Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=790853754af3b1971be762bced003d4e
  2. Spoko, dzwoń.
  3. Nie bój się Słoneczko, ja nie gryzę Z tego co wiem to 20.
  4. Wpisz wpisz, a wtedy usłyszysz moje drugie oblicze Obiecujesz, że zadzwonisz ????? A co, nie zdążysz przyjechać, bo kończycie dzielić działeczkę ??? Tylko pamiętaj, że ja nie chce koło oniaka, bo będzie mnie nękał, a jak pomyli domy to co wtedy ??? :polew:
  5. Spoko. Dzwoń śmiało, a wytłumaczę Tobie słodkim głosem co i jak
  6. Właśnie chciałem zapytać czy na NŚ czy w Arkadii. Zdecydowanie Arkadia jest lepsza :th:
  7. Morgoth, czy Ty zawsze musisz wyskoczyć z jakimś tekstem oderwanym od wątku ??. Druga strona już jest o mizianiu, dupeczkach, balonach i sofii, a Ty wyskakujesz z jakimś rozrządem. Napisz jeszcze ile kosztowało Ciebie doprowadzenie autka do stanu normalności po zakupie, ile kosztuje roczne utrzymanie oraz ile pali i będzie komplet :th:
  8. Może trochę OT, ale ja bym tego nie popuścił tylko rzeczywiście pojechał do tego alarmiarza i poprosił grzecznie o zwrot kosztów za to co zepsuł. Nie darowałbym takiego partactwa.
  9. Nie ważne czy jest kurtyna czy nie: poduszka nie działa i to jest ważne oraz to jak głupio rozwiązałeś problem. Wiem, że to trochę kosztuje, ale na bezpieczeństwie w samochodzie się nie oszczędza. Wybierz poduszkę taką żeby była dobra. Nic nie napisałeś czym się różnią te poduszki oprócz ceny. Łatwo krytykować, ale nie to, że tej poduszki nie ma, ale sposób w jaki to rozwiązałeś i dla Ciebie jest ok. Odpowiedź jest prosta - trzeba wydać niestety parę groszy i doprowadzić to do porządku.
  10. Ktoś się jako ja chciał pojawić P.S. Poziek, a Ty co przeskrobałeś ?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,45.msg243763.html#msg243763
  11. Cóż, ostrzeżenie już na Ciebie czeka. Nazbierałeś już tyle minusów, że zostało miejsca jeszcze na dwa i dostaniesz ładną kropeczkę
  12. Ty nie pierdziel tylko się podziel. Ustalenia wczoraj były i pakt zawarty, a oniaka można wziąć do spółki
  13. Ja się piszę.
  14. G12 + miesza się z innymi, a G12 nie.
  15. Dobra, to Adaś zdzwonimy się, ale to jeszcze ponad tydzień także coś więcej będę wiedział to dam znać.
  16. Ale 1366 to błąd "otwarcia po sygnale zderzenia". Tak jakby było coś z czujnikiem (czujnikami) odpowiadającymi za wysyłanie odpowiednich sygnałów podczas dzwona.
  17. Adaś, jak tam cathering dzisiaj rano ??? Było jak i gdzie się rozłożyć, bo nie wiem czy mam jechać dzisiaj czy nie
  18. A czemu lejesz G12 +, a nie zwykły G12 ???
  19. Pełen profesionalizm. Nawet nie wiem co napisać. Ręce mi opadły jak to przeczytałem. Współczuję Tobie.
  20. Tak wiem. Zawsze też byłem za tym żeby wymieniać co 60 tyś, ale też nie można przesadzać. Górna granica to jest 80-90 tyś jeżeli, powtórzę raz jeszcze: użyte części były dobrej jakości
  21. Bez przesady - chyba, że ktoś jeździ same krótkie odcinki. Normalnie możesz jeździć do 80-90 tyś, ale jeżeli rozrząd został zrobiony na dobrych częściach, a nie jakiś tanich zamiennikach.
  22. W książce serwisowej na wlepce (1 strona - okładka) masz oznaczenie skrzyni biegów. W bagażniku też masz taką wlepkę. Ewentualnie poszukaj w internecie lub na forum VIN dekodera. Kiedyś był na oilshopie, ale teraz zlikwidowali nie wiadomo czemu. Tak byś wpisał VIN i tam byłoby z tego co pamiętam napisane.
  23. Adam, za tydzień będę jechał do Gdańska po auto z kolegą. Wracając możemy zajechać do Elbląga i pobawić się. Nie ma problemu. Jadę na 100%.
  24. Ale to widać w 007 i u niego ta temperatura w ogóle się chyba nie zmieniała tak jakby czujnik był walnięty. U mnie normalnie się to zmienia w czasie jazdy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.