Treść opublikowana przez Bielun22
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Wow On żyje!!!!!
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
kup z aso ... ja kupiłem ostatnio coś koło 40 zł Ma to jakis numer? mówisz wyjmaki do radia i Ci dadzą
-
B6 DIVISION
kup z aso ... ja kupiłem ostatnio coś koło 40 zł
-
B6 DIVISION
Psa w środku zostawiać
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Mi nareszcie udało się ogarnąć licznik i wreszcie pokazuje poprawnie paliwo... powodem był czujnik paliwa w baku który nie współpracował z licznikiem co powodowało pokazywanie paliwa w drugą strone... Spec od liczników powiedział ze jak kupie odpowiedni czujnik o nr 8E0919673AL to licznik ożyje wiec tak zrobiłem. kupiłem na Ebayu, złożyłem i niestety kicha nie działał miałem go od razu zmienić ale nie miałem czasu... na drugi dzień po przejechaniu około 100km... licznik ożył... ale za każdym odpaleniem auta pokazywał inny poziom paliwa aż do momentu ponownego zatankowania do pełna... tu filmik jak się zachowywał wskaźnik chwile przed zatankowaniem: https://www.youtube.com/watch?v=hEyeKaapPFg&feature=youtu.be Teraz już jest git
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
R7 to cygan z krwi i kości [emoji14]olew: ... ze starych czterech świec tylko jedna działała wiec teraz to i tak jest ho ho ho ja polatałem na ngk jakies 1,5 tyg i szlak je trafił, i to nie pierwszy przypadek z tymi świecami ...może ci sie udadzą dawniej ngk były to jedne z lepszych świec ja już 3 tygodnie jeżdżę wiec może dadzą rade...a jak nie to Wandejowi wrzuce przez okno bo on mnie namówił i sprzedał mi Gwarancja do bramy:decayed: Jeszcze nie padła żadna z tych co sprzedałem:wink:Tapnięte z SGS5 Masz szczęście ze dużo nie jżdże to może długo pożyją...
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
R7 to cygan z krwi i kości ... ze starych czterech świec tylko jedna działała wiec teraz to i tak jest ho ho ho ja polatałem na ngk jakies 1,5 tyg i szlak je trafił, i to nie pierwszy przypadek z tymi świecami ...może ci sie udadzą dawniej ngk były to jedne z lepszych świec ja już 3 tygodnie jeżdżę wiec może dadzą rade...a jak nie to Wandejowi wrzuce przez okno bo on mnie namówił i sprzedał mi
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
R7 to cygan z krwi i kości ... ze starych czterech świec tylko jedna działała wiec teraz to i tak jest ho ho ho
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Endriu moj brat tyle ma do roboty
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Nie będzie bo nie dam rady tam być 4500
-
B6 DIVISION
Ssij... cholera zapomniałem Ci przelewu zrobić
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Doniek tak ja Ci pisałem to co na palecie trzeba sprzedać i se wyrezamy a4b10 Do kwietnia masz spokój
-
B6 DIVISION
niegwiadorz zjedz snikersa A Ty kukurydze
-
B6 DIVISION
no własnie chodzi o to zeby niepozbywac sie panelu menu , przynajmniej ja sie niepozbede bo za duzo mam tam podpiete a wyrezac cos trza było , plan jest taki zeby odpalac auto z kluczykiem w kieszeni Wujek nie musisz od razu wszystkiego ludziom łopowiadać....
-
B6 DIVISION
A taki panel będę miał ja
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Z racji Tego ze cały rok byłem grzeczny to Mikołaj był bardzo szczodry wiec od października Świety nazbierał gratów i mogę się pochwalić ze się działo: - RNS-E Wyjmaki do radia z ASO - Bluetooth C - Schowek pod zmieniarke + Zmieniarka CD + Air bag Off ( jeszcze nie zakodowany) - Grzane poślady tył - Podłokietnik skórzany - LEDY od Tomnika i podświetlanie przestrzeni nóg - Nowa zaślepka na kierownice - Klimatronik 16 stopni - Spryski mgiełkowe grzane + adapterki ASO - Lampka podsufitki Ambiente + Air bag - Kolor licznik wrócił i nareszcie pokazuje dobrze paliwo - Dodatkowy schowek w bagaju - Zestaw kosmetyków samochodowych - Prezent - Wiązka Bose , Centralny Bose No i oczywiście mały serwis: - Świece żarowe NGK - Filtr paliwa - Filtr kabinowy - Czujnik poziomu paliwa żeby licznik kolor pokazał dobrze paliwo Co do planów to one się szybko zmieniają... ale już powoli mi się małe gadżety konczą i zostają same grube mody Wielkie DZIEKI dla Wujka z cygańską duszą - R7 Jarek, Wuja Biggmana, i innych Wujaszków. No i oczywiście Najwieksze uznanie dla prowokatora całej rzeźby 2014/2015 - Wuja z Jaskini Zła Dońka A tu pare fotek : Nie musicie się ślinić ale miłe słowo wystarczy
-
B6 DIVISION
ja posiadam Wizyty w JWW wykańczają... nie dość ze zryty beret to sił też brak ale grzane dupki tył juz banglają , zmieniarka tez, wiazka bose on board, cetralny bose siedzi... Doniek
-
B6 DIVISION
Zgłosiłem, nic mu nie zrobią ale jak parę osób zgłosi, że ukradl zdjęcia to ogłoszenie zniknie. ja też zgłosiłem Ja tez Go sprzedalem.... Kogoś jeszcze ?
-
B6 DIVISION
dawno nie miałeś nic ciepłego w buzi? ciśniesz sie do gipsu synek Wpadaj jutro do JWW czyt. Jaskinia Wielkiego Wuja to ogryziesz kukurydze nawet dwie
-
B6 DIVISION
2 opcje:albo swapnął go ktoś na kibel 2,5 za radą KAJU ...albo foty zapozyczył
-
B6 DIVISION
Bo to jest jego była...
-
Chromowana ramka na poduszce kierownicy b7/b8
no ja mam tą własnie ..wszystko jak w oryginale... bierz i nie marudź jej sie nie przykreca tylko zatrzaski ją trzymają ktore musisz odgiąć zeby ja wyjąć.
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Jozek łeeee... ten mieszek to juz przesada. - B6 DIVISION