Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz16

  1. Też mi psikały te z vw niezbyt dobrze i wczoraj spiłowałem je z 2-3mm i teraz jest miód malina.
  2. Możesz dać namiary kto Ci to zrobił?
  3. Dzięki, zamawiam.
  4. Jak to kolego dokładnie zrobiłeś? Jakie materiały użyłeś itd? trzeba wyciąć symetryczny otwór i czym to ładnie wykończyć? Wygląda super....
  5. Jakie wycieraczki będą pasowały do A4 B8 2013 rok? np takie? https://allegro.pl/oferta/wycieraczki-piora-przod-do-audi-a4-b8-a5-q5-bosch-5098003531
  6. Napisz po wymianie czy coś pomogło.
  7. Podziękował
  8. Ma ktoś momenty dokręcenia śrub przy wymianie rozrządu?
  9. Odczytałem parametry wtryskiwaczy i wydaje mi się że są ok. Niskie parametry mają.
  10. Witam. Mam problem z VW polo 1.6tdi 105km 2009 rok. Na biegu jałowym falują obroty. Mam kabel i vcds. Podpowie ktoś gdzie wejść i co sprawdzić ?
  11. To na razie odpuszczę temat. Dzięki
  12. Dostałem wezwanie na aktualizacje oprogramowania w EA189 . Jest to obowiązkowe bo jakoś nie mam ochoty na to jechać?
  13. Z tego co sie orientuje to nie mam. Dopiero w weekend bede w domu żeby to sprawdzić, chyba że da się to sprawdzić po Vinie? Vin mam zapisany na mailu to bym mógł podać.
  14. Gdzie kupie wałek kolbenschmidt do Audi A4 B7 1.9TDI ?
  15. mateusz16 odpowiedział(a) na griga-st temat w Audi A4 B8
    Potraktowałem rok temu parownik Ipa przez olejarke w taki sposób jak na filmiku i po roku to samo. Śmierdzi i duszno, aż szyba paruje po wyłączeniu klimy.
  16. Wymieniłem kompletne sprzęgło z dwumasem zakupione z ASO i nie szarpie. Przejechałem na razie tylko 700km.
  17. No to ja mam z ASO bez X więc nie mam regenerowanych.
  18. Pojeźdze troche i dam znać.
  19. Witam ponownie. Wymieniłem koło dwumasowe, docisk, tarczę, łożysko oporowe, łożysko igiełkowe koła zamachowego, łapke skrzyni biegów. Wszystkie części z ASO. Kod silnika mam CGLC. Dodam że u mnie zaczął się odzywać dwumas na zimnym plus szarpanie podczas ruszania na ciepłym silniku. Szarpało tylko na pierwszym biegu. Przebieg 242 tyś. Po wymianie szarpania już nie mam, pedał sprzęgła wciska się z większym oporem i bierze od samego dołu. Także jestem zadowolony z wymiany.
  20. Nie chcieli sprzedać jeśli bym nie oddał. W ASO Audi jednak droższe także wolałem VW. No trudno. Jeśli bym nie oddał to musiałbym dopłacić 30% do każdej części którą brałem także paranoja. Możliwe że oni to regenerują.
  21. Witam. Zamówiłem dzisiaj koło dwumasowe, tarczę i docisk w Volkswagenie i chcą żebym przy odbiorze oddał im stary docisk i tarczę. Mówią że kupując nowe trzeba oddać stare...... Dla mnie to dosyć dziwne. Ktoś wie coś na ten temat? Przecież jeśli bym zamówił kurierem do domu to wtedy bym raczej nie musiał oddawać... O co tu chodzi?
  22. Nie szarpie na pierwszym biegu przy ruszaniu na ciepłym silniku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.