Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zretuszowania w fotoszopie tego śladu nieopalonego miejsca w kształcie stringów
-
[B5 AKN] Antyvirus nie pozwala z-vagować auta.
Może przestawiło się coś w programie. Zobacz czy czasem nie zaczął blokować VAGa. Jakieś reguły blokowania, firewall czy coś w tym stylu. Z programami antywirusowymi to jest różnie i czasami potrafią zwariować.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Jak już tak się boisz to podjedź może to zlokalizują. Już lepiej tak zrobić niż czekać aż się rozpadnie, bo wtedy mogą być koszta, a tego jak wiadomo lepiej uniknąć
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Dokładnie. Nie ma co się przejmować. Na razie spokojnie jeździj i słuchaj. Jeżeli dźwięki będą się nasilały to wtedy trzeba będzie zacząć myśleć.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Wcześniej Niemiec lał Castrola Long Life - niestety.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty weź się za jakąś robotę, a nie od rana na forum siedzisz
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Nie wydaje mi się, że to przez olej. Ja jeżdżę na MOTUL'u już ponad 10 tyś i jakoś się nic nie stało. Pewnie gdzieś za 1000km będę zmieniał olej i na pewno zaleję ten sam.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alfę już Wam proponowałem - zresztą co ja się będę odzywał jak nie jestem od Was
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaaaa, poczytają co tu piszemy i będziesz miał szlaban na komputer
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek, kochany jesteś. Ty wiesz jak mi dogodzić :polew: Już napisałem: to Ty powiedziałeś. Nam akurat nie o Ciebie chodziło. Nawet przez myśl mi (nam) nie przeszło żeby oceniać kogoś kogo nie było nigdy na spocie. Nam chodziło o tych, którzy się pojawili raz, bo coś potrzebowali i zniknęli bez śladu - CZYTAJ UWAŻNIEJ !!! A jednak - oj chyba będzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Twojego ??? Obawiam się, że jeżeli popatrzysz na czas jaki był u Ciebie, a u kogo innego to byś nie pisał, że to Twój
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byłby ... gdyby się udało dzisiaj ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale się przejąłeś naszymi wypowiedziami. Po 1 - to Ty powiedziałeś. Po 2 - widać, że nigdy nie byłeś na spotach, bo jeszcze nie odróżniasz kiedy żartujemy, a kiedy nie. Po 3 - nie strzelaj od razu , bo to nie ładnie. Pokaż się chociaż najpierw co by było wiadomo kto tego focha strzela i kogo opierdzielić. Po 4 - jak się pojawisz i obiecasz, że będziesz przyjeżdżał to coś się z tym VAGiem wymyśli
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do aktywnego udziału na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ostatnio Adaś nie dość, że na forum się pojawiłeś to jeszcze mądrze piszesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety muszę się zgodzić. Są niektórzy (oni wiedzą, że o nich chodzi), co tylko raz się pojawili, bo coś potrzebowali. Trzeba w takich przypadkach odsyłać do ASO
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Macie tu nowego kolegę: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,21890.0.html Zapytajcie gdzie robił foty, bo parking fajny - może tam jest jakaś możliwość
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A nie możecie się walnąć do Alfa Centrum do Gdańska (na Kołobrzeskiej). Z tego co pamiętam tam są parkingi podziemne i nie będzie tak zimno.
-
[B5 ADR] Czujnik temp. cieczy G2
W ASO na pewno będą go mieli. Jedź i kup tam, to nie jest droga rzecz, a na pewno ją dostaniesz. U Ciebie ten czujnik to pewnie ma ten numer: 059 919 501 (w ASO około 100 zł). Możesz też kupić zamiennik w Inter Cars'ie, ale lepiej kup ori.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, a potem do aktywnego udziału na forum
-
[B5 ADR] NAWIGACJA-nie wiem co kupic
Nie wiem gdzie kupisz palmtopa za 300 zł chyba, że jakaś używka kiepsko wyposażona. Co do laptopa to nie wiem jak to robisz, że z nim jeździsz. Po 1 gabaryty żeby gdzieś to upchnąć, a po 2 trzeba na niego na bok zerkać, bo przecież do szyby go nie przykleisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cieszę się, że to napisałeś Adaś P.S. Ale chyba kolacja to po spocie, a nie w trakcie ??? :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj wychwyciłem, od razu się we mnie zagotowało . Przyjedź Ty tylko do Warszawy - przełożę przez kolano i będzie :bicz3: