Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Dostałem takie info od serwisanta. Już słyszałem o takich przypadkach, ale nie widziałem nigdy oficjalnie informacji. Podejrzewam że każda sprawa jest rozpatrywana osobno. Musiałem poprawić sobie humor i... kupiłem MMI 3G+ ze slotem na SIM. Wlan i Google w samochodzie. Świat się kończy co ciekawe osoba która montowała mi to powiedziała że absolutnie nie ma problemu by doposażyć nasze B8 w kamery 360'. Dwie w lusterkach i jedną w grillu. Brzmi ciekawie, co?
  2. Każde Audi serwisowane zawsze w ASO Audi (nie VW/Skoda/Seat) do 100 tys km przebiegu może liczyć na zwrot kosztów części. Dobra wiadomość Jak patrzyłem w ETCE gdzie jest ten czujnik to doszedłem do wniosku że nie ma bardziej schowanej części w samochodzie
  3. Czujnik temperatury w dsg. Audi Polska szacunek. Zwróciło koszty części po gwarancji ;-)
  4. Wracałem uradowany z ASO po naprawie stronica : )
  5. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lampy A5 polift pasują do A5 przedlift.
  6. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może się komuś przyda. Lampy polift neony od A5 pasują idealnie w dziury od przedlifta.
  7. Zadziwiacie mnie. Dwie strony fapowania bez ani jednego zdjęcia...
  8. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, postanowiłem zmienić sobie przednią szybę na nówkę sztukę z opcją pod lane assist. Jakie to koszta?
  9. A czego się spodziewałeś po 17'' do budy B8?
  10. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, kto ma sprzedania panel czterech guziczków do el szyb. Zwykłe, czarne. Ważne by miały wszystkie cztery zatrzaski.
  11. Stara kierownica? Wkładaj już coś z modeli 2012.
  12. A jak komuś ułatwiamy tablicami?
  13. Odpaliłeś już wszystko? Jak chodzi kierownica? Jak sobie porównałem z Cayenne to u mnie w Audi nawet na comfort kierownica chodzi dość ciężko.
  14. Jakie wkładałeś? U mnie po sprężynach Eibacha ProKit Sport Line siadło idealnie. Dobra... Jem i nie doczytałem parę postów wyżej
  15. Zestaw tunera DVB-T HD4TV do Audi MMI 3G - DVD/TV - e-shop - Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej takie coś i masz tv. Szczerze? Oglądałem z 4 razy : )
  16. Może też zależy jaki fotel. U siebie mam wrażenie że trę d*pą o asfalt, a odbieranie zamówienia z McDrive wygląda jakby wyciągał ręcę do Boga
  17. A co tu bajerować. Też bym chciał S7, ale jest tak jak mówisz Co nie zmienia faktu (teraz ostrożnie bo to forum A4 ) że sportback jest o wiele ciekawszy w moim odczuciu od sedana A4.
  18. Na szczęście zmądrzałeś i wybrałeś sportback Bardzo często się spotykam z pytaniami co do za model Audi. Dużo ludzi myli go z A7.
  19. U mnie przy 8'' wooferze słychać : P
  20. W trzecim garażu jest pierdolnik : P między innymi paleta z solą na zimę
  21. Nie wiem czy pasują, ale mam sprężyny od S5 do sprzedania, zaciski S5 i boczki skórzane ; )
  22. Ej no! Zaraz eska będzie zazdrosna
  23. Leżący policjant to nic. Najgorsi są Ci stojący
  24. Nie mogłem się oprzeć...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.