Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tygrys nie warto..!!!
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    również ściągaczem Sęk w tym, że ściągacz wypchnął ramię wycieraczki, a tulejka została No nic, spróbuję jutro ogarnąć trochę mniejszy ściągacz, mam nadzieję że uda mi się z tym uporać bo nie będę jeździć przez święta bez wycieraczki Dzięki za propozycje Weź to polej płynem hamulcowym i zostaw na noc...jutro zlezie bez problemu...
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no to śmiem twierdzić ze dobrej zapiekanki nie jadłeś Buahaha....w Radomiu??? No słucham gdzie lepsze??? Jadłem lepsze w Mielnnie, z tego co pamiętam...ale w Radomiu w tej cenie nie ma konkurencji no być moze w Wr nie ma lepszych- a szkoda... po prostu niektórym mało do szczescia potrzeba A gdzie lepsze np. Pionki bar nad Stawem Górnym lub koło Orlenu (ten sam)... Polecam Witam Kolege. Spoty są czasami ..wiadomo nie kazdy ma zawsze czas... musisz obserwowac wątek i jego pierwszą strone- jak coś sie bedzie działo na pewno bedzie napisane... Pozdro
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    te zapiekanki to sory ale d*py nie urywają!!!! Kiedyś naprawde było warto tam wejsc zeby dobrze zjesc ale teraz Powinienes sie cieszyc ze Tobie d*py nie urywaja w takim razie.Bo sa takie co urywaja w Radomiu i wtedy z kibla nie wychodzisz, srasz dalej niz widzisz. Nie smakuja, nikt nie zmusza jesc na sile. Smak jest jak d*pa, kazdy ma swoja. FYI: Receptura jest ta Sama, dluzej niz Ty chodzisz po tej ziemi Stwierdzam fakt ze kiedyś tam były za***iste zapiekanki ale chyba towarzystwo w samozachwyt wpadło i masówa leci teraz....
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no to śmiem twierdzić ze dobrej zapiekanki nie jadłeś
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    te zapiekanki to sory ale d*py nie urywają!!!! Kiedyś naprawde było warto tam wejsc zeby dobrze zjesc ale teraz
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprzeciwił się dyktaturze ...
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Te Turysta fotki miałeś mi podesłać
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powitać
  11. To wygrywają Te S-liny 5:2 Pół skóry Sline z full elektryką , pakietem schowków i pamiecią , grzany przód i tył
  12. Pier... Hrabia narazie wynik 2:2
  13. Józek i tak docelowo sliny bedą na tym samym wypasie co te skórzane Pytam o samą praktycznosć materiału i wygląd...? wiec które?
  14. Wladi jak sie robi ankiete ? Ty miałeś kiedys....
  15. Oleju mi raczej nie zabraknie Wujki i Ciotki które taborety zostawić dla siebie?: Te : czy Te: Poradźcie
  16. Łooo Panie ale ....ujnia... ...że ja nie mam takich :slina: :slina:
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sto lat Ćwiartka. Najlepszego!
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  20. Dla porównania B&O w A8 nie gra wogóle a w C7 nie wiem co oni zrobili bo podobno ten sam zestaw a gra piekielnie...
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kanape demontujesz nastepujaco, ciagniesz za siedzisko energicznie do gory, powinna wyjsc bez problemu, trzyma sie na dwoch zatrzaskach. Pozniej musisz odkrecic boczki kanapy. Trzymaja sie po jednej srubie na takim drucianym elemencie. Nastepnie odkrecasz oparcie z dwoch stron z konstrukcji. Co do polki jest troche wiecej zachodu. Musisz zdemontowac tylna listwe podsufitki. Jest na zatrzaskach. Nastepnie z kazdej strony po tylnym slupku. Musisz zdemontowac takze raczki podsufitki. Sruby sa pod zaslepkami airbag. Na samym koncu podwazasz polke jest na czterech zatrzaskach i ciagniesz delikatnie do siebie. ja mam oparcie razem z boczkami bo tylna kanapa nie jest skladana. gdzie sa te druciane elementy? Jedynie co widzialem to sa 2 bolce po bokach ktore widac z bagaznika one sa przytwierdzone do blachyPodnies siedzisko wszystko zobaczysz. łapiesz siedzisko z przodu i ciągniesz do góry...zeby nieskładane oparcie kanapy wyciągnąć musisz zagłowki wyjąć i te plastiki co zagłowki w nie wchodzą, odkrecasz dolne uchwyty pod siedziskiem i środkowe mocowanie pasa jak chcesz je na zewnątrz wyebać...o ile dobrze pamietam to tyle
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek Stófka
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Profesjonalna Rama do prostowania by Kudłaty :polew:
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobry blacharz :grin: :grin:
  25. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.