Treść opublikowana przez artua2
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
mi osobiście ten brak chromów nie pai jakos nie moge sie przekonać do "rowków" na listewki chromowane
-
[ALL B8] Jakie dystanse wybrac?
wrc - wrzucałeś do siebie juz dystanse? dzis na niemieckim forum wyczytałem ze przód 10 mm i tył 15 mm niby jak sie da więcej to gdzieś trze... pzdr
-
[ALL B8] Jakie dystanse wybrac?
8,5
-
[ALL B8] Jakie dystanse wybrac?
witam. jakie dystanse powinienem wybrać do felg 19" ET43 z oponkami 255/35/19? pzdr
-
B8 TrOOOOp
jakie dystanse mozna wrzucić do b8 z felami 19" ET43 tak by było fajnie równótko z nadkolami no i nie obcierało,moze ktos ma u siebie dystanse z takimi felgami?
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
wertowałem ostatnio troche forum i zuaważyłem ze intnieją blendy na przednie ramki rejestracji więc zabrałem się za szukanie na allegro i znalazłem cos takiego ale w zderzaku normalnym. czy ta ramka bedzie pasowac do mojego od s4?moze ktos ma mozliwosc sprawdzenia tego w Etce http://allegro.pl/zderzak-przod-audi-a4-8k-b8-i2102265753.html
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
z fisem troche grzebania jest:) odłoze to na potem nastepne mody to czarny sufit(ciezko dostać cos dobrego na allegro) i kapy na lustra od s4
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
no i stało sie... nowa kiera wpakowana i zaprogramowana. dizęki fryzjerek za namiar do Siemiana !! prócz kiery musiałem wymienić moduł z taśmą no i ją zaprogramowac ale w tym pomógł mi fachowiec którego molestowałem juz jakiś czas w tej sprawie:)-wrclaguna images
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
właśnie tez chciałem sie zapytac czy ktos sie wybiera ja po raz pierwszy
-
B8 TrOOOOp
panowie od niedawna mam swoja audiczkę ale zaczynam troche załować ze te 200 koni to tylko na przód. czy da się jakos pzerobic auto na q? jaka jest cena takiej przeróbki?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
trzeba kombinować , moze akurat cos sie zacznie dziac w naszych okolicach
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
witam...a juz nie chciałem z tym tematem wyskakiwać bo myślałem ze mało nas w tych okolicach... ja jestem za spotkaniem w pucku ale koło macka to na cole mozna skoczyc:) ale narazie szykuje sie na spocik w GD i bede jechac przez puck wiec jak ktos preferuje to moge zabrac. pozdrawiam
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
wracając do tematu kierownicy multifunkcyjnej. czy orientuje sie ktos czy muszę kupić całą kiere czy istnieje możliwość zamontowania samych przycisków.jaki jest koszt?
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
miron- to zapewne ta sztuka bo jest zakupiona z olkusza
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
kiera bedzie zmieniona z czasem...a co do podgrzewanych foteli to chyba nie bede wstawiac bo zapewne trza bedzie wymieniac całe fotele-poprawcie mnie jesli estem w błędzie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
witam Panie i panowie:) jako nowy forumowicz postaram sie tez wpaść w tym miesiącu na spocik w Gdańsku... może ktos z okolic Dębek-pucka-władka-helu tez smignie drugą fura albo ze mna. pzdr
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
Audi A4 Avant Rok produkcji: 2009 Silnik: 2.0 TDI/147 kW 4V TDI common rail Kolor:Phantom Black, pearl effect Wnętrze: black/star silver Wyposażenie dodatkowe: -bi-xenonowe+ LED -Led tył -Siedzenia sportowe S-Line z tapicerką skórzaną VALCONA w kolorze czarnym -isofix -Skórzana gałka zmiany biegów S-Line -MMI 3G Audi Multimedia(polskie menu) -Tuner TV i cyfrowy odbiór stacji radiowych DAB -Telefon samochodowy Bluetooth -Audi parking system advanced z kamerą cofania -System nagłośnienia Bang&Olufsen Sound System- Polecam -klimatyzacja 1-strefowa -Pakiet oświetlenia wnętrza -sportowe zawieszenie -30 -Komputer pokładowy(niestety czerwony) -Dodatkowe wejście AUX w podłokietniku -Pakiet optyczny Chrom Line -Wszystkie szyby przyciemnione na czarno -wirus na 200 koni -elektrycznie składane, grzane lusterka S4 -grzane stołki -kierownica multifunkcyjna z S4 -lusterko fotochrom z kompasem -homelink -chłodzony schowek modyfikacje VAG itp: -Needle sweep(wskazówki predkosci i obrotomierza obracaja sie przed zapłonem) -ledy nie wygasaja przy włączaniu kierunkowskazu -odblokowana mozliwosc ogladania dvd i tv podczas jazdy -powitanie "s4" przy włączaniu MMI -doświetlanie zakrętów (halogenami) Pakiet S4 w skład którego wchodzi: -Elektrycznie składane i podgrzewane Lusterka z S4 2010 -zderzak przedni z pionowymi chromami oraz dyfuzorem -zderzak tylny z dyfuzorem -oryginalny kompletny układ wydechowy z 4 polerowanymi koncowkami -zewnętrzne listwy progowe -felgi Audi Exclusive z S4 z oponami Pirelli P Zero Rosso 255/35/19 -polakierowana ramka liczników i wyswietlacza nawigacji w kolorze czranym(na zdjeciu jeszcze w oryginale) Modyfikacje przeprowadzone przeze mnie: -czarna Podsufitka z RS4 fl -kierownica multifunkcyjna z S4 -Lusterko wewnętrzne fotochrom z kompasem -Elektrycznie składane i podgrzewane Lusterka z S4 (lift) -system Homelink- uproszczony by Artur -grzane stołki -chłodzony schowek -przyciemnienie tylnych lamp -żółte halogeny w planach: -wewnętrzen lusterko fotochrom -podgrzewane fotele -lusterka S4 -Kierownica multifunkcyjna -czarny sufit -kolorowy fis -daszek S4 na klapie tylnej -zaślepka tylnej wycieraczki -nakładki na pedały -korek oleju z R8 - Airride image ru photo sharing sites online photo storage host images online photo sharing
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jako ze jestem od dawna na forum witam ponownie