Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Jak to co ! Popsułeś i tyle :polew: Teraz mi to mówisz. Czekaj, ja Ci jakieś radio następnym razem przywiozę
  2. A ja to mam wszystko
  3. Siostra ładna ???Trzeba było powiedzieć, to byśmy wpadli na 18-tkę Spierd..., a sam osobiście przypominał mi żebym uważał. I dał d... Powinien dostać za to
  4. Wiesz co Przemas, dogadałem się z kumplem, że będziemy co jakiś czas robić wypad do Trójmiasta żeby odizolować się od Warszawy chociaż na week. Wtedy można zaliczyć przy okazji kluby studenckie i pobawić się trochę. Coś czuję, że znowu w styczniu tutaj zawitam :>
  5. Ja też dziękuję za fajne spotkanko. Miło Was było poznać. P.S. W Gdyni padało, a jak wjechałem do Gdańska to suchutko
  6. Adaś, raczej nie mogłem się pomylić, bo przecież u siebie też wymieniałem zaraz po zakupie Zresztą nieważne, wyjaśniło się i jest ok :th:.
  7. A co w Tym dziwnego Aneczko ???
  8. Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
  9. Dobry alarm to także X-SAFE 02 MDS CAN.
  10. Dobra dobra, przecież każdy lubi różne rzeczy i udziwnienia
  11. Wystarczy, że otworzysz schowek i popatrzysz czy jest na nią miejsce i po problemie.
  12. Ja u siebie mam D1S i mam bi-xenon czy jak kto woli w poprawnej nazwie w B6 - Xenon-PLUS
  13. NIEPRAWDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W bi-xenonie (a także w XENON-PLUS) są żarniki D1S.
  14. Fajnie by było. Z tego co słyszałem trzeba przejechać 2-3 razy żeby jakiś efekt był.
  15. Jak patrzyłem CHYBA w oniakowej B7 to tam była taka możliwość.
  16. Norbiasty. Zaraz chyba przyjadę do Ciebie złożyć życzonka i się przejechać przy okazji - nie podaruję chyba tego dzisiaj. Nie mogę po prostu. Mów gdzie jesteś - zaraz się zjawię
  17. Ale to pewnie ze 2-3 zbiorniki musisz przejeździć z tym dodatkiem. Jedno nie za wiele da. A czekam cały czas aż z tym Mixolem będzie zrobiony test. Właśnie to miałem dodać
  18. Myślisz ???
  19. Tylko to, że mógłbyś kupić sobie jakiś dodatek do paliwa (korekcje) i zdecydowanie nie zalecam wkręcania go wyżej niż 4200 obr (są przeładowania nawet 0,4-0,5 mbar), ale to i tak się prawie nie robi oprócz logów, aczkolwiek robiąc logi ja kręcę na maxa do 4200-4300, bo wyżej nie ma sensu. Jeden z naszych spotowiczów dowiedział się, że do wyczyszczenia dobrze układu wtryskowego idealnie nadaje się Mixol, czyli to do dwusuwów. Na 50L paliwa wlewa się 100-150g Mixolu i przejeżdża 2 zbiorniki - podobno nawet Andrzej Poniedziałek to sprawdzał i rzeczywiście pomaga. Ale kolega najpierw przetestuje i będziemy wiedzieli co i jak
  20. To wtedy jak już będzie wszystko git, to się przejadę i porównam do eSy Norbiastego
  21. Niby VAG wywalił Heating Circuit Malfunction, czyli coś z podgrzewaniem . W każdym razie dobrze, że sprawa rozwiązana. Zamykam.
  22. Jemu to chyba wystarczy tego. Tym bardziej, że ma ośkę i już przy tej mocy jest problem z trakcją
  23. Rzeczywiście jesteś wybredny Alv
  24. Trochę dziwne pomysły, ale nie do końca złe. Moja rada: nie kombinuj nic, bo jeszcze coś zepsujesz tylko jedź do jakiegoś sprawdzonego alarmiarza i niech założy Tobie np. 3 obwodowy immobilizer. Odetnie 3 różne obwody i tyle. On też już będzie wiedział na co konkretnie założyć blokadę.
  25. Kiedy zmienisz na tą nową ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.