Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdecydowanie, w końcu SWR (współczynnnik fali stojącej czyli stosunek amplitudy fali stojącej powstającej w linii przesyłowej do amplitudy fali przesyłanej) spadł z 1,5 na 1,0 :> :th:
-
[B5 1Z] Który aku lepszy, doradzcie !
Ja i ludzie, którym polecam kupujemy u Sebastiana: http://www.allegro.pl/item274121398_akumulator_varta_blue_dynamic_74ah_680a_w_wa_hurt_.html Ma naprawdę dobre ceny, gwarancję i pewność, że akumulator nie stoi od roku w miejscu.
-
[B5 AFN] Ustawienie świateł [xenon]
Ale mimo wszystko prosimy kolegę Voucher żeby napisał co zrobił. Może komuś się to kiedyś przyda.
-
[B5 AVG] Prośba o analize logów !!
Wyręczyłeś mnie Spanky, a ja tyle napisałem i nie zdążyłem wysłać . Potwierdzam.
-
[B6 AWX] Logi dynamiczne ALVO wozu :) do oceny
Alv, qrfa, doskonale wiesz od tygodnia ponad, że masz walnięty termostat i silnik Twój osiąga max 82-83 stopnie temperatury. W logach masz 80 stopni Nie ma sensu robić logów jak masz niedogrzane auto. Są nie do końca miarodajne. Wymień ten termostat i wtedy zrób pełne logi razem ze statycznymi i BS. Jeżeli chodzi o to co tutaj widzę, to nie ma do czego się na razie przyczepić może poza ciut za dużym OB (do 2750 mbar) i tego, że nie jestem pewien czy dobrze wciskałeś na max pedał gazu w każdym z tych pomiarów . Acha i logi rób na drugi raz pojedynczo, a nie po 2 na 1 pomiar, bo jest wtedy mniejsze próbkowanie czyli mniej wyników. Niepotrzebnie też robisz dwa razy taki sam pomiar. Wiesz co z tym czujnikiem to sam nie wiem co myśleć. Różnica pomiędzy 007 ENG i 003 INST u Ciebie jest około 6-7 stopni i u mnie też. Mamy prawie to samo. Jak wymienisz to wtedy się sprawdzi czy na nowym też będą takie różnice. Ale najpierw termostat. To tak ode mnie
-
[B5 1Z] Który aku lepszy, doradzcie !
A ja bym wziął 2. Bosch ostatnimi czasy zajął się produkcją wszystkiego (chyba jeszcze bułek nie pieką) i ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Za to VARTA służy już wielu moim znajomym i wszystko jest ok.
-
[B5 ANB] W ktorym miejscu dokladnie znajduje sie turbosprezarka?
Odpowiem może trochę głupio i OT: skoro nie wiesz gdzie jest turbina w Twoim aucie to może też nie bierz się sam za wymontowywanie tego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teczuszkę to ja już mam i to taką, że ledwo mieści się na 5 regałach w archiwum. Możesz dorzucić tam tych kilka swoich marnych stronic Ci co to kompletują skomentują Twoje zapiski, że takie rzeczy to ja robiłem już w żłobku P.S. Nawet nie wiesz ile jest multimediów w archiwum ze spotów, zlotów i innych spotkań klubowiczów Już mi zaczyna brakować nośników do nagrywania :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaśka, coś mi tu kręcisz z tymi podziękowaniami Odbiór się raczej nie poprawił, a jak już to tak, że jest praktycznie niezauważalny. To jest radio w samochodzie gdzie instalacja nigdy nie będzie idealna i warunki też . Teraz lepszy będzie głównie sygnał wychodzący Pamięć to ja mam dobrą, ale po prostu człowiek jest tak skonstruowany, że jak czegoś nie widzi przez jakiś czas to powoli zapomina. Może nie tyle byłbym rad zobaczyć Twoją wredną facjatę co to, czym przyjeżdżasz :polew: Wiem wiem, cały czas mnie obserwujesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet ??? Nie pamiętam nikogo takiego. Malik ??? Coś mi się obiło o uszy. Motor ??? Też gdzieś już to słyszałem. Generalnie pewnie przyjechali raz na spota tylko po to żeby im skasować INSPEKCJĘ i tyle ich widziano
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie masz rację, ale do takiego wieku to mi jeszcze baaaaardzo daleko :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teraz tak "to" się nazywa - ciekawe ciekawe ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum
-
[B5 AFN] Bardzo proszę o analize logów dynamicznych
Logi dynamiczne to nie wszystko. Dlatego warto by było żebyś zrobić pełne logowanie wg schematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18478.0.html W tych logach nie widzę nic niepokojącego (przy 2200 obr jedynie coś turbinka zasłabła). Ewentualnie jeszcze coś z kątem jest nie tak (w AFN przy dynamicznych w 000 poz. 2 powinna być w przedziale 138...188, a u Ciebie dochodzi do 220). Jedyne rozwiązanie - zrobić pełne logi, czyli DYNAMICZNE , STATYCZNE i BASIC SETTINGS.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie. Pozieczku, a Ty szykuj dupeczkę, bo już 17:30. Mam nadzieję, że ktoś przywiezie lapka.
-
[B7 3.0TDi] Problem z odpalaniem
Kobieta (zresztą niektórzy faceci też) potrafi rozwalić rozrusznik w jeden dzień.
-
[B5 AFN] Ustawienie świateł [xenon]
Pewnie był odpięty silniczek od regulacji poziomu albo był źle wsunięty w reflektor, bo lewy w ogóle nie ruszał się góra/dół.
-
[B5 ADR] Gdzie w VAG-u taka funkcja?
Pamiętam pamiętam, jak tylko dopadnę jakiś automat to na bank to sprawdzę.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kurcze, chyba nie wypali mi ten wyjazd na week teraz. Jeszcze do końca nie wiem, ale chyba nie dam rady.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj Pozieczku Pozieczku, czekaj no, przyjdziesz Ty jeszcze żeby Ci wetknąć Jako WIELEBNY WIT masz dobre układy tam gdzie trzeba
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
AWX-a 2002r zalałeś 10w40? Do Twojego 5w40 z normą 505.01!!!!!!!!!!!! Właśnie - nawet jeżeli miał przebieg taki jak mówisz to mogłeś zalać syntetyczny, a przeczyścić go przed zmianą MOTUL ENGINE CLEAN. Czy aby na pewno ten co zalazłeś 10W40 jest z normą 505.01 ???
-
[B5 AHU] Prośba o anlizę TERMOSTAT a czujnik
To chyba będzie tak jak pisze mcm00 - do wymiany będzie termostat i czujnik podwójny i w tej kolejności.
-
Wybór CB radia :)
Jak zrobisz antenę wewnątrz (o wewnętrznych nie słyszałem, bo to mija się z celem) to odbiór będziesz miał bardzo słaby - pomijam nadawanie. Nie ma możliwości zrobienia czegoś wewnątrz bez znacznej utraty jakości sygnału. O radyjkach poczytaj na forum i w tym wątku - jest tego sporo.