Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Ja na pewno będę. Tylko dołączam się do pytania Kasi: o której ??
  2. Właśnie, współrzędne byłyby idealne. Chociaż pewnie zabiorę się "na czuja" z Lukasem
  3. Jakby tego nie odebrać - ciekawe stwierdzenie
  4. Dokładnie. Ale on po prostu lubi te "droższe" lody .
  5. Też bym się pisał, dawno nie jadłem :>
  6. Nieźle, właśnie oglądam na TVN24 relację z tego. Szkoda tych 2 pilotów.
  7. Widzę, że ładnie się działo wczoraj :> Całe szczęście, że Lukas był na posterunku
  8. To było jakiś rok temu i w wiadomościach takich rzeczy nie gadają. Jakby mieli gadać o każdym złodzieju, to nie było by miejsca na innych złodziei - szczególnie tych z ul. Wiejskiej
  9. U mnie nikt nie został ranny, ani nic - chyba ...
  10. W takie gierki nikt tu się nie bawi Ostatnio Policja wzięła na stłuczkę 2 łysych karków co ukradli auto. A że oni byli twardzi to zaczęli ganiać się z funkcjonariuszami operacyjnymi (po cywilnemu) między blokami i strzelać się. Na początku myślałem, że jakiś film kręcą, ale się okazało, że jednak nie. A ja akurat przy oknie robiłem sobie kanapki Później nawet łuski na chodniku znalazłem.
  11. U nas, a przynajmniej u mnie nic się złego nie dzieje. Od czasu do czasu tylko postrzelają się łysi z Policją pod oknami, ale generalnie jest spokój
  12. Odezwał się ten co mieszka w innej okolicy :polew: Chociaż czekaj czekaj ... tam jest bardziej stara praga, a my jesteśmy nowa z tego co pamiętam. To rzeczywiście zmienia postać rzeczy - ja nie wiem Wiciu, że Ty na takim zadupiu możesz mieszkać :polew: :polew:
  13. Jeżeli uda się Tobie je zwieźć do kraju :polew: Takiej ilości bagażu linie lotnicze nie przewidują :polew:
  14. Odpowiedź też kieruję do Kasi. Najlepsze rozwiązanie, które uważam za sensowne do auta to tak jak Lukas napisał - ręczniak. Jest takie urządzenie jak Alan-42. Bardzo dobre urządzenie - dość selektywne (wpływa to na jakoś połączeń - trzyma częstotliwość i nie narażone jest na zbędne harmoniczne z innych częstotliwości) i przede wszystkim przenośne. Można sobie je przenosić jak się chce i gdzie się chce. Ma akumulatorki i nawet chodząc sobie można pogadać W razie potrzeby można podłączyć pod antenę samochodową lub bazową co zwiększa zasięg, ale i tak do zastosowań na trasie wystarczy. Przecież nikt z auta nie potrzebuje zasięgu kilkudziesięciu km, bo nawet z anteny na dachu ciężko jest osiągnąć taki wynik - chyba, że ktoś trafi na dobrą propagację fal. Ja mam CB-Radio, ale stacjonarne, którego nie używam już od kilku lat (nawet jak Hornet dzwonił ostatnio do mnie z zapytaniem o radio to powiedziałem, że nie mam, bo one nie nadaje się do auta). Radyjko jest na inne pasma (m.in. do łączności DX - czyli dalekich) i jest gabarytowo olbrzymie. http://www.radio.org.pl/radiotelefony/pr_jackson.php Wniosek: Alan-42 - sobie też takiego kupuję, mimo, że mam stacjonarkę walającą się w domu. Jeżeli ktoś chce, to cenę za niego będę miał na poziomie 400 zł brutto tylko na razie w Alanie ich nie ma, bo jest tak rozchwytywane, że ciężko jest je utrzymać na półce. Poza tym, ostatnio wypowiadali się Policjanci, że są wrażliwi na ludzi, którzy mają CB-Radio - widać to przede wszystkim po antenie na dachu - uważają takich kierowców za cwaniaków i są do nich bardziej negatywnie nastawieni. M.in. też z tego powodu nie chce żeby było widać radyjko.
  15. Potrzebuję konkretny model, wysyłam zapytanie i dostaję cenę.
  16. Tzn żeby ktoś powiózł go do ślubu tak ?? Jak tak to Adaś ma wprawę :polew:
  17. Oczywiście, że kawę. Nawet by mi nie przeszło przez myśl co innego A propo póki pamiętam. Jakby ktoś potrzebował CB RADIO firmy ALAN z osprzętem to właśnie się dogadałem z dystrybutorem na Polskę, że dadzą mi pewien upust - z tego co wyliczyłem ceny będą lepsze niż na allegro, a i będzie pewność, że sprzęt jest z dobrego źródła i z gwarancją.
  18. + 22% VAT nie zapominaj Też się zastanawiam właśnie - przecież cenę dość atrakcyjną podałem. Jak K przyszła z tą kawą, a Ty właśnie się zmyłeś swoją strzałą, to miałem na nią ochotę - na kawę oczywiście, co by nie było niedomówień Ale pomyślałem, że jakoś tak senny byłeś więc nie poczęstowałem się :>
  19. Dokładnie Oniak wpadł na genialny pomysł żeby sprawdzić - okazało się, że jest Oczywiście pełen radości chciałem podłączyć swojego SE P900, a tu .... Nie wiem co jest grane. Jutro będę próbował zrobić jeszcze myk, że usunę te kilka urządzeń co mam przypisanych w BT telefonu i spróbuję raz jeszcze. Może to, że mam tam słuchawkę BT nie chce połączyć się z NAVI. Nokia się normalnie łączy. 13,5 minuty czy litrów E95 ?? :polew:
  20. Widzieliśmy chciałeś napisać oczywiście Lukasku Są git, ale zawsze znajdzie się coś do czego trzeba sie w klubie przyczepić :polew:
  21. + Quattro oczywiście. Tylko to już będzie musiał sam wyrezać
  22. Spoko, nie ma problemu. Jak masz laptopa to można nawet do wstępnie VAGiem potraktować.
  23. Zaczyna się ... gawędziarstwo :polew:
  24. Oczywiście, ale to raczej temat nie do publicznej rozprawy
  25. Lubię trójkąty także spokojnie poczekaj :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.