Treść opublikowana przez lukaszr
-
Alkomat drogi czy tani ?
Czytałem artykuł o alkomatach - jest problem, że rzeczywiście te najtańsze urządzenia potrafią nieźle przekłamywać. Jakiś magazyn robił test urządzeń, które można kupić i w internecie i nie tylko. Rzeczywiście kierowcy muszą uważać, bo można się wkopać z tymi pomiarami. Tylko te droższe urządzenia (jak dobrze pamiętam to najtańsze było po 100 parę zł) potrafiły poprawnie lub naprawdę z niewielkim błędem wykonać pomiar.
-
[B5 APU] VAG - czyli gdzie się udać ?
Jeżeli będziesz tylko robił odczyty to nic nie zepsujesz. Aczkolwiek nie znam Polskiego VAGa - wolę VAG-COM. Nie róbcie żadnych adaptacji, kodowania i innych rzeczy, a nic nie zepsujecie.
-
[all] Navigation Plus - kto mi powie jaki to model DX czy nie??!
Płyty do RNS'ów muszą być odpowiednio nagrywane (rodzaj nagrywarki, softu, program, sposó.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum i zapraszamy do czynnego udziału oraz na spociki: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,45.0.html
-
[B5 AFB] silnik nie uruchamia się
Mogłeś i w tym jest największy problem.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Sam nie, ale wziąć za łby tych z trójmiasta oraz okolic i coś wspólnie pomyśleć.
-
Wybór CB radia :)
To, że jej nie miałem, a miało ją kilkanaście osób których znam i jakimś cudem w 80% się rozsypały to chyba nie znaczy, że jest dobra ?? Czemu mówisz, że gorąco polecasz ?? Tak samo Tobie ktoś uwierzy, że Uniden jest dobry, jak mi, że Hustler jest zły.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proszę proszę, któż to tutaj zawitał i się odezwał
-
[B5 AHL] Bardzo proszę o pomoc analiza VAG
Na 1 rzut oka to problem z przepływką, sondą i alarmem (ale to pewnie stare). Próbowałeś skasować błędy i zeskanować jeszcze raz ??? Może to stare jakieś.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To mnie dziwi jeszcze bardziej. Myślałem, że trójmiejskie spociki tak jak warszawskie będą regularnie, a tu widzę bryndza. Przemas mógłby zabrać się za to w końcu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A z tego co widziałem to z Elbląga jest kilka osób. Z okolic też by się ktoś znalazł. Nie wiem czemu tak jest
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ale tu aktywność jest duża. Jedna strona na tydzień
-
[B5 AFB] silnik nie uruchamia się
Ja na Twoim miejscu sprawdziłbym samą pompę paliwa - jak nie dostawała paliwa to oby nic jej się nie stało.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba to jednak nie o Tobie, chyba, że masz 6 miesięcy i jesteś owczarkiem niemieckim, bo o tym pisała Angela
-
[B5 AJM] Prośba o analize logów
Sorry Maciek, ale po tych słowach tym bardziej nie ufałbym temu mechanikowi. Co z tego, że "zwija asfalt na 2 i 3" - to dobre dla barana z beemki. Ważne jest też to co wyrzuca komputer. Ja mimo wszystko bym go dał do dobrego tunera niech to przejrzy. Ale to co zrobisz to Twoja sprawa - może my się tutaj nie znamy .
-
[B5 1Z] Doprowadzenie Autka Do Porządku: Analiza Logów STAT + DYN
A pytałeś w dziale spociki krakowskie ?? Ktoś tam na pewno pomoże. Poza tym czytałem gdzieś na forum wczoraj o kimś dobrym na śląsku. Poszukaj.
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów-silnik drga na wolnych obrotach,zle pali
Nie koniecznie wymieniać, trzeba zdjąć osłonę i się mu przyjrzeć - niech to zrobi osoba, która ma o tym pojęcie. Niech obejrzy poszczególne elementy i go przestawi. Teraz OB jest sporo mniejszy - taki mniej więcej powinien być w tym silniku. Ale nie ciągnij nim aż do 5 tyś obrotów przy logach - aż tyle nie potrzeba. Pewnie przez to wysterowanie N75 tak skoczyło.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornecik, chyba nie polecisz po tą lalkę już do Niemiec. Ktoś Ci ją dmuchnął przed nosem:
-
Wybór CB radia :)
I uważam, że zrobiłeś błąd kupując tego Hustlera. Zależy ile będziesz jeździł, ale jeżeli sporo, to wymienisz ją za rok. Trzeba było dołożyć i kupić ML. To przeważnie jest w zestawie
-
Wybór CB radia :)
Hustler to przereklamowane badziewie, które po roku czasu trzeba wyrzucić ze względu na kiepską konstrukcję. Ja w sumie mógłbym załatwić klubowy zakup Alana i do tego antenki typu ML lub jej odpowiednika SIRIO - sam ją mam i rewelacja.
-
[B5 AJM] Prośba o analize logów
Powinieneś czuć mocniejsze szarpnięcie tak jakby turbina wyszła z turbodziury - OB. Z tym lepiej sam nie kombinuj - niech zrobi to osoba, która się na tym zna i niech ona też przejrzy program jeszcze raz. Nie wiem skąd ten OB się taki bierze. U mnie jest też, ale góra 0,2 mbar, a nie prawie 0,5mbar.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zapraszamy. A to gdzie można zobaczyć w nazwie wątku (doprecyzowując parking dolny przy komisie).
-
[B5 AJM] Prośba o analize logów
Teraz tak. W tych logach tylko dziwnie wygląda ten OB - dochodzi aż do 2560 mbar, bo tak to nie ma tu nic niepokojącego. Niby mały OB powinien być, ale nie aż taki - chociaż ...
-
[B5 AJM] Prośba o analize logów
To chyba mamy inne linki, bo ja nie widzę żeby były poprawione.
-
[B5 AFB] Jaka jest róznica w paliwach?
Ja odkąd kupiłem auto zrobiłem (2 miesiące) na tym paliwku 8 tyś i jest ok.