Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wierz mi, że Ty jeszcze do końca nie zostałeś uświadomiony. Wszystko jeszcze przed Tobą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaaa, niektórzy to nawet się boją na spoty przyjeżdżać. Lukas ostatnio nie był, bo się biedaczek przestraszył
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zaraz pójdą noże w ruch Normalnie to już byś dostał pewnie z półobrotu i byłoby po zawodach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zero kultury Wiciu, ZERO !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba będę musiał użyć innych argumentów, bardziej drastycznych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak będziesz jechał po auto to daj znać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oooooooooooooo odezwał się w końcu. Już myślałem, że Ciebie auto wciągnęło przy przyspieszaniu ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest dowód, że Malik bierze przykład z Poźka i kupuje Pandę: http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=e39920aab13b1d6f01de7cbddc5f0c52
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szkoda, bo robi się oblatanym autem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj tam od razu dużo. Wcześniej może nie zwracałeś na to uwagi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I nikt z tego powodu nie płakał :polew:
-
[B5 AFN] Czy ktos mi moze wymienic numery uszczelek przy czyszczeniu turbo ?
Tutaj masz o czyszczeniu turbiny: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=60034&highlight=turbiny Tu masz o EGR: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9455.0.html Uszczelki do EGR: 068 131 547 B 069 131 547 D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu się nie ma co śmiać. Pytanie całkiem na miejscu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś, a gdzie Ci je pstryknęli ??? No i z kim ??? :polew:
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
Bosch zaczął robić wszystko i do wszystkiego, a tak się nie da utrzymać jakości produktów. Poza tym zaczęli iść na ilość, bo wiedzą, że i tak marka Bosch wszystkim kojarzy się z SUPER jakością. Tych, którzy mają inne zdanie jest szczątkowa ilość i nie ma wpływu na wyniki sprzedaży. DOBRA KONIEC OT, bo wątek był o wycieraczkach.
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
To, co jest już Boscha - nie mam na to wpływu. Obecnie jeżeli jest to tylko możliwe pomijam wszystko co jest Boscha. Zdania nie zmienię.
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
Właśnie też tak coś sobie przypominam, bo Lukas ostatnio kupował. Czyli wychodzi, że wycieraczki same 140 zł. Jak na ASO to chyba w normie. Ale jeżeli BOSCH robi dla AUDI to sorry, ale nie kupiłbym tego. Wolę VALEO, a i cena lepsza (mam je za około 100 zł).
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
Aaaaaa to zmienia postać rzeczy A ile same ramiona jeżeli mogę zapytać ???
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Logi robisz dokładnie jak jest tam opisane. Wklejasz najlepiej linki do logów wrzucone jako JPG. Przepływkę na razie możesz wyjąć i przeczyścić środkami do tego służącymi. Są takie w sprayu. Zrób pełne logi i wtedy będziemy myśleć dalej. Przez to, że są tak wrzucone to nawet nie zauważyłem tego :th:
-
[B5 AFN] Czasami nie mogę prejść powyżej 3000 obr/min...?
To jedna z możliwości przyczyn trybu awarujnego może być wiele - po odczycie błędów i logowaniu będzie wiadomo co dolega twemu autku Ja podałem tylko prawdopodobną przyczynę. Oczywiście może być coś innego Małe OT: :polew:
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Zrób wszystko tak, jak jest to opisane w linku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noooooooo Hmmmmm :polew:
-
[B5 AFN] Czasami nie mogę prejść powyżej 3000 obr/min...?
:polew: Sorry za OT, ale się nieźle uśmiałem. Tak na spot - to coś takiego: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,45.0.html Poza tym jak przyjedziesz i obiecasz, że będziesz się stawiał jak najczęściej to ktoś zrobi Ci logi i nie będziesz musiał płacić za to w ASO czy gdzie tam robisz.
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Czy przeczytałeś przed zrobieniem logów ten wątek: ??? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18478.0.html Z tego co widzę tutaj to chyba niezbyt. Przeczytaj raz jeszcze i ponów logi Na razie to mam takie uwagi: 1. Kiedy wymieniałeś filtry - przede wszystkim powietrza ??? 2. Przepływka niedomaga. 3. Źle ustawiony kąt wtrysku - trzeba go przyspieszyć. 4. Czy temperatura była przy robieniu logów około 90 stopni ??? (007 poz. 4)