Treść opublikowana przez lukaszr
-
[B5 AHU] Co oznaczają kolejne kolumny ?? (Basic Settings grupa 000).
Dokładnie to :
-
Bombay TV - Robimy filmy
http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=790853754af3b1971be762bced003d4e
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko, dzwoń.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie bój się Słoneczko, ja nie gryzę Z tego co wiem to 20.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpisz wpisz, a wtedy usłyszysz moje drugie oblicze Obiecujesz, że zadzwonisz ????? A co, nie zdążysz przyjechać, bo kończycie dzielić działeczkę ??? Tylko pamiętaj, że ja nie chce koło oniaka, bo będzie mnie nękał, a jak pomyli domy to co wtedy ??? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko. Dzwoń śmiało, a wytłumaczę Tobie słodkim głosem co i jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Właśnie chciałem zapytać czy na NŚ czy w Arkadii. Zdecydowanie Arkadia jest lepsza :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Morgoth, czy Ty zawsze musisz wyskoczyć z jakimś tekstem oderwanym od wątku ??. Druga strona już jest o mizianiu, dupeczkach, balonach i sofii, a Ty wyskakujesz z jakimś rozrządem. Napisz jeszcze ile kosztowało Ciebie doprowadzenie autka do stanu normalności po zakupie, ile kosztuje roczne utrzymanie oraz ile pali i będzie komplet :th:
-
[B6 ASN] ESP+EPC+CHECK wszystko na raz po myjni!!!
Może trochę OT, ale ja bym tego nie popuścił tylko rzeczywiście pojechał do tego alarmiarza i poprosił grzecznie o zwrot kosztów za to co zepsuł. Nie darowałbym takiego partactwa.
-
[B5 1Z] Air Bag > caly czas sie swieci. kto w trojmiescie moze pomoc ?
Nie ważne czy jest kurtyna czy nie: poduszka nie działa i to jest ważne oraz to jak głupio rozwiązałeś problem. Wiem, że to trochę kosztuje, ale na bezpieczeństwie w samochodzie się nie oszczędza. Wybierz poduszkę taką żeby była dobra. Nic nie napisałeś czym się różnią te poduszki oprócz ceny. Łatwo krytykować, ale nie to, że tej poduszki nie ma, ale sposób w jaki to rozwiązałeś i dla Ciebie jest ok. Odpowiedź jest prosta - trzeba wydać niestety parę groszy i doprowadzić to do porządku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktoś się jako ja chciał pojawić P.S. Poziek, a Ty co przeskrobałeś ?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,45.msg243763.html#msg243763
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cóż, ostrzeżenie już na Ciebie czeka. Nazbierałeś już tyle minusów, że zostało miejsca jeszcze na dwa i dostaniesz ładną kropeczkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty nie pierdziel tylko się podziel. Ustalenia wczoraj były i pakt zawarty, a oniaka można wziąć do spółki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja się piszę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
G12 + miesza się z innymi, a G12 nie.
-
[B5 AFN] Bardzo proszę o analize logów dynamicznych
Dobra, to Adaś zdzwonimy się, ale to jeszcze ponad tydzień także coś więcej będę wiedział to dam znać.
-
[8L a3] bagaznik sie otwiera jak odpalasz autko
Ale 1366 to błąd "otwarcia po sygnale zderzenia". Tak jakby było coś z czujnikiem (czujnikami) odpowiadającymi za wysyłanie odpowiednich sygnałów podczas dzwona.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś, jak tam cathering dzisiaj rano ??? Było jak i gdzie się rozłożyć, bo nie wiem czy mam jechać dzisiaj czy nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A czemu lejesz G12 +, a nie zwykły G12 ???
-
[B5 1Z] Air Bag > caly czas sie swieci. kto w trojmiescie moze pomoc ?
Pełen profesionalizm. Nawet nie wiem co napisać. Ręce mi opadły jak to przeczytałem. Współczuję Tobie.
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
Tak wiem. Zawsze też byłem za tym żeby wymieniać co 60 tyś, ale też nie można przesadzać. Górna granica to jest 80-90 tyś jeżeli, powtórzę raz jeszcze: użyte części były dobrej jakości
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
Bez przesady - chyba, że ktoś jeździ same krótkie odcinki. Normalnie możesz jeździć do 80-90 tyś, ale jeżeli rozrząd został zrobiony na dobrych częściach, a nie jakiś tanich zamiennikach.
-
[B5 AEB] Gdzie numer skrzyni biegów ??
W książce serwisowej na wlepce (1 strona - okładka) masz oznaczenie skrzyni biegów. W bagażniku też masz taką wlepkę. Ewentualnie poszukaj w internecie lub na forum VIN dekodera. Kiedyś był na oilshopie, ale teraz zlikwidowali nie wiadomo czemu. Tak byś wpisał VIN i tam byłoby z tego co pamiętam napisane.
-
[B5 AFN] Bardzo proszę o analize logów dynamicznych
Adam, za tydzień będę jechał do Gdańska po auto z kolegą. Wracając możemy zajechać do Elbląga i pobawić się. Nie ma problemu. Jadę na 100%.
-
[B6 AWX] Logi dynamiczne ALVO wozu :) do oceny
Ale to widać w 007 i u niego ta temperatura w ogóle się chyba nie zmieniała tak jakby czujnik był walnięty. U mnie normalnie się to zmienia w czasie jazdy.