Treść opublikowana przez lukaszr
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
AHH 90KM to jak jest dobry to wącha ropę, a nie ją bierze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ja mogę zrobić za 5500 EURO netto + 22% VAT :th:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie omieszkam dać znać
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Możliwy, ale w określonych warunkach.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Murzyn, ale to jest AVF. Ja uzyskałem 4,8L/100km na trasie długości 50km, jadąc na tempomacie 95km/h. On zrobił 920 km i to część na drogach gorszej jakości. Dziwne te spalanie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Nie wierzę. To wychodzi 4,8L/100km. Albo jechałeś non-stop 90km/h i nie wyprzedzałeś ani nic, albo coś Ci się pomieszało.
-
[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008
Popatrz na wskazanie temperatury to będziesz wiedział czemu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To zdemontuj TV oraz DVD i załóż jeszcze raz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ona będzie z teściową realizować jakieś babskie sprawy, a mnie nic do tego - wręcz wolałbym omijać te nudy. Zobaczymy kiedy teraz będę :>
-
[B5 AFN] Problem z reflektorem - soczewka słabo świeci
Kolega SebMis miał to samo. Rozebrał reflektor i odwrócił taki odblask, który znajduje się w soczewce, bo się po prostu wypalił. Odpowiada on za odbicie światła z żarnika lub żarówki. Jeżeli jest on wypalony lub nie do końca jest w stanie odbić światło to wtedy soczewka niby świeci, ale nie do końca. Po więcej informacji zgłoś się do tego klubowicza.
-
Opinie na temat lamp DEPO
To chyba teraz tak jest z tym FK, bo jak kupowałem 3 lata temu to straszna jakość była tych lamp. Albo trafiłem na taki egzemplarz.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ciesz się, że to się skończyło tak jak skończyło, bo byś miał portfel chudszy, a ja bym miał wyrzuty sumienia Dokładnie tak jak Adam pisze. Poza tym coś mi się wydaje, że za niedługi czas żona mnie znowu do Elbląga wyciągnie, bo znowu będzie miała tam 1 rzecz do załatwienia, a wtedy Alv chyba byśmy gardła przepłukali. Co Ty (Wy) na to ???
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów-silnik drga na wolnych obrotach,zle pali
011 dynamiczny.
-
[B6 AWX] Prośba o analize logów-silnik drga na wolnych obrotach,zle pali
1. Po pierwsze - logi do powtórki - nie rozgrzałeś silnika albo czeka Ciebie wymiana termostatu. Jak go wymienisz to zrób jeszcze raz logi, bo silnik ma tylko 77/80 stopni. W dynamicznych jest już 84 stopnie więc przypomnij sobie jak było 2. Trochę zły kąt synchronizacji w rozrządzie (powinien być najlepiej około 0 st w 004 BS - mieści się w normie ale przy jej granicy) - źle ustawiony rozrząd lub napinacz paska słabo napina. Kiedy był robiony rozrząd ? - jeżeli dawno to zrób go jak najszybciej lub przynajmniej popraw. 3. Ile masz przebiegu - zakładam, że około 200 tyś ?? - korekcja wtrysków - chyba, że to wina zrobienia logów na niedogrzanym silniku. 4. Przy doładowaniu masz dość spory OB (az do 2800 mbar - trochę dużo). Powtórz ten log i wrzuć raz jeszcze (w 010 wygląda, że tego OB nie było takiego dużego - około 2400 mbar czyli ok) Reszta bez zarzutu - zdrowy AWX - sprawdź tylko te rzeczy co wyżej wypisałem, a przede wszystkim termostat (007 w ENGINE - musi trzymać 88-92 stopnie, czasami spadnie do 85 jak będziesz stał dłużej na biegu jałowym). Teraz są zimne dni - szkoda autka. Co do tego złego palenia to po logach ciężko stwierdzić, bo wygląda na ok. Sprawdź świece żarowe. Co do drgań to może poduchy silnika lub koło dwumasowe (sprzęgło).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tu bym raczej nie czerpał z tego przyjemności tylko współczuł - nie wiem czym tu się chwalić w takim spalaniu, bo te pieniądze wolałbym wydać na co innego :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty tak od rana ????? Ale masz zdrowie ... i silną rękę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A może na następny co
-
[B5 AFB] Zgasł w czasie jazdy i nie może już odpalić. Błędy.
Ten błąd dotyczy nastawnika dawki paliwa (błąd dostosowania jego ilości).
-
Jakiego palmtopa do navi wybrać???
Daj spokój z tym TOM TOMem - szkoda na to słów. Kaj, ja na Twoim miejscu kupiłbym sobie to co właśnie wybrałeś. Sam mam MIO tylko model P550 i jestem bardzo zadowolony. Urządzenia firm takich jak HP lub FS są 2x droższe (jak nie lepiej), a oferują dokładnie to samo, a płacisz tylko niepotrzebnie za markę. Kupisz do tego AM 4.0 i będziesz naprawdę bardzo zadowolony.
-
[B5 AHH] Komunikat OIL SENSOR
Może to coś pomoże: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19826.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16691.0.html
-
[B6 BFB] Cewki i swiece. POMOCY
Słoneczko, Boscha niech lepiej nie wsadza, bo to już nie ta marka sprzed lat - teraz strasznie popsuła im się jakość produktów. Jeżeli świece to tylko NGK, a będziesz zadowolony .
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów - 2 x notlauf i inne.
Sprawdź najpierw w VAGu 007 w ENGINE i porównaj z 003 w INSTRUMENTS. Jeżeli te same to termostat, jeżeli sporo różne to czujnik. Chyba, że źle zrozumiałem wątek.
-
[B5 ADR] Odczytanie kodu
00281 - Sensor prędkości pojazdu (czujnik prędkości własnej pojazdu) – brak sygnału (G68). Może przestał działać czujnik. Sprawdź też połączenie do niego, bo może coś jest ze stykami.
-
[B5 AHH] Problemy Z Temperaturą !!!
Najpierw to niech podłączy VAGa i niech sprawdzi jaką on wskazuje temperaturę (007 w ENGINE i 003 w INSTRUMENTS).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sebek to gdzie Ty jeździsz i którędy, że ciągle w Ciebie kamieniami rzucają - komu się naraziłeś ???