Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Zretuszowania w fotoszopie tego śladu nieopalonego miejsca w kształcie stringów
  2. Może przestawiło się coś w programie. Zobacz czy czasem nie zaczął blokować VAGa. Jakieś reguły blokowania, firewall czy coś w tym stylu. Z programami antywirusowymi to jest różnie i czasami potrafią zwariować.
  3. lukaszr odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Jak już tak się boisz to podjedź może to zlokalizują. Już lepiej tak zrobić niż czekać aż się rozpadnie, bo wtedy mogą być koszta, a tego jak wiadomo lepiej uniknąć
  4. lukaszr odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Dokładnie. Nie ma co się przejmować. Na razie spokojnie jeździj i słuchaj. Jeżeli dźwięki będą się nasilały to wtedy trzeba będzie zacząć myśleć.
  5. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  6. lukaszr odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Wcześniej Niemiec lał Castrola Long Life - niestety.
  7. Ty weź się za jakąś robotę, a nie od rana na forum siedzisz
  8. lukaszr odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Nie wydaje mi się, że to przez olej. Ja jeżdżę na MOTUL'u już ponad 10 tyś i jakoś się nic nie stało. Pewnie gdzieś za 1000km będę zmieniał olej i na pewno zaleję ten sam.
  9. Alfę już Wam proponowałem - zresztą co ja się będę odzywał jak nie jestem od Was
  10. Taaaaa, poczytają co tu piszemy i będziesz miał szlaban na komputer
  11. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  12. Poziek, kochany jesteś. Ty wiesz jak mi dogodzić :polew: Już napisałem: to Ty powiedziałeś. Nam akurat nie o Ciebie chodziło. Nawet przez myśl mi (nam) nie przeszło żeby oceniać kogoś kogo nie było nigdy na spocie. Nam chodziło o tych, którzy się pojawili raz, bo coś potrzebowali i zniknęli bez śladu - CZYTAJ UWAŻNIEJ !!! A jednak - oj chyba będzie
  13. Twojego ??? Obawiam się, że jeżeli popatrzysz na czas jaki był u Ciebie, a u kogo innego to byś nie pisał, że to Twój
  14. Byłby ... gdyby się udało dzisiaj ...
  15. Ale się przejąłeś naszymi wypowiedziami. Po 1 - to Ty powiedziałeś. Po 2 - widać, że nigdy nie byłeś na spotach, bo jeszcze nie odróżniasz kiedy żartujemy, a kiedy nie. Po 3 - nie strzelaj od razu , bo to nie ładnie. Pokaż się chociaż najpierw co by było wiadomo kto tego focha strzela i kogo opierdzielić. Po 4 - jak się pojawisz i obiecasz, że będziesz przyjeżdżał to coś się z tym VAGiem wymyśli
  16. Witamy i zapraszamy do aktywnego udziału na forum
  17. Ostatnio Adaś nie dość, że na forum się pojawiłeś to jeszcze mądrze piszesz
  18. Niestety muszę się zgodzić. Są niektórzy (oni wiedzą, że o nich chodzi), co tylko raz się pojawili, bo coś potrzebowali. Trzeba w takich przypadkach odsyłać do ASO
  19. Macie tu nowego kolegę: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,21890.0.html Zapytajcie gdzie robił foty, bo parking fajny - może tam jest jakaś możliwość
  20. A nie możecie się walnąć do Alfa Centrum do Gdańska (na Kołobrzeskiej). Z tego co pamiętam tam są parkingi podziemne i nie będzie tak zimno.
  21. W ASO na pewno będą go mieli. Jedź i kup tam, to nie jest droga rzecz, a na pewno ją dostaniesz. U Ciebie ten czujnik to pewnie ma ten numer: 059 919 501 (w ASO około 100 zł). Możesz też kupić zamiennik w Inter Cars'ie, ale lepiej kup ori.
  22. Witamy i zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, a potem do aktywnego udziału na forum
  23. Nie wiem gdzie kupisz palmtopa za 300 zł chyba, że jakaś używka kiepsko wyposażona. Co do laptopa to nie wiem jak to robisz, że z nim jeździsz. Po 1 gabaryty żeby gdzieś to upchnąć, a po 2 trzeba na niego na bok zerkać, bo przecież do szyby go nie przykleisz
  24. Cieszę się, że to napisałeś Adaś P.S. Ale chyba kolacja to po spocie, a nie w trakcie ??? :>
  25. Oj wychwyciłem, od razu się we mnie zagotowało . Przyjedź Ty tylko do Warszawy - przełożę przez kolano i będzie :bicz3:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.