Będziemy przynajmniej mieli nad czym myśleć. A co do białego dymu to zobacz tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17778.0.html
-
[B5 ADR] Zbyt wysoki poziom oleju
Myślałem, że tam jest lepszy serwis, ale widzę, że nie tylko u nas są tacy fachmani. Ciekawe co się stało z tym odłamanym kawałkiem bagnetu. Dobrze by było go zlokalizować i wyciągnąć. Poza tym jak zgasisz auto, to po 10 minutach sprawdzasz olej i powinien być między min a max (tak na 3/4 skali). Jeżeli jest powyżej to niedobrze, bo za duża ilość oleju może wydmuchać uszczelkę. Musisz trochę albo odciągnąć albo spuścić. Poza tym zajmij się tym bagnetem - nie wiem jak to utknęło, bo nie opisałeś za dokładnie, ale dobrze by było coś z tym zrobić.
-
[B5 AHH] Nie chce odpalic po probie ustawienia kata wtrysku
Sprawdź immobilizer. Ten drugi błąd pojawia się bardzo często jeżeli po włączeniu stacyjki jest nie zdjęta blokada alarmu (immobilizera). Wtedy to wyskakuje. Wydaje mi się, że immo blokuje ECU i dlatego pojawia się ten drugi błąd i przy okazji nie możesz odpalić auta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś, współczuję Tobie tego okresu co się zbliża
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Daliśmy lekko ciała Norbi. Wstyd :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ooooo ... ciekawych rzeczy się dowiaduję o tym co dzisiaj będę robił Ale spoko Norbi, dawaj do mnie, a ode mnie pojedziemy czymś bardziej ekonomicznym :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale Ty wygodny jesteś no. Królewicz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeba wziąć czujnik lakieru i sprawdzić. I po problemie.
-
[B5 AFN] Turbo słabo ładuje.
Tak, może być N75. Poszukaj na forum. Powinno coś być więcej. To chyba 00544.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aneczko, ja już dzisiaj Tobie powiedziałem, że z pewnej rzeczy można by zrobić tak ze 100 odcinków. Scenariusz godny Oskara, nie uważasz ???
-
[B5 AHU] VAG COM 208.1 PL
Dokładnie. Tam wszystko znajdziesz i jak przeczytasz to będziesz wiedział o co chodzi. Poczytaj jeszcze dokładnie forum, a na pewno odpowiedź się sama nasunie.
-
[B5 AFN] Turbo słabo ładuje.
Może być tak, że coś w dolocie jest nie tak. Doładowanie możesz mieć na takim poziomie jeżeli jest w trybie awaryjnym (przeważnie błąd 00575). Musisz sprawdzić wszystkie rury po drodze od i po turbinie. Możliwe, że gdzieś masz jakąś nieszczelność. Może coś z jej sterowaniem się sypie. Tu potrzebne są pełne logi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aneczko, my nie przesadzamy : http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=7b4879e942b31af762f575b2c8a39fea
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu bym polemizował Aniuśka, proszę Ciebie. Już co jak co, ale Ty i grzeczność ?????
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale my jesteśmy jak najbardziej poważni
-
[B5 AFN] Turbo słabo ładuje.
200 mbar ???? Czy 2000mbar ??? Sprawdzaliście czy są jakieś błędy ??? Najprostszą rzeczą będzie zrobić logi żeby coś się dowiedzieć o autku.