Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Zdecydowanie za słaby
  2. Ostrzeżenie to forma ukarania kogoś za niestosowne zachowanie i nie można rzucać nimi na prawo i lewo. Powaga musi być zachowana oraz wartość i znaczenie też.
  3. To się dogadamy w Niedzielę :th:
  4. A ja jak dobrze pójdzie to jadę z Wami popatrzeć. Więc daj Adaś znać co i jak parę godzin wcześniej.
  5. Tak też się domyślałem. Nigdy natomiast nie mogę dobrze zapamiętać, w którym to się miejscu zmienia
  6. Aaaaa no to wszystko zmienia. Ale też było za***iście :th:
  7. Proszę Ciebie Aniusiu, nie przypominaj mi nawet o tym. Ciężko mi wrócić do tej rzyczywistości. A z koncentracją to wiesz ... Bartek to ten co ostatnio przyjeżdżał na promkę ??? Jeżeli tak to mi wystarczyło jak mnie przewiózł kawałek. Szyja mnie bolała od trzymania głowy żeby nie poleciała do góry
  8. Czemu ja się nie dziwie, że widzę taką wypowiedź poźka
  9. Cholera, jak wsiadłem po spocie do swojego auta to chyba straciło z 50% mocy. Kurfa Norbi, niepotrzebnie dałeś mi się przejechać, ech ...
  10. Nikt tu się nie kuci
  11. A kto by się na mnie skusił ??? Na taką wredną, starą mordę nikt już niestety nie poleci Już Ty wiesz czemu :>
  12. Witamy i zapraszamy do czynnego użytkowania forum
  13. Witamy i zapraszamy do czynnego użytkowania forum
  14. Witamy i zapraszamy do czynnego użytkowania forum Zapraszamy też na spociki warszawskie, a na pewno dowiesz się sporo na temat autka, które chcesz kupić jak i na co zwrócić uwagę przy zakupie.
  15. Witamy i zapraszamy do czynnego użytkowania forum
  16. Norbi, aż tyle czasu to chyba nikt nie ma Przecież te expose to zniechęca tylko do zakupu.
  17. Spanky, wydaje mi się, że jak grzebałem (chyba B7 oniaka, ale nie pamiętam tyle tego było) to widziałem taką opcję. Ostatnio szukałem w 2.5 TDI i nie mogłem znaleźć, ale podobno było w adaptacji niewidoczne (error), bo trzeba by się zalogować, a nie mam loginu.
  18. Nie bądź taki cwaniaczek [br] Nie obiecuj nie obiecuj, bo on to z chęcią by tam poszedł Aczkolwiek nie powiem, imprezki tam są fajne (byłem jako ten normalny).
  19. Dawaj tą Hondę. Już wszyscy wiedzą, że Poziek jeździ na spociki z tymi co mają Hondy więc nie będzie zaskoczenia
  20. Nie bądź taki pewien
  21. Niektórym wystarczy, że wgrają serię i od razu wszystko lepiej działa
  22. I tak nie przyjeżdża więc co mu tam Każdy się z niego nabija więc chłopak dawno się zamknął w sobie, aczkolwiek po piątkowym wieczorze chyba powoli się otwiera
  23. Dokładnie tak jest. Przykro mi bardzo, ale tylko klubowicze są do tego upoważnieni i nie ma wyjątków.
  24. I podobno jest to skuteczne: http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=7782aef0c21a6b6753d0306217d36157

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.