Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaa, podbiega do laski, wali jej z bani, wyrywa komórę i ucieka ??? Tak to każdy potrafi, nawet w mniej niż 10 sekund.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No coś Ty. Przecież się tak zapierała, że ona ma zazdrosnego męża Ale wiedziałem Poziek, że ulegnie Twojemu urokowi osobistemu i zmięknie Chyba, ze to numer Pani Joli z ul. Poznańskiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A kto powiedział, że wszystko to fotki :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zazdrościsz nam ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślisz, że do takiej wiedzy powinny mieć dostęp tylko zaufane osoby ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek skarbie, widziałem, ale zobaczę z chęcią raz jeszcze. I myślę, że mógłbyś się pochwalić tym na forum :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co poka poka. Sami z Norbim ją oglądaliście i powiedzieliście, żebym to zabrał, bo Wam się gorąco zrobiło A co nam pokażesz ??? Czy to co myślę ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co najmniej nominację do Oskara
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czasami potrafię zrobić ciekawą fotkę. U Poźka też mi jedna wyszła dość ciekawa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale przyznasz, że fotkę zrobiłem w dobrym momencie ??? :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie. Zmieniłem Wam te posty. Z tego co wiem to już pytałeś: http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=4377f053b2376b6a8a648fd042782200 :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Facjatę miała trochę nie do końca ok, ale po kilku piwach chyba byś to jakoś przełknął
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To trzeba było przyjechać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko uwielbiasz ??? Wiciu kocurku, Tyyyyy to masz ten ogon, pozazdrościć :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=d1d618034b4cf2c083bb7b3c9f04e0bf
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=9321ff989825597bab0ddd1000525edd
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry film nie jest zły. Nie martw się Poziek i tak Ciebie lubimy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu, znalazłem to w internecie. http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=7ccdfc12d41165f3d6b648ae4ca3a954 I co Ty na to ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzę udajesz twardą sztukę, ale wiem, że jesteś taaaakkiiii wrażliwy. Nawet ta Pani co nas obsługiwała w piątek (co by nie było głupich skojarzeń to chodzi o kelnerkę) powiedziała, że taki słodki jesteś i łagodny jak baranek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I co teraz Poziek ??? Zaskoczyła nas co ???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już dałem się namówić na jedną wizytę u Rogala - W Y S T A R C Z Y ! Mam za***iście twardą psychikę jak to ktoś powiedział w jednym z filmów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co prawda to prawda Nie nie nie i jeszcze raz nie. Nie namawiajcie mnie do złego Poza tym z tym co mam i tak objadę Adasia, no chyba, że wgra sobie serię :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaaa, mam się czym szczycić co Mógłby tyle palić, ale żeby chociaż tak jeździł co eSa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak poza tematem, że tak powiem. Tak wyglądał mój powrót w piątek do domu o godzinie 16 - wspaniałe korki warszawskie - wracałem prawie 2h. Zrobiłem 15 km, a to wyniki wyliczeń komputera - wyliczenia prawdziwe, bo FIS wykalibrowany: ŚREDNIE SPALANIE (było nawet 14L): ŚREDNIA PRĘDKOŚĆ (zawrotna):
-
[B6 AWX] Logi dynamiczne ALVO wozu :) do oceny
Nareszcie, bo jak patrzyłem na te 80 stopni przy dawaniu mu w palnik to mi się serce krajało