Treść opublikowana przez lukaszr
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak to co ! Popsułeś i tyle :polew: Teraz mi to mówisz. Czekaj, ja Ci jakieś radio następnym razem przywiozę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A ja to mam wszystko
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siostra ładna ???Trzeba było powiedzieć, to byśmy wpadli na 18-tkę Spierd..., a sam osobiście przypominał mi żebym uważał. I dał d... Powinien dostać za to
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiesz co Przemas, dogadałem się z kumplem, że będziemy co jakiś czas robić wypad do Trójmiasta żeby odizolować się od Warszawy chociaż na week. Wtedy można zaliczyć przy okazji kluby studenckie i pobawić się trochę. Coś czuję, że znowu w styczniu tutaj zawitam :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też dziękuję za fajne spotkanko. Miło Was było poznać. P.S. W Gdyni padało, a jak wjechałem do Gdańska to suchutko
-
[B6 AWX] jakie żarniki (xenon) do B6
Adaś, raczej nie mogłem się pomylić, bo przecież u siebie też wymieniałem zaraz po zakupie Zresztą nieważne, wyjaśniło się i jest ok :th:.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co w Tym dziwnego Aneczko ???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Alarm do B7
Dobry alarm to także X-SAFE 02 MDS CAN.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra dobra, przecież każdy lubi różne rzeczy i udziwnienia
-
[B6 AVB] Zmieniarka do B6 gdzie montować??
Wystarczy, że otworzysz schowek i popatrzysz czy jest na nią miejsce i po problemie.
-
[B6 AWX] jakie żarniki (xenon) do B6
Ja u siebie mam D1S i mam bi-xenon czy jak kto woli w poprawnej nazwie w B6 - Xenon-PLUS
-
[B6 AWX] jakie żarniki (xenon) do B6
NIEPRAWDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W bi-xenonie (a także w XENON-PLUS) są żarniki D1S.
-
[B6 AWX] Logi dynamiczne ALVO wozu :) do oceny
Fajnie by było. Z tego co słyszałem trzeba przejechać 2-3 razy żeby jakiś efekt był.
-
[B5 AHU] Jak deaktywować EGR VAGiem ??
Jak patrzyłem CHYBA w oniakowej B7 to tam była taka możliwość.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbiasty. Zaraz chyba przyjadę do Ciebie złożyć życzonka i się przejechać przy okazji - nie podaruję chyba tego dzisiaj. Nie mogę po prostu. Mów gdzie jesteś - zaraz się zjawię
-
[B6 AWX] Logi dynamiczne ALVO wozu :) do oceny
Ale to pewnie ze 2-3 zbiorniki musisz przejeździć z tym dodatkiem. Jedno nie za wiele da. A czekam cały czas aż z tym Mixolem będzie zrobiony test. Właśnie to miałem dodać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślisz ???
-
[B6 AWX] Logi dynamiczne ALVO wozu :) do oceny
Tylko to, że mógłbyś kupić sobie jakiś dodatek do paliwa (korekcje) i zdecydowanie nie zalecam wkręcania go wyżej niż 4200 obr (są przeładowania nawet 0,4-0,5 mbar), ale to i tak się prawie nie robi oprócz logów, aczkolwiek robiąc logi ja kręcę na maxa do 4200-4300, bo wyżej nie ma sensu. Jeden z naszych spotowiczów dowiedział się, że do wyczyszczenia dobrze układu wtryskowego idealnie nadaje się Mixol, czyli to do dwusuwów. Na 50L paliwa wlewa się 100-150g Mixolu i przejeżdża 2 zbiorniki - podobno nawet Andrzej Poniedziałek to sprawdzał i rzeczywiście pomaga. Ale kolega najpierw przetestuje i będziemy wiedzieli co i jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To wtedy jak już będzie wszystko git, to się przejadę i porównam do eSy Norbiastego
-
[B5 AEB] Analiza błędów
Niby VAG wywalił Heating Circuit Malfunction, czyli coś z podgrzewaniem . W każdym razie dobrze, że sprawa rozwiązana. Zamykam.
-
[B6 AWX] Logi dynamiczne ALVO wozu :) do oceny
Jemu to chyba wystarczy tego. Tym bardziej, że ma ośkę i już przy tej mocy jest problem z trakcją
-
pośpiewajcie sobie z tymi paniami fajna pouczajaca zabawa
Rzeczywiście jesteś wybredny Alv
-
[B5 AHU] Zabezpieczenie przed "nieatoryzowanym" odpaleniem diesla!
Trochę dziwne pomysły, ale nie do końca złe. Moja rada: nie kombinuj nic, bo jeszcze coś zepsujesz tylko jedź do jakiegoś sprawdzonego alarmiarza i niech założy Tobie np. 3 obwodowy immobilizer. Odetnie 3 różne obwody i tyle. On też już będzie wiedział na co konkretnie założyć blokadę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiedy zmienisz na tą nową ??