Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. Jak wyciągam półoś która jest między dwumasem to z prawej strony wyleci olej? Właśnie rozebrałem i mi trochę wyleciało i szybko podniosłem skrzynie.
  2. Jeśli chciałbym obić tarczę kevlarem to mogę kupić tylko nowy zwykły docisk ? Będzie to dobrze działało ze sobą? Mam silnik 177km
  3. Nic się nie zmieniło jeśli chodzi o silnik CGLC. Tylko ASO. Też widziałem ten zestaw na allegro za 3600zł ale koleś mówi że to luk a nie ma zamienników. Więc nie wiem od czego on to sprzedaje. Być może pasuje od innej wersji konnej silnika.
  4. Masz zdj jak zalałeś poduszkę skrzyni?
  5. Okej, dzięki.
  6. Znalazłem taki zestaw do odpowietrzania: http://allegro.pl/zestaw-do-odpowietrzania-plynu-hamulcowego-klucz-i7136759414.html Jeśli auto ma ABS to jak wygląda procedura odpowietrzania tym urządzeniem? Wystarczy odkręcić odpowietrznik i zasysać stary płyn do momentu pojawienia się nowego, czystego płynu czy jeszcze trzeba od czasu do czasu wcisnąć pedał sprzęgła? Jaki płyn wlać do Audi A4 B8 2.0TDI 177km ?
  7. Witam, chciałbym wymienić w swoim aucie wysprzęglik i pompe sprzęgła i wlać nowy płyn. Może mi ktoś napisać jak poprawnie odpowietrzyć cały układ? Powód dla którego chce to wykonać to szarpanie na rozgrzanym silniku podczas ruszania.
  8. Mówisz kolego o pompie sprzęgła czy o wysprzęgliku?
  9. Znalazłem takie aukcje do silnika CGLC. Wydaje mi się że w a4, a5 i q5 jest to samo sprzęgło i dwumas. Większość osób odpisuje że brak zamienników do CGLC a trzy aukcje znalazłem z LUKa. Ale ile w tym prawdy? http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-sprzeglo-audi-q5-2-0-tdi-177-km-i7053480374.html http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-sprzeglo-audi-a4-b8-2-0-tdi-177-km-i7114994820.html http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-sprzeglo-audi-a5-2-0-tdi-177-km-i7214761686.html Napisałem do kolesia. Zobacze co odpisze. Dostałem takie numery ale to są chyba numery oryginału a nie luka. https://mojeautoczesci.pl/dwumasysprzegla/124-kolo-dwumasowe-sprzeglo-vw-passat-b5-19-tdi.html Jeśli luk wypuszcza sprzęgło to części posiadają inny numer niż oryginalny?
  10. Gdzie kupiłeś i który wymieniałeś?
  11. Nie mam ale spróbuje załatwić.
  12. Tylko czy dwumas od CAGA pasuje do CGLC......
  13. Tego to już nie wiem. Na sprzegła24 zestaw oryginalny, produkcji Audi do CGLC, skrzynia manual 6 biegów kosztuje 3999zł. Pisałem z nimi, przysłali nawet zdjęcie. Przysyłają cały skręcony zestaw jak na zdjęciu.
  14. No właśnie ja szukam do CGLC i wychodzi na to że tylko ASO ale cena powala na kolana. Za dwumas wołają 5600 zł. A dwumas ze sprzeglem 7700 zł. Robota 2600zł. Także ostre przegięcie.
  15. Mówisz kolego o dwumasie i sprzęgle do 2.0TDI 177km, CGLC, manual 6 biegów? Jeśli tak to masz może numery części? Gdzie kupowałeś?
  16. Przebieg 242 tyś. Poziom oleju kontroluje. Procedura wypalania na postoju coś da? Jakieś opinie o zamienniku? Warto?
  17. Czym go wyczyścić? Ile kosztuje taki Dpf?
  18. No właśnie wypala mi się co 150-200km. Więc chyba za często.
  19. Oceni ktoś stan mojego filtra?
  20. Pytałem na sprzegła24 to odpisali że tylko OE Audi cena 3999zł.
  21. Witam, może ktoś ocenić stan filtra? Przebieg 242tyś
  22. Witam, czy jest zestaw dwumasu i sprzęgła luk lub sachs pasujący do Audi a4 b8 2.0TDI 177km, silnik CGLC ?
  23. Witam. Potrzebuję wycenę kompletnego dwumasu plus sprzęgła do Audi A4 B8 2.0 TDI CGLC 177km 2013 rok oraz świec żarowych.
  24. mateusz16 odpowiedział(a) na mateusz16 temat w Audi A4 B8
    Dodam że system start stop mam zakodowany że zawsze po odpaleniu auta jest wyłączony. Ten będzie dobry? Nie za duży prąd rozruchowy? http://allegro.pl/akumulator-banner-running-bull-agm-105ah-950a-i7110545981.html Bedzie trzeba coś kodować? Myślałem też o firmie varta, centra, bosch. Będą lepsze?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.