Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najprawdopodobniej, bo ja pracuję na Domaniewskiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jechałem do pracy, jak zwykle zresztą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z poślizgiem to te i te
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To akurat nie Wiciu - on na pewno by mnie rozpoznał, bo bym mu drogę zajechał A co do brody to jakoś nie chce mi rosnąć w takim tempie jak u Was Ale jakbym teraz zaczął zapuszczać to na Święta jak w mordę strzelił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zależy gdzie tankujesz: w W-wie od 3,75 zł nawet do 4 zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Damy radę. Niech tylko Wiciu znajdzie trochę czasu to nadrobimy posty :polew: P.S. Widziałem Ciebie dzisiaj o 8 rano na Samochodowej/Domaniewskiej. Patrzyłeś się na mnie, bo się mijaliśmy, ale nie zajarzyłeś, że to ja .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale tu cisza ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale lansik :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uuuuu kogut zaraz pogoni kurki ... :D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jaaaaaaaaaa ?? Nie no, jakże bym śmiał. Nawet mi to przez myśl nie przeszło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziękuję za propozycje, ale na razie nie skorzystam Ale zapamiętam co i jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety nie posiadam. Zawsze jeździłem z tymi ramkami z takimi napisami i tak już się przyzwyczaiłem, że tak już mam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra dobra, ale przyznasz, że pomysły ciekawe :>
-
[B6 AVF] Spocony silnik
069 131 547 D - uszczelka 909 273 01 - o-ring
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
K. pewnie ma ochotę zwiedzić sklepy w Promce - znowu będziesz miał uszczuplony portfel po spocie :polew: Kosztowne są dla Ciebie te spociki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mariolka krejzolka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Generalnie to fajne z nich chłopaki :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj tam przesadzasz Dzisiaj chyba trochę ludzi się pojawi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no, najważniejsze to podejście do sprawy z humorem :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nie będzie wstyd ?? :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze napisałeś Hornecik - polecieć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To powinno przejść do historii.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bardzo śmieszne Michałku, bardzo śmieszne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie - można jeździć wolno, a niebezpiecznie, ale też można jeździć szybko i bezpiecznie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To się jeszcze okaże w praniu