Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdecydowanie za słaby
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ostrzeżenie to forma ukarania kogoś za niestosowne zachowanie i nie można rzucać nimi na prawo i lewo. Powaga musi być zachowana oraz wartość i znaczenie też.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To się dogadamy w Niedzielę :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja jak dobrze pójdzie to jadę z Wami popatrzeć. Więc daj Adaś znać co i jak parę godzin wcześniej.
-
[B5 AHU] Jak deaktywować EGR VAGiem ??
Tak też się domyślałem. Nigdy natomiast nie mogę dobrze zapamiętać, w którym to się miejscu zmienia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aaaaa no to wszystko zmienia. Ale też było za***iście :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proszę Ciebie Aniusiu, nie przypominaj mi nawet o tym. Ciężko mi wrócić do tej rzyczywistości. A z koncentracją to wiesz ... Bartek to ten co ostatnio przyjeżdżał na promkę ??? Jeżeli tak to mi wystarczyło jak mnie przewiózł kawałek. Szyja mnie bolała od trzymania głowy żeby nie poleciała do góry
-
[B6 AWX] Logi dynamiczne ALVO wozu :) do oceny
Czemu ja się nie dziwie, że widzę taką wypowiedź poźka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cholera, jak wsiadłem po spocie do swojego auta to chyba straciło z 50% mocy. Kurfa Norbi, niepotrzebnie dałeś mi się przejechać, ech ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nikt tu się nie kuci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A kto by się na mnie skusił ??? Na taką wredną, starą mordę nikt już niestety nie poleci Już Ty wiesz czemu :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego użytkowania forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego użytkowania forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego użytkowania forum Zapraszamy też na spociki warszawskie, a na pewno dowiesz się sporo na temat autka, które chcesz kupić jak i na co zwrócić uwagę przy zakupie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego użytkowania forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi, aż tyle czasu to chyba nikt nie ma Przecież te expose to zniechęca tylko do zakupu.
-
[B5 AHU] Jak deaktywować EGR VAGiem ??
Spanky, wydaje mi się, że jak grzebałem (chyba B7 oniaka, ale nie pamiętam tyle tego było) to widziałem taką opcję. Ostatnio szukałem w 2.5 TDI i nie mogłem znaleźć, ale podobno było w adaptacji niewidoczne (error), bo trzeba by się zalogować, a nie mam loginu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie bądź taki cwaniaczek [br] Nie obiecuj nie obiecuj, bo on to z chęcią by tam poszedł Aczkolwiek nie powiem, imprezki tam są fajne (byłem jako ten normalny).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawaj tą Hondę. Już wszyscy wiedzą, że Poziek jeździ na spociki z tymi co mają Hondy więc nie będzie zaskoczenia
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Łukasz + Ania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie bądź taki pewien
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niektórym wystarczy, że wgrają serię i od razu wszystko lepiej działa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I tak nie przyjeżdża więc co mu tam Każdy się z niego nabija więc chłopak dawno się zamknął w sobie, aczkolwiek po piątkowym wieczorze chyba powoli się otwiera
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie tak jest. Przykro mi bardzo, ale tylko klubowicze są do tego upoważnieni i nie ma wyjątków.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I podobno jest to skuteczne: http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=7782aef0c21a6b6753d0306217d36157