Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i nie tylko pod
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kup z aso ... ja kupiłem ostatnio coś koło 40 zł Ma to jakis numer? mówisz wyjmaki do radia i Ci dadzą
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kup z aso ... ja kupiłem ostatnio coś koło 40 zł
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Psa w środku zostawiać
  5. Mi nareszcie udało się ogarnąć licznik i wreszcie pokazuje poprawnie paliwo... powodem był czujnik paliwa w baku który nie współpracował z licznikiem co powodowało pokazywanie paliwa w drugą strone... Spec od liczników powiedział ze jak kupie odpowiedni czujnik o nr 8E0919673AL to licznik ożyje wiec tak zrobiłem. kupiłem na Ebayu, złożyłem i niestety kicha nie działał miałem go od razu zmienić ale nie miałem czasu... na drugi dzień po przejechaniu około 100km... licznik ożył... ale za każdym odpaleniem auta pokazywał inny poziom paliwa aż do momentu ponownego zatankowania do pełna... tu filmik jak się zachowywał wskaźnik chwile przed zatankowaniem: https://www.youtube.com/watch?v=hEyeKaapPFg&feature=youtu.be Teraz już jest git
  6. R7 to cygan z krwi i kości [emoji14]olew: ... ze starych czterech świec tylko jedna działała wiec teraz to i tak jest ho ho ho ja polatałem na ngk jakies 1,5 tyg i szlak je trafił, i to nie pierwszy przypadek z tymi świecami ...może ci sie udadzą dawniej ngk były to jedne z lepszych świec ja już 3 tygodnie jeżdżę wiec może dadzą rade...a jak nie to Wandejowi wrzuce przez okno bo on mnie namówił i sprzedał mi Gwarancja do bramy:decayed: Jeszcze nie padła żadna z tych co sprzedałem:wink:Tapnięte z SGS5 Masz szczęście ze dużo nie jżdże to może długo pożyją...
  7. R7 to cygan z krwi i kości ... ze starych czterech świec tylko jedna działała wiec teraz to i tak jest ho ho ho ja polatałem na ngk jakies 1,5 tyg i szlak je trafił, i to nie pierwszy przypadek z tymi świecami ...może ci sie udadzą dawniej ngk były to jedne z lepszych świec ja już 3 tygodnie jeżdżę wiec może dadzą rade...a jak nie to Wandejowi wrzuce przez okno bo on mnie namówił i sprzedał mi
  8. R7 to cygan z krwi i kości ... ze starych czterech świec tylko jedna działała wiec teraz to i tak jest ho ho ho
  9. Endriu moj brat tyle ma do roboty
  10. Nie będzie bo nie dam rady tam być 4500
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ssij... cholera zapomniałem Ci przelewu zrobić
  12. Doniek tak ja Ci pisałem to co na palecie trzeba sprzedać i se wyrezamy a4b10 Do kwietnia masz spokój
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niegwiadorz zjedz snikersa A Ty kukurydze
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no własnie chodzi o to zeby niepozbywac sie panelu menu , przynajmniej ja sie niepozbede bo za duzo mam tam podpiete a wyrezac cos trza było , plan jest taki zeby odpalac auto z kluczykiem w kieszeni Wujek nie musisz od razu wszystkiego ludziom łopowiadać....
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A taki panel będę miał ja
  16. Z racji Tego ze cały rok byłem grzeczny to Mikołaj był bardzo szczodry wiec od października Świety nazbierał gratów i mogę się pochwalić ze się działo: - RNS-E Wyjmaki do radia z ASO - Bluetooth C - Schowek pod zmieniarke + Zmieniarka CD + Air bag Off ( jeszcze nie zakodowany) - Grzane poślady tył - Podłokietnik skórzany - LEDY od Tomnika i podświetlanie przestrzeni nóg - Nowa zaślepka na kierownice - Klimatronik 16 stopni - Spryski mgiełkowe grzane + adapterki ASO - Lampka podsufitki Ambiente + Air bag - Kolor licznik wrócił i nareszcie pokazuje dobrze paliwo - Dodatkowy schowek w bagaju - Zestaw kosmetyków samochodowych - Prezent - Wiązka Bose , Centralny Bose No i oczywiście mały serwis: - Świece żarowe NGK - Filtr paliwa - Filtr kabinowy - Czujnik poziomu paliwa żeby licznik kolor pokazał dobrze paliwo Co do planów to one się szybko zmieniają... ale już powoli mi się małe gadżety konczą i zostają same grube mody Wielkie DZIEKI dla Wujka z cygańską duszą - R7 Jarek, Wuja Biggmana, i innych Wujaszków. No i oczywiście Najwieksze uznanie dla prowokatora całej rzeźby 2014/2015 - Wuja z Jaskini Zła Dońka A tu pare fotek : Nie musicie się ślinić ale miłe słowo wystarczy
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja posiadam Wizyty w JWW wykańczają... nie dość ze zryty beret to sił też brak ale grzane dupki tył juz banglają , zmieniarka tez, wiazka bose on board, cetralny bose siedzi... Doniek
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zgłosiłem, nic mu nie zrobią ale jak parę osób zgłosi, że ukradl zdjęcia to ogłoszenie zniknie. ja też zgłosiłem Ja tez Go sprzedalem.... Kogoś jeszcze ?
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dawno nie miałeś nic ciepłego w buzi? ciśniesz sie do gipsu synek Wpadaj jutro do JWW czyt. Jaskinia Wielkiego Wuja to ogryziesz kukurydze nawet dwie
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2 opcje:albo swapnął go ktoś na kibel 2,5 za radą KAJU ...albo foty zapozyczył
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bo to jest jego była...
  22. no ja mam tą własnie ..wszystko jak w oryginale... bierz i nie marudź jej sie nie przykreca tylko zatrzaski ją trzymają ktore musisz odgiąć zeby ja wyjąć.
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jozek łeeee... ten mieszek to juz przesada.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.