Treść opublikowana przez MARiOLiNi
-
[ALL] Crash testy Audi
najlepsze jest Q7 vs Fiat 500
-
[ALL B5] Czy ten sprzedawca jest wiarygodny?
nie mogę się powstrzymać, muszę napisać: mam ATE klocki + ATE tarcze = mam chu**** hamowanie miałem EBC Red Stuffy i ori tarczę, to było hamowanie, jeszcze do nich wrócę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jest masakrycznie gorąco mega gorąco... niezłe się pokręciło z ta pogoda ;/ najprzyjemniej w piwnicy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Moim zdaniem za***iście by siadły fele nie czarne, nie srebrne, ale grafitowe. Jak u Was temperatura? Mi przed chwilą przez Ustroń pokazywało od 38 do 40,5
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zalewałeś spirytusem już wiemy czym za tydzień na spocie częstujesz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to Ty zboczyłeś z drogi?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak przywieziesz koleżanki nie pogniewamy sie kotlety na grila
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
miałeś szczęście, ja nawet im nie proponowałem, bo trzymali jakiegoś c**ja podpitego co nie chciał dmuchać, a z nim kręcił się jeszcze pasażer chodzi o dziewczyny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiem, od 5-10% zawyżają, podobno jest to prawnie uregulowane
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
240 powinien przekroczyć Mój w tipie już dochodzi do 235, a 1,9 od mamy wchodzi na 240 Żartowałem, że będziesz sponsorem... a w piątek to mi wpadło 6pkt
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no jak to co....jedziesz pierwszy ....nadajesz tempo :gwizdanie: masz Rns-e wiec prowadzisz jakby to powiedzieć: pojedziesz jako sponsor, jeśli będą suszyć to... :gwizdanie:
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Dwóch znajomych miało taką furę. Jeden sprzedał po roku, bo nie umiał tym spokojnie jeździć i narzekał na koszty utrzymania, drugi rozwalił na pierwszym śniegu w ostatnią zimę i też już chyba sprzedał. Kolejna osoba, którą zna kumpel w ciągu pierwszego miesiąca zebrała około 20pkt, wcześniej podobno żadnego nie miała. To radio to chyba z A6
-
Gdzie na studia - MiBM czy transport ?
Byłem na AGH na Górnictwie, jestem na UEKu. Projekty w Auto Cad'zie: co chwilę jakieś skrzyżowania, ronda, w c**j kresek... Jeden zdaje prawie wszystko w pierwszych terminach, drugi też prawie tak samo.
-
Gdzie na studia - MiBM czy transport ?
dwóch kumpli z mieszkania jest na dziennych na PK matma trudna podobno nawet na zaocznych sporo projektów dostają do zrobienia
-
Fajne nuty DiscoPolo
Z weselno-biesiadnych dobrze wpadają w ucho mixy: http://www.youtube.com/watch?v=5r_mvey8Yxo http://www.youtube.com/watch?v=vZhFHPdNCuM&feature=related
-
Fajne nuty DiscoPolo
A Ty Disco Polo to be?
-
Michael Jackson nie żyje
właśnie to chciałem napisać takiego moon walk'a jak on robił, to lepszego nikt nie zrobi
-
Fajne nuty DiscoPolo
Boys - Figo Fago Weekend - Karolina Weekend - Najarana Anka Skaner- Lato w Kołobrzegu Na mieszkaniu w Krk jestem z maniakami Disco Polo :> Jacek Skubikowski - Lizak [tu chodzi o lizaki ]
-
Spotkania na drodze
Z kim dzisiaj koło południa w W-wie rozmawiałem na światłach?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pewnie zalało najbliższe skrzyżowanie-światełka pod tunelami (od strony makro). O tym już ostatnio słyszałem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na radyjku mówili, że w BB znowu tunele zalało
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jeb... skrzyneczka, a raczej kosz na śmieci w Skoczowie na Wiślańskiej w ostatnim momencie ktoś mi zawołał na radiu, chyba wyhamowałem
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
dzisiaj w BB czarny avant B5 na blaszkach SB, klubowe ramki i naklejka na klapie - widziany na Michałowicza za sterami chyba klubowiczka pozdrawiam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przynajmniej podlewać nie trzeba
-
Przeszukanie samochodu przez Policję
To tu się robi problem jak znajdą płytki z muzyką lub mapę do navi Po przeanalizowaniu tematu "rozwalonej vectry" już planowałem, że jak nieoznakowani wezmą się z mną łamiąc przepisy (bez swojej sygnalizacji) to przyhamuję tak, aby nie wyhamowali, a potem będę wnosił o mandat dla nich za naruszanie przepisów. Jednak przy takiej akcji musiałbym być mega czysty... Wkurwieni pewnie przeszukaliby mój samochód.