Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Wierz mi, że Ty jeszcze do końca nie zostałeś uświadomiony. Wszystko jeszcze przed Tobą
  2. Taaaa, niektórzy to nawet się boją na spoty przyjeżdżać. Lukas ostatnio nie był, bo się biedaczek przestraszył
  3. Zaraz pójdą noże w ruch Normalnie to już byś dostał pewnie z półobrotu i byłoby po zawodach.
  4. Zero kultury Wiciu, ZERO !!!
  5. Chyba będę musiał użyć innych argumentów, bardziej drastycznych
  6. Jak będziesz jechał po auto to daj znać
  7. Oooooooooooooo odezwał się w końcu. Już myślałem, że Ciebie auto wciągnęło przy przyspieszaniu ???
  8. Jest dowód, że Malik bierze przykład z Poźka i kupuje Pandę: http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=e39920aab13b1d6f01de7cbddc5f0c52
  9. Szkoda, bo robi się oblatanym autem.
  10. Oj tam od razu dużo. Wcześniej może nie zwracałeś na to uwagi
  11. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  12. I nikt z tego powodu nie płakał :polew:
  13. Tutaj masz o czyszczeniu turbiny: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=60034&highlight=turbiny Tu masz o EGR: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9455.0.html Uszczelki do EGR: 068 131 547 B 069 131 547 D
  14. Tu się nie ma co śmiać. Pytanie całkiem na miejscu
  15. Adaś, a gdzie Ci je pstryknęli ??? No i z kim ??? :polew:
  16. Bosch zaczął robić wszystko i do wszystkiego, a tak się nie da utrzymać jakości produktów. Poza tym zaczęli iść na ilość, bo wiedzą, że i tak marka Bosch wszystkim kojarzy się z SUPER jakością. Tych, którzy mają inne zdanie jest szczątkowa ilość i nie ma wpływu na wyniki sprzedaży. DOBRA KONIEC OT, bo wątek był o wycieraczkach.
  17. To, co jest już Boscha - nie mam na to wpływu. Obecnie jeżeli jest to tylko możliwe pomijam wszystko co jest Boscha. Zdania nie zmienię.
  18. Właśnie też tak coś sobie przypominam, bo Lukas ostatnio kupował. Czyli wychodzi, że wycieraczki same 140 zł. Jak na ASO to chyba w normie. Ale jeżeli BOSCH robi dla AUDI to sorry, ale nie kupiłbym tego. Wolę VALEO, a i cena lepsza (mam je za około 100 zł).
  19. Aaaaaa to zmienia postać rzeczy A ile same ramiona jeżeli mogę zapytać ???
  20. Logi robisz dokładnie jak jest tam opisane. Wklejasz najlepiej linki do logów wrzucone jako JPG. Przepływkę na razie możesz wyjąć i przeczyścić środkami do tego służącymi. Są takie w sprayu. Zrób pełne logi i wtedy będziemy myśleć dalej. Przez to, że są tak wrzucone to nawet nie zauważyłem tego :th:
  21. To jedna z możliwości przyczyn trybu awarujnego może być wiele - po odczycie błędów i logowaniu będzie wiadomo co dolega twemu autku Ja podałem tylko prawdopodobną przyczynę. Oczywiście może być coś innego Małe OT: :polew:
  22. Zrób wszystko tak, jak jest to opisane w linku.
  23. Noooooooo Hmmmmm :polew:
  24. :polew: Sorry za OT, ale się nieźle uśmiałem. Tak na spot - to coś takiego: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,45.0.html Poza tym jak przyjedziesz i obiecasz, że będziesz się stawiał jak najczęściej to ktoś zrobi Ci logi i nie będziesz musiał płacić za to w ASO czy gdzie tam robisz.
  25. Czy przeczytałeś przed zrobieniem logów ten wątek: ??? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18478.0.html Z tego co widzę tutaj to chyba niezbyt. Przeczytaj raz jeszcze i ponów logi Na razie to mam takie uwagi: 1. Kiedy wymieniałeś filtry - przede wszystkim powietrza ??? 2. Przepływka niedomaga. 3. Źle ustawiony kąt wtrysku - trzeba go przyspieszyć. 4. Czy temperatura była przy robieniu logów około 90 stopni ??? (007 poz. 4)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.