Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Ewidentnie masz do wymiany termostat - przecież widzisz, że wskazania G2 i G62 się prawie pokrywają. Tutaj jednakowy to nie znaczy co do 0,1 stopnia.
  2. Do Ciebie jest olej z normą 505.00 czyli MOTUL 8100 X-CESS 5W40. Możesz dolać środka czyszczącego przed zmianą.
  3. Właśnie o tym piszę
  4. Warto wyjąć ten czujnik i go dobrze przeczyścić najpierw i włożyć z powrotem. Sprawdź także połączenia do tego czujnika. Możliwe, że pomoże, a jak nie to niestety trzeba będzie go wymienić.
  5. lukaszr odpowiedział(a) na Jacek R temat w 1.9TDI
    Jak będziesz wiedział po kilku bakach o ile przekłamuje FIS to przestawimy to na spocie - nie ma problemu
  6. Może to być czujnik temperatury G2/G62. Trzeba sprawdzić VAGiem i wszystko będzie jasne. Więcej na temat jak to sprawdzić jest tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18478.0.html
  7. lukaszr odpowiedział(a) na PawełA4 temat w 1.9TDI
    Jeżdżąc po PL drogach wymienia się max po 90 tyś. Poprzedni właściciel mojego AVF przejechał po Niemczech aż 132 tyś km - sprawdziłem w ASO. Ale ja po naszych drogach będę zmieniał max po 90 tyś.
  8. lukaszr odpowiedział(a) na Jacek R temat w 1.9TDI
    FIS może przekłamywać, więc lepiej sprawdź ile jest w rzeczywistości.
  9. Jak kur... pijesz ?? I nic nie mówisz, piszesz. Wiem, że masz 10 punktowy powód, ale powiedziałbyś kolegom - podtrzymalibyśmy Ciebie na duchu
  10. Czemu wyszedłeś ??
  11. Ja kiedyś kupiłem DEPO do innej marki niż Audi i powiem szczerze, że jakość pozostawia wiele do życzenia - świeciły kiepsko, bo nie było ładnego strumienia światła tylko jakiś tu mocniej, tam mniej - strasznie nierównomiernie. Poza tym materiały, z których są robione te reflektory są kiepskie, bo poodpadała ta chromowa powłoka. Ogólnie NIE POLECAM.
  12. Dokładnie, umów się z Rogalem, a na pewno nie będziesz żałował. Warto przyjechać te parę km i mieć dobrze zrobione.
  13. Na forum jest sporo tego, a tu dla przykładu masz mojego AVF'a i gdzie było robione: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17501.0.html Reszty poszukaj na forum. Zamykam.
  14. Z tymi serwisami to jest różnie - musisz po prostu zapytać o to na jakich częściach będziesz miał to zrobiony (firma) oraz czy są w stanie zrobić to co napisał Spanky.
  15. Jakoś nie mogę się połączyć - nie wyłączyłeś go ??
  16. Z kątem może być różnie - trzeba by sprawdzić w VAGu. Jeżeli chodzi o rozrząd to albo ORI, albo np: paski contitecha, rolki, napinacze, pompa wody itp SKF. Ogólnie nie kupuj byle czego.
  17. Jednak pasek polecałbym CONTITECH. A masz dobrze ustawiony kąt wtrysku ?
  18. To nie jest takie hop-siup, ale jakbyś miała grę to możesz pograć - zawsze jakieś mięsko do nabijania fragów się przyda
  19. Widzę oniak, że się rozumiemy. Z chęcią poganiam Ciebie z jakimś tasakiem lub piłą w ręku
  20. To nie jest wymiana paska rozrządu tylko wymiana rozrządu - pamiętaj żeby ten kto to będzie wykonywał zrobił to dobrze. Podstawa to wymienić wszystkie rolki, pasek, pompę wody, płyn chłodniczy i być może przy okazji termostat, bo to niewielki koszt, a ważny element w silniku. Warsztat dobrze żeby wiedział jak złożyć to wszystko i ładnie ustawić (chodzi m.in. o kąt wtrysku). Muszą podłączyć się komputerem przy ustawianiu.
  21. Spalanie masz większe, bo silnik niedogrzany. Wymień jak najszybciej ten termostat, bo szkoda silnika
  22. Pewnie, że nudny. Lepiej się wyżyć i dla zdrowia pobiegać trochę z bronią. Już nie mogę się doczekać żeby zrobić oniakowi headshot'a
  23. Ostatnie, malutkie OT: Alv jutro pogadamy na PW na spokojnie, bo zaraz bana dostaniemy :>
  24. A co do tematu lusterek, to trzeba zobaczyć czego można przeprowadzić adaptację, tylko trzeba znać numer modułu, bo mam opisy, ale nie znam numeru tego, który odpowiada za te rzeczy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.