Treść opublikowana przez carrera369
-
Audi A4 B8 po stłuczce, proszę o pomoc.
Faktycznie
-
White/Black Beast - BMW Z4 E89 2010 M-Pakiet Full opcja - Update sound
Samochód ? Przewiozłeś panią R8 ?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Dwa razy musiałem przeczytać: policja widziała Twoje skradzione A6 ze złodziejami i mimo to nie odzyskałeś auta ???!!! :shock3:
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Służbowa fura ?
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Trochę W ogóle widzę po zdjęciach, że w fajnym miejscu mieszkasz - S. Sud albo Mitte ? Ulicę i numer domu sam znajdę (jak przyjadę do E. am N. to wpadnę na przejażdżkę)
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Chodzi o stolicę ? Google nie jest do tego potrzebny Poza tym na zdjęciach są rejestracje z "S". Chociaż srebrne A4 B7 ze zdjęć z Z4 ma tablice z Munchen Gdzie kupiłeś R8 ? W okolicach S. ?
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Stuttgart
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
- White/Black Beast - BMW Z4 E89 2010 M-Pakiet Full opcja - Update sound
Słaby kolor do R8 Oczywiście żartuję. Nawet "słabym" 4.2 musi się super jeździć Który rok ? Jakie wyposażenie ? Jakie koła ?- Siłownia
to przeciez wcale nie duzo Faktycznie, nie dużo tylko bardzo dużo 1.7m x 1.7m = 2.89 84kg : 2.89 = 29 poniżej 15 - wyniszczenie 15,0 - 17,4 - wychudzenie 17,5 - 19,4 - niedowaga 19,5 - 24,9 - waga prawidłowa 25,0 - 29,9 - nadwagę 30,0 - 34,9 - I stopień otyłości 35,0 - 39,9 - II stopień otyłości 40,0 i więcej - otyłość kliniczna- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nie zaproponowali Ci dobrego stanowiska pracy u nich ?- A4 B5 Avant 1.9 TDI 18'' Gleba
Możesz zrobić zdjęcia apartem fotograficznym ?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Myślę, że właściciele Panamery nie modlą się, żeby nie spotkać A6 BiTDI ani innego Audi. Pewnie tak jak pisze Nowak_zg średnio ich interesuje czy mają np. 1sek. więcej czy mniej.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Osobiście uważam, że brak podgrzewanego logo audi na podjeździe to spore niedopatrzenie Był taki zamysł Ty tego nie zrobisz ?- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Nie 245/30 ? Może 20" BBS CK ? Uploaded with ImageShack.us- [A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
Co to za felgi ?- Truckerzy
Wypsiu - długo już mieszkasz w Belgii ? Zawsze jeździłeś ? DamianIno - jak się jeździ w podwójnej obsadzie ? Samochód ciągle jest w ruchu ? 1 kierowca jedzie a 2 w tym czasie "odpoczywa" ? Chyba ciężko się żyje we dwóch w kabinie ?- [ALL] Zmieniać już na zimówki?
Jak na 16" nie jest źle.- Truckerzy
Ciekawe widoki - jak to Szwajcaria Pokaż zdjęcia sprzętu.- [ALL] Zmieniać już na zimówki?
Serio - te 17" alu z A8 ze stosunkowo "baloniastą" oponą jak na 17" - 225/50, naprawdę wyglądają jak kołpaki Moim skromnym zdaniem lepiej się prezentują chociażby te 16" AUDI A6 C6 FELGA NOWA 7,5Jx16 M2 ET 45 (2809409515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- [B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Dzięki za zdjęcie. Jakie planujesz nowe koła - też 20" ?- Truckerzy
Co wozisz tym busem ? Jak się żyje i śpi przez 2 tyg. w kurniku ? Ciężko ?- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Nie tylko Twoje- Truckerzy
GILI - jak wygląda twoje Volvo w środku ? Jak DAF z czerwonym wnętrzem ? Jeździłeś jakimiś innymi samochodami w firmie ?- [B8 CAGA] czarny kot
Jeździłeś kiedyś na oponach 255 czy po prostu sobie tak strzeliłeś z tymi 20-30KM ? - White/Black Beast - BMW Z4 E89 2010 M-Pakiet Full opcja - Update sound